Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 13:49


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Smaczna Sztuka zadziwi kinomanów
PostWysłany: 8.3.2016 23:50 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.5.2011 9:11
Posty: 733
Pochwały: 1
Siemka,
to chyba jedyne takie wydarzenie w mieście, powiecie... na 100%. Chyba, że wiesz o czymś o czym ja nie.

Będzie ciekawie. Rzekłbym bardzo ciekawie. Ale czy ktoś uwierzy takiej gadule jak ja? Zanim oddam głos organizatorom (tekst ze strony...zatem prawa autorskie zachowałem) nadmienienie, że będzie poczęstunek. Nie wyżerka, dzika nieokrzesana...tylko poczęstunek. Ciekawe czy konkurencyjne kina zdobędą się na taki...event. A tym czasem...MOKSiR rzecze:

19 marca w kinie Sztuka wieczór filmowo-kulinarny. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć 3 filmy oraz skosztować kulinarnych niespodzianek. W programie imprezy przewidziano również porady dietetyków. Start o godz. 17:00. Bilety 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu projekcji). Ilość miejsc ograniczona.


Smaczna Sztuka to wieczór będący syntezą dobrej kuchni i kina. Podczas tego wydarzenia widzowie zobaczą premierowo film dokumentalny "Cały ten cukier" oraz dwa świetne tytuły związane z gotowaniem: amerykańską komedię "Szef" i dramat "Smak curry". Ponadto będą mieli okazję skosztować kulinarnych niespodzianek serwowanych przez lokalne restauracje: Platan, Pod Kotłem. Grupa chrzanowskich wegan przygotuje smaczną niespodziankę dla widzów i opowie o zaletach wegańskiego stylu życia. Dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Chrzanowie udzieli bezpłatnych porad dietetycznych. Będzie możliwość skorzystania z badań zawartości tkanki tłuszczowej, a dzięki Regionalnemu Stowarzyszeniu Diabetyków w Chrzanowie - także z bezpłatnych pomiarów poziomu cukru we krwi.

Smaczna Sztuka: wieczór filmowo-kulinarny:
19.03, start: 17.00


"Cały ten cukier"
reżyseria: Damon Gameau
czas trwania: 90 min.
gatunek: dokumentalny
prod. Australia, 12 lat

"Szef"
reżyseria: Jon Favreau
czas trwania: 115 min.
gatunek: komedia
prod. USA, 12 lat

"Smak curry"
reżyseria: Ritesh Batra
czas trwania: 104 min.
gatunek: dramat
prod. Francja/Indie/Niemcy/USA, 12 lat




Załącznik:
smaczna_sztukaaa__500.jpg
smaczna_sztukaaa__500.jpg [ 48.91 KiB | Obejrzany 14599 razy ]

_________________
QUANTITO ERGO SUM!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3