Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20.4.2024 4:45


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 17.7.2009 19:20 

Dołączenie: 30.10.2006 15:05
Posty: 1843
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 82
czy ktoś był w tamtym roku na tym festiwalu? chciałbym wiedzieć czy warto się wybrać i czy wstęp nad sosine jest za free :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 18.7.2009 8:24 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.12.2007 13:09
Posty: 546
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 185
viewtopic.php?f=4&t=1534&hilit=festiwal

wstęp "free"...

http://www.festiwalenergii.pl/

_________________
__________ ... Enjoy the silence ... __________


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 19.7.2009 14:16 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 1.10.2006 18:09
Posty: 503
Pochwały: 37
No to może teraz kolej na opisanie wrażeń. Dzień pierwszy: stosunkowo mała liczba ludzi (zapewne ze względu na 30-złotowy wstęp), dj-e grali średnią muzykę, przy której tylko momentami dało się bawić oraz prowadzący darł się jakby pojadł pieprzu. Wizualizacje - powiedzmy ok.
Dzień drugi - zalew Sosina: bardzo dużo ludzi (zapewne gdyby nie deszcz byłoby ich o wiele więcej), koncerty jak koncerty - nic szczególnego, pokaz laserowo pirotechniczny, mógł być pokazem tylko pirotechnicznym, bo te lasery to była trochę porażka. Warto wspomnieć, że dźwig i skoki na bungee, skutecznie psuły efekt ładnego pokazu sztucznych ogni. Szkoda tylko, że trwał on tak krótko.

Ps. jak ktoś chce dorobić się mercedesa ze sprzedaży uzbieranych puszek, to zapraszam nad Sosinę (o ile już nie są wyzbierane) :D

_________________
(a) Guru-NET.pl - projektowanie stron www


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 19.7.2009 14:25 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Festiwal Energii mimo niesprzyjającej pogody był udany. Koncert w wykonaniu T. Love bardzo dobry, FNS też niezły(pomijając dziwne teksty wokalisty). Co do pokazu pirotechniczno-laserowego zeszłoroczny bardziej mi się podobał. Lasery na tle pochmurnego nieba nie były tak dobrze widoczne, same ognie mniej spektakularne, oprawa muzyczna też nie zachwycała. Według mnie część VideoZone rozdzielająca oba koncerty trwała stanowczo za długo.

Filmik z festiwalu:
http://www.youtube.com/watch?v=O4ezoyLdPt8

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 19.7.2009 14:37 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
Livrena nie zgodzę się niestety z Tobą. Koncert T.love był straszny, o wiele gorszy niż ten z zeszłorocznych Dni Trzebini. Większość koncertu to nowe piosenki, które moim zdaniem są tragiczne, w szczególności pierwsza. Jak już nawet Muniek Staszczyk śpiewa że "Doda robi loda" to coś jest nie tak z polską muzyką moim zdaniem. :?
Poza tym co w ochronie robią chłopcy wyglądający na 17 lat? Widać było że są przerażeni tłumem i nie wiedzą co robić (przynajmniej pod sceną). O biciu się z publicznością nie wspomnę.

Lasery też nie zachwyciły, jak się nie stało na jakimś podwyższeniu to prawie nie było ich widać. Za to Sztuczne ognie mnie zachwyciły. Nigdy nie widziałem takiego pokazu, był rewelacyjny :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 19.7.2009 16:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Nowych utworów T.Love nie lubię i nie słucham. To normalne, że zespół podczas koncertów wykonuje też świeże kawałki. Poza tym niestety większość polskich zespołów z dłuższym stażem ma dobre starsze płyty a najnowsze wytwory to gnioty. :wink:

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 19.7.2009 18:39 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A mnie sie Festiwal energii podobał - nie bylem w zeszłym roku wiec nie mam porównania. No może trochę deszczyk przeszkadzał ale już w połowie koncertu Muńka z zespołem przestało wiec milo się kołysało do utworów zespołu. Lasery - tu powiem tak - totalna porażka - a że już widziałem wiele pokazów laserów w kraju i w europie to powiem ze totalna porażka. Pokaz pirotechniczny był uważam dobrze zgrany z muzyką - odpowiednim dźwiękom odpowiadały efekty świetlne i wybuchy. Pokazy wideozone - też mi sie podobały. Udana impreza :)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: festiwal energii w Jaworznie
PostWysłany: 20.7.2009 14:21 

Dołączenie: 20.7.2009 12:47
Posty: 1
Jak dla mnie to t love to nie jest to co powinno być na takim festiwalu. Bardzo mi się nie podobało t love(czekałam aż skończą) :( east clubbers było ok. Fajerwerki lepsze niż na sylwestra, szkoda że taki krótki był ten pokaz, a i mógłby nie być połączony z pokazem laserów. Powrót do domu fatalny autobusy miały jeździć co 5 minut po zakończeniu a tu nie było ani jednego :shoot: sądziłam że zakończenie festiwalu jest po east clubbers a tu się myliłam raczej zakończenie było przed east clubbers bo autobusu nie było żadnego dobrze że się ma numer na taxi bo tak to ciężko było się wydostać z sosiny. Niektórzy decydowali się na powrót do domu pieszo współczuje im bo jednak te osoby nie mieszkały w szczakowej tylko na osiedlu stałym czy też w centrum bądź dalej po takim festiwalu energii powinien być zapewniony dojazd do każdej z dzielnic jaworzna. w końcu gdyby nie mieszkańcy jaworzna to nie byłoby tego festiwalu. Mam nadzieje że w następnym roku będzie muzyka przy której ludzie będą się lepiej bawić niż w tym roku i oby nie padał deszcz tak jak w tym i tamtym roku. No i żeby się postarali o transport dla osób nie posiadających prawka(oczywiście po zakończeniu festiwalu, żeby żaden artysta nie został pominięty jak w tym roku east clubbers) :lol:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3