www.forum.przelom.pl
https://przelom.pl/forum/

Konkurs jubileuszowy Dworu Zieleniewskich
https://przelom.pl/forum/viewtopic.php?f=43&t=3615
Strona 1 z 1

Autor:  arabela [ 4.11.2010 11:14 ]
Temat postu:  Konkurs jubileuszowy Dworu Zieleniewskich

Z okazji obchodzonego w tym roku 15-lecia działalności Dwór Zieleniewskich instytucji kultury ogłasza konkurs internetowy dotyczący wiedzy z zakresu historii i aktywności kulturalnej tej placówki na Ziemi Chrzanowskiej. Konkurs potrwa od 3 listopada do 7 grudnia 2010 r.
Przez 5 kolejnych tygodni (począwszy od 3 listopada) na stronie internetowej Dworu pojawiać się będą pytania konkursowe. Prosimy o przysyłanie odpowiedzi TYLKO droga mailową. W temacie maila prosimy o wpisanie słowa Konkurs.
Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy 2 osoby, które nagrodzimy jubileuszowymi dworskimi upominkami (koszulki, parasolki, podkładki korkowe). Imię i nazwisko zwycięzcy zostanie podane na stronie internetowej Dworu http://www.dwor.trzebinia.pl. Nagrody będą do odebrania w sekretariacie Instytucji.
Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi nadesłanych podczas trwania konkursu, a nie nagrodzonych, rozlosujemy 1 dwuosobowy karnet na Noworoczne Wieczory Karnawałowe 2011.

Dziś pierwszy zestaw pytań.
1. Proszę wymienić dwa festiwale, w ramach których współorganizatorem koncertów jest Dwór Zieleniewskich.
2. Ile kolumn podtrzymuje portyk budynku Dworu Zieleniewskich.

Na odpowiedzi (przysyłane TYLKO mailem na adres: dwor@dwor.trzebinia.pl z dopiskiem Konkurs w temacie wiadomości), czekać będziemy do 9 listopada. Nazwiska zwycięzców i kolejne pytania zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej 10 listopada

Partnerem Przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie

Załączniki:
baner konkursowy.jpg
baner konkursowy.jpg [ 36.9 KiB | Obejrzany 16441 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/