Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19.4.2024 20:30


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: 31.XII.2008 r. Sylwester z kinem „Sztuka”
PostWysłany: 1.12.2008 11:14 
Nareszcie jakiś fajny pomysł dla tych, którzy nie mają pomysłu na imprezę albo kasy na imprezę w lokalu:)))
Byłam kiedyś w Krakowie na maratonie filmowym w Sylwestra, było super, dlatego polecam sylwestrowy maraton filmowy w chrzanowskim kinie:)

„Chłopaki też płaczą”
seans o godz.19.00
„Moja dziewczyna wychodzi za mąż”
seans o godz. 21.30
„Mamma Mia”
seans o godz. 00.10
Cena biletów:
Na jeden seans: 15,00 zł
Na dwa seanse: 25,00 zł
Na trzy seanse: 40,00 zł

Zapraszam wszystkich chętnych i niechętnych;)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: 31.XII.2008 r. Sylwester z kinem „Sztuka”
PostWysłany: 3.12.2008 13:49 

Dołączenie: 10.11.2008 8:41
Posty: 72
co to za zabawa oglądając filmy?;> równie dobrze możesz posiedzieć w domu pościągać filmy i je oglądać i masz jeszcze taniej;>


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: 31.XII.2008 r. Sylwester z kinem „Sztuka”
PostWysłany: 3.12.2008 20:50 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.2.2007 0:23
Posty: 742
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 37
Uwielbiam te ceny z sufitu : - (

Nie dość, że lokalne kino oferuje tragiczne standardy (może ktoś ma inne zdanie - moje jest takie), czyli niewygodne fotele, mało miejsca, praktycznie brak zaplecza z popcornem i innymi kinowymi specjałami, to jeszcze za 'maraton' życzą sobie 40zł. Dla porównania takie Multikino maratony organizuje w cenach ok. 20zł, a standard zdecydowanie wyższy.

Czas się w końcu chyba obudzić...

Oczywiście popieram mojego poprzednika - co to za frajda iść na Sylwestra do kina? Faktycznie, już lepiej obejrzeć coś w domowym zaciszu - w gronie rodziny/znajomych, oczywiście jeśli nie ma możliwości innej formy spędzenia czasu.

_________________
Masz plan żeby żyć, czy żyjesz by mieć plan?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: 31.XII.2008 r. Sylwester z kinem „Sztuka”
PostWysłany: 3.12.2008 22:07 
Ceny - racja, są kosmiczne. Ale niestety utrzymanie kina kosztuje.
Spawacz, czyżbyś chciał mnie namówić do nielegalnego procederu jakim jest ściąganie filmów ? :D
Poza tym, mogłabym odpowiedzieć, cóż to za frajda siedzieć w domu w Sylwestra? Ja już naprawdę wolę pójść do kina niż siedzieć w domu. Poza tym, lubię kino, no przynaję się. No i niespecjalnie odpowiadają mi wielkie multipleksy,do których, jak mam wrażenie, przychodzą ludzie dla których oglądnięcie filmu jest chyba ostatnim celem. Nie mam nic do chrzanowskiego kina, fotele nie są złe, nie ma śmierdzącego popcornu i ludzi siorbiących coca-colę, a i wybór filmów na ten wieczór nie jest taki zły, ponieważ na ten wieczór/noc zaproponowano dzieła z gatunku "lekkie, łatwe i przyjemne". Poza tym, nie zauważyłam aby w krakowskich multipleksach było więcej miejsca, no ale moje wymiary pozwalają mi się spokojnie zmieścić na fotelu i w rzędzie :D
Ale oczywiście, jeśli ktoś woli zrobić sobie seans z filmów ściągniętych z internetu w domu i cieszyć się filmami w towarzystwie odgłosów imprez dobiegających zza ścian, to mnie naprawdę nic do tego ;)
Myślę, że oprócz mnie znajdzie się paru kinomaniaków, którzy skuszą się na ten filmowy maraton. Narzekacze mogą zostać w domu ;)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: 31.XII.2008 r. Sylwester z kinem „Sztuka”
PostWysłany: 4.12.2008 14:52 

Dołączenie: 10.11.2008 8:41
Posty: 72
do niczego nie namawiam :D Ale siedzieć i oglądać filmy można w każdy dzień, a tu mówimy o sylwestrze i zabawie, tańce rozmowy itd. Sylwester moim zdaniem nie powinien iść w samotne oglądanie filmu bo przecież nie będziesz ludziom przeszkadzał i rozmawiał ze znajomym.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: 31.XII.2008 r. Sylwester z kinem „Sztuka”
PostWysłany: 29.12.2008 19:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 13.5.2006 10:31
Posty: 60
Miejscowość: Bolęcin
Ja tam wolę imprezę :D W końcu to sylwester.Trzeba pożegnać stary rok a powitać nowy.Tym bardziej,że ten rok jakoś u mnie był kiepski pod względem rozrywki.
Filmy to sobie mogę pooglądać w tygodniu wieczorkiem w wygodnym foteliku.Niekoniecznie ściągnięte z internetu.
Ale, jeśli ktoś woli iść do kina itp. to niech idzie.Czemu nie.Mnie co prawda chrzanowskie kino za bardzo nieodpowiada bo repertuar kiepski,fotele niewygodne,ciasno itp.Poza tym ja sama jestem wiercipięta i trudno mi usiedzieć na pupie przez dłuższy czas :mrgreen: Wolę sie ruszać i dlatego wolę imprezkę :D Przynajmniej sobie potańczę.Zresztą każdy przecież spędza ten dzień tak jak chce. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3