www.forum.przelom.pl
https://przelom.pl/forum/

GUTEK - KONCERT W STAREJ KOTŁOWNI
https://przelom.pl/forum/viewtopic.php?f=43&t=7990
Strona 1 z 1

Autor:  Maxymilan Superbus [ 14.8.2019 16:39 ]
Temat postu:  GUTEK - KONCERT W STAREJ KOTŁOWNI

Tak złożyło się, że w Chrzanowie popełnili to wydarzenie. No i fajnie. A teraz mordeczki oficjalne info od organizatora:

6 października 2019 roku w klubie Stara Kotłownia zagra Gutek. Gościnnie wystąpi zespół Prowizorium. Bilety 30 zł (przedsprzedaż od 1 lipca w Informacji MOKSiR) oraz 35 zł (w klubie w dniu koncertu). Start godz. 18:00.

A gdyby ktoś zaamnezjował kto co i jak....przypominajka:

Zespół Gutek to projekt Piotra „Gutka Gutkowskiego – wokalisty, który od 2018 roku wraz ze swoim zespołem dodaje kolorytu polskiej scenie muzycznej. Debiutował na ubiegłej trasie Punky Reggae Live, dając się poznać jako autor, kompozytor i lider. Przez wiele lat jego charakterystyczny głos i melodyjny śpiew kojarzył się z Indios Bravos, jak również dodawał smaku hip hopowym hymnom przełomu wieków. „Ja to Ja” Paktofoniki , „Rapowe Ziarno” Abradaba czy „To Dla Moich Ludzi” Vienia i Pelegoto przykłady pierwsze z brzegu. Chociaż Gutek został przypisany do reggae i hip hopu to wgłębiając się w gąszcz jego muzycznych kolaboracji, na tych kilkudziesięciu płytach znajdziemy całe spektrum muzycznych gatunków. Do współpracy zapraszany był min przez Marię Sadowską i Roberta Brylewskiego, Kamila Bednarka i Darka Malejonka, Pidżamę Porno i Strachy Na Lachy, FarbenLehre, Happysad czy metalową grupę Maqama oraz wielu innych.

Prowizorium - zespół z Trzebini założony w 2015 roku. W skład wchodzą: Aleksandra Ślusarczyk - wokal, Tymoteusz Dudek - bas, Miłosz Wołoch - perkusja, Szymon Czermak - gitara rytmiczna, Kamil Warchoł - gitara prowadząca. Grupa wykonuje rocka alternatywnego.


[b]Plakat:
https://www.moksir.chrzanow.pl/index.ph ... ,show,2400

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/