Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 12:52


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: 1 % podatku dla OPP i nie tylko
PostWysłany: 1.1.2014 13:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Witam wszystkich.
Zbliża się okres rozliczania podatku dochodowego i z tego powodu chciałbym wszystkich prosić o przeczytanie tego postu i skorzystanie z możliwości pomocy innym ludziom.
Wiele słyszymy o tym, że możemy być oszukani wspierając innych. Nie dajmy się zwieść, że jest to powszechne.
Jeśli masz wątpliwości by dać fundacji, której nie znasz lub nie masz pewności, co do jej uczciwości to wejdź na jej stronę, poszukaj podopiecznego, który potrzebuje wsparcia i bez wahania przekaż swój 1 %.
Jeśli nadal nie jesteś przekonany to rozejrzyj się wokół siebie, w pracy, w miejscu zamieszkania, zapytaj proboszcza, Urząd pomocy społecznej kto potrzebuje pomocy. Czy ma gdzieś założone subkonto do wpłat (musi być w OPP) i na pewno znajdzie się ktoś potrzebujący.
Pamiętajmy! Ten JEDEN procent i tak nie należy do nas. Jeśli go nie przekażemy osobie lub organizacji potrzebującej, to wpadnie on po prostu w worek którym zarządzają politycy urzędowi w MF.
Jest wiele cennych organizacji, które pomagają.
Ostatecznie jeśli ktoś jest wygodny lub nie wie gdzie poszukać to ja mogę podpowiedzieć, bo sam skorzystałem z takiej pomocy i nie życzę nikomu by musiał korzystać.
Poza tym jeszcze jedna moja gorąca prośba.
Jest taka strona www.siepomaga.pl, warto tam czasem zajrzeć i wykrzesać kilka złotych, by pomóc, a być może uratujemy komuś zdrowie, życie lub pomożemy spełnić marzenie.
"Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać z siebie innym". Pamiętajmy, że zawsze możemy znaleźć się w takiej samej sytuacji, jak Ci którzy oczekują naszej pomocy.
Wiem, że jesteśmy wrażliwi, więc podzielmy się tym, co mamy, bo dobro wraca.
Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrowia.

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: 1 % podatku dla OPP i nie tylko
PostWysłany: 1.1.2014 18:32 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
To ja się podepnę do tego wątku i polecę trzebińskie Hufiec ZHP który pomaga wielu dzieciom i młodzieży
Więcej na http://trzebinia.zhp.pl/1procent/

Jeśli ktoś byłby chętny podać link dalej, będę wdzięczny...

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: 1 % podatku dla OPP i nie tylko
PostWysłany: 16.2.2014 7:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Gostek001 napisał(a):
Witam wszystkich.
Zbliża się okres rozliczania podatku dochodowego i z tego powodu chciałbym wszystkich prosić o przeczytanie tego postu i skorzystanie z możliwości pomocy innym ludziom.
Wiele słyszymy o tym, że możemy być oszukani wspierając innych. Nie dajmy się zwieść, że jest to powszechne.
Jeśli masz wątpliwości by dać fundacji, której nie znasz lub nie masz pewności, co do jej uczciwości to wejdź na jej stronę, poszukaj podopiecznego, który potrzebuje wsparcia i bez wahania przekaż swój 1 %.
Jeśli nadal nie jesteś przekonany to rozejrzyj się wokół siebie, w pracy, w miejscu zamieszkania, zapytaj proboszcza, Urząd pomocy społecznej kto potrzebuje pomocy. Czy ma gdzieś założone subkonto do wpłat (musi być w OPP) i na pewno znajdzie się ktoś potrzebujący.
Pamiętajmy! Ten JEDEN procent i tak nie należy do nas. Jeśli go nie przekażemy osobie lub organizacji potrzebującej, to wpadnie on po prostu w worek którym zarządzają politycy urzędowi w MF.
Jest wiele cennych organizacji, które pomagają.
Ostatecznie jeśli ktoś jest wygodny lub nie wie gdzie poszukać to ja mogę podpowiedzieć, bo sam skorzystałem z takiej pomocy i nie życzę nikomu by musiał korzystać.
Poza tym jeszcze jedna moja gorąca prośba.
Jest taka strona http://www.siepomaga.pl, warto tam czasem zajrzeć i wykrzesać kilka złotych, by pomóc, a być może uratujemy komuś zdrowie, życie lub pomożemy spełnić marzenie.
"Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać z siebie innym". Pamiętajmy, że zawsze możemy znaleźć się w takiej samej sytuacji, jak Ci którzy oczekują naszej pomocy.
Wiem, że jesteśmy wrażliwi, więc podzielmy się tym, co mamy, bo dobro wraca.
Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrowia.

Pragnę odświeżyć mój post. Jeśli choć jedna osoba na tej podstawie zdecyduje się komuś pomóc to będzie prawdziwą satysfakcją dla mnie.
Pozdrawiam wszystkich czytelników i redaktorów. :)

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3