Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29.3.2024 7:58


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 9.5.2009 11:55 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
http://www.chrzanow.pl/index.php?id=229 ... ,show,1419
Program dni chrzanowa.
Szkoda...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 10.5.2009 12:26 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 1.10.2006 18:09
Posty: 503
Pochwały: 37
Czy ja nie widzę, czy tam rzeczywiście nic ciekawego nie ma?

_________________
(a) Guru-NET.pl - projektowanie stron www


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 10.5.2009 12:52 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
za rok będzie ciekawie. za rok są wybory na burmistrza :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 10.5.2009 17:50 
No w tym roku to kompletna kicha :/ Jakiś Pectus czy coś... Kto to w ogóle jest? Dla porównania, w Czechowicach Dziedzicach, w tym roku będzie Bajm. Za to po raz pierwszy w tym roku będziemy mieli Chrzanoalia (gratulacje dla autora tej nazwy - czy tylko mnie kojarzy się z wyrażeniem "anomalia"? ;)) Zupełnie nie rozumiem, dlaczego ta impreza nie mogła zostać ochrzczona jak juwenalia chrzanowskie bądź coś w tym stylu, no ale najwyraźniej jeszcze jestem za mało mądra by to pojąć :hihi:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 10.5.2009 18:13 

Dołączenie: 4.12.2006 10:56
Posty: 910
Pochwały: 37
Witam
Program tegorocznych Dni Chrzanowa faktycznie jest bardzo skromniutki. Burmistrz tłumaczy, że w tym roku trudno było zorganizować coś większego, bo po pierwsze, Plac Tysiąclecia jest w remoncie, a Rynek jest za mały na duże imprezy, po drugie, brakuje na to pieniędzy. W tym roku na organizację Dni Chrzanowa przeznaczono jedynie 30 proc. tego, co przed rokiem, czyli jakies 30 tys. zł. To za mało, by zaprosić gwiazdę dużego formatu.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 10.5.2009 18:52 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
Ale można by zaprosić zespoły znane i lubiane a nie drogie. Jest dużo ciekawych zespołów rockowych czy reggae które za koncert biorą 3-5 tysięcy, jak Farben Lehre, Vavamuffin, NDK, zabili mi żółwia itp itd....
Poza tym dlaczego w tym roku tylko jedna kapela chrzanowska z przeglądu gra na dniach miasta a nie tak jak zawsze 3 czy 4? jakoś nie wierze w głupie wymówki, że nie można na rynku robić dużych imprez bo sie zniszczy rynek, czyli co? ludzie zdewastują beton beton i... beton? :|

Dobrze że chociaż rusza coraz więcej innych imprez. W najbliższym czasie wspomniane już Chrzanoalia (popieram przedmówce w sprawie nazwy ;) ) czy kolejna już edycja Słonecznej Fali Muzyki, koncertu charytatywnego na który serdecznie zapraszam :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 10.5.2009 20:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2007 13:22
Posty: 507
Pochwały: 14
A Pectus i Eleni to niby nie gwiazdy wielkiego formatu ? :D

_________________
”Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się, czym martwić, jeśli zaś rozwiązać
się nie da to zamartwianie nic nie pomoże”


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 11.5.2009 16:17 

Dołączenie: 26.7.2006 17:34
Posty: 224
Miejscowość: Chrzanów
No pewnie są...tylko kto to jest Pectus? :D

W zasadzie nie dziwie się nawet, że nie zaprosili nikogo specjalnego...dzięki temu nie zjedzie się tyle ludzi. Na rynku jest stanowczo za mało miejsca na takie poważne imprezy.

A co do przyszłego roku...skoro są wybory to na pewno p. Kosowski wyjdzie z siebie żeby dobrze się zaprezentować :D


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 12.5.2009 5:51 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 4.3.2009 12:34
Posty: 608
Pochwały: 240
I pokazu sztucznych ogni nie będzie :?: :roll:
co do miejsca to Plac przy na Jordana przy siedzibie starostwa jest wystarczająco duży żeby wszystkich pomieścić.
A teraz pewne przypomnienie bo widzę że pan Kosowski po raz kolejny się pogubił, pamiętam jak organizację zabawy sylwestrowej pod chmurką zawiesił że niby to rynek jest za mały, pisał o tym też wtedy Przełom, pytam co dziś ludziom odpowiecie? temat poszedł w zapomnienie???
http://www.przelom.pl/przelom-online.ph ... mi-&p=2965
viewtopic.php?f=5&t=1848&st=0&sk=t&sd=a&hilit=sylwester

_________________
betonom urzędniczym mówię zdecydowane NIE!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 12.5.2009 22:07 

Dołączenie: 12.5.2009 21:45
Posty: 5
A jakie byście chcieli zobaczyć kapele?
Ja też myślę że za mało szans dostały te zespoły, które zostały nagrodzone podczas ostatniego Powiatowego przeglądu.
Osobiście polecam z polskich bandów Oddział Zamknięty. Na koncertach radzą sobie świetnie i potrafią wciągnąć ludzi do zabawy. Ich występ jako gwiazda dnia byłbym zapewne strzałem w dziesiątkę. Uzupełnić stawkę czymś reagge/ska, funk oraz punkowym i tłum może się pobawić;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 13.5.2009 13:32 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2007 13:22
Posty: 507
Pochwały: 14
Pamietam jak 10 lat temu mlodziez szkol podstawowych i gimnazjum w Trzebini zbierala podpisy zeby mozna bylo poprosic Urzad Miasta o zorganizowanie koncertu Molesty... Podobala mi sie ta inicjatywa, bo mlodziez z roznych szkol kooperowala ze soba pomimo niecheci do siebie =)

_________________
”Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się, czym martwić, jeśli zaś rozwiązać
się nie da to zamartwianie nic nie pomoże”


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 13.5.2009 16:58 

Dołączenie: 12.5.2009 21:45
Posty: 5
Dowiedziałem się dziś że zespół Happysad za takie występy jak na Dniach Chrzanowa może grać za darmo... Trza chyba poruszyć Moksirem, żeby więcej działali na tym poletku, bo akurat Eleni to ja oglądać nie chcę;p


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 14.5.2009 11:37 
Z tą Eleni naprawdę przegieli :/ Bardzo bym chciała wiedzieć, kto wyskoczył z tym pomysłem.
W ogole jestem zdania, iż na na kilka miesięcy przed dniami Chrzanowa powinna być organizwana ankieta, np na łamach Przełomu, prezentująca np 20 kandydatów na Dni Chrzanowa i w ten sposób można by ew. decydować o tym kogo zaprosić. Ludzie mogliby zgłaszać swoje kandydatury także mailowo czy telefonicznie albo w jakis inny sposób, bo w tej chwili dobór kandydatów przyprawia o ból zębów. No dobra, Pectus przeżyję, nie są tacy źli, ale Eleni... z tą gwiazdą Radia Maryja to po prostu kompletny niewypał :/


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni chrzanowa 2009- program
PostWysłany: 16.5.2009 10:46 

Dołączenie: 7.2.2008 9:18
Posty: 70
popieram, gwiazde wieczoru powinni wybierac ludzie w glosowaniu kogo chca zobaczyc a nie siostrzenica jakiego radnego :)

a co do sylwestra i wogole to widze ze chrzanow tak powoli schodzi na psy i chyba chca nas przyzwyczaic do takiego marazmu, w tym roku tez pewnie nie bedzie sylwestra a na nastepne dni chrzanowa zamiast Pectus przyjedzie Rectum :) :):):)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3