Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20.4.2024 7:59


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: MDK Trzebinia "jaki tu spokój...nic się nie dzieje"
PostWysłany: 9.9.2006 23:41 
Odwiedziłem ostatnio oficjalną stronę Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini aby zaoszczędzić Państwu, Wam czasu nie podam tego adresu Moja refleksja- jak takie instytucje mogą przyciagnąć młodych ludzi to twórczej pracy i rozwoju osobowości skoro na stronie pojawiają się suche informacje, stare nieaktualizowane newsy a wszystko robione na "odczepcie się" nam jest tutaj dobrze mamy ciepłe posadki i po co to zmieniać?! No właśnie po co? Jestem oburzony, że wykłada się pieniądze na remonty takich budynków i funduje się etaty ludziom którzy nic nie robią (choć to subiektywne i może krzywdzące ale takie mam refleksje po lekturze zawartości strony MDK Trzebinia) Wstyd! zwłaszcza dla sekcji komputerowej która działa w strukturach MDK Trzebinia żeby nie zrobić porządnej oficjalnej strony z dobrym serwisem informacyjno-fotograficznym!!!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: MDK Trzebinia "jaki tu spokój...nic się nie dzieje"
PostWysłany: 11.9.2006 13:36 
To niestety smutna prawda, kultura i propagowanie jej na prowincji w Trzebini jest karkołomne jeśli sprowadza się to wszystko do wydawania polecenia zza biurka, pisania protokołów, że się odbyło... że się zrobiło... popijania kawy i wypalaniu kilkunastu papierosów dziennie Wszystko co samorządowe i finansowane z pieniędzy podatników to niestety ciepłe posadki, przypadkowi ludzie i budżet do wydania a sama idea tworzenia kultury tylko w nazwie na papierze


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: MDK Trzebinia "jaki tu spokój...nic się nie dzieje"
PostWysłany: 12.9.2006 0:15 
Jest PRAWDA pół PRAWDA i g...o PRAWDA !!!(ktoś bardzo mądry to kiedyś powiedział) Każdy kij ma dwa końce Łatwo jest krytykować trudniej działać !!!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Gada głupoty a nic nie wie
PostWysłany: 4.11.2006 16:27 
Osoba która zaczęła ten temat widać, że nie ma bladego pojęcia o tej instytucji, przecięć tam funkcjonuje wiele zespołów, wiele kół artystycznych. Jest całe kalendarium imprez z konkursami i zabawami dla najmłodszych, w ferie zimowe są organizowane zajęcia dla dzieci które nie wyjeżdżają poza miasto. W MDK działają takie zespoły jak apli-papli, jest to zespół taneczny, który zdobywał wiele nagród na festiwalach, jest również zespół muzyki dawnej estampida, która koncertowała w setkach miejsc w Polsce i zagranicą rozsławiając nasze miast czy powiat, jest kółko teatralne, zespół ludowy, są prowadzone zajęcia sportowe i plastyczne. I gdzie tu zmarnowane pieniądze ? Proszę nie wypowiadać się w sprawach o których nie ma się bladego pojęcia bo się wtedy wychodzi na durnia.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: MDK Trzebinia "jaki tu spokój...nic się nie dzieje&
PostWysłany: 21.11.2006 16:17 
Z kolei ja też jestem bardzo ważnym odbiorcą kultury i mam kilka przemyśleń na temat tego Jełopa, który się rozpisuje na temat strony internetowej MDK, czyniąc z niej spektrum postrzegania całej placówki.
Dowiedzieliśmy się od pajaca, że nie podoba mu się strona internetowa MDK, odnowiona elewacja, następnie, że jest magnesem, który przyciąga młodzież, i że nie szanuje starszych..., słowem, że jest burakiem. Jako żywy odbiorca kultury poleciłbym pajacowi pracę nad sobą w aspekcie przydatności społecznej właśnie w jakimś kole zainteresowań. A w ogóle to jestem zażenowany tym, że "Przełom" przechowuje takie jadowite teksty. Gdzie tu jest zachowany jakiś poziom? Nie widzę.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 12.2.2007 22:51 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Róbcie coś w tej sprawie państwo RADNI!!! Jest pole do popisu dla Waszej kadencji.

Może zamast kupować laptopy Maciaszka przeznaczylibyście te pieniądze na rozwój młodzieży i dzieci.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 29.4.2007 13:59 

Dołączenie: 13.4.2007 11:11
Posty: 12
Miejscowość: Trzebinia
jeden gość obrzuca drugiegi gościa błotem, i twierdzi ze tamten jest chamem, pisanie jako incognito(gość) nic nie daje, jedynie pole do oblewania sie pomyjami, ja nie wiem kto kryrykuje(moze odrzucony pracownik), nie wiewm kto broni (może aktualny zainteresowany pracownik)w każdym razie nic to nie wnosi do dobrej dyskusjjii, jak na każdym forum gdzie nie wiadomo z kim sie rozmawia, :roll:, słowem jałowa mowa trawa :!:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3