Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19.4.2024 18:47


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 26.2.2012 23:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.10.2008 22:21
Posty: 107
Pochwały: 8
Przed chwilą wróciłam z .... hmmm.... przedstawienia kabaretowego w chrzanowskim Moksirze. Nie oceniam samego występu (chwilami było śmieszne), ale:
1.Czy przy cenie 55 zł za bilet konieczne są na scenie reklamy sponosora??? (sala była pełna, nieważne, że zapełniona głównie pracownikami okolicznych zakładów pracy, którzy nabyli bilety dofinansowane przez fundusz socjalny)
2. Czy przy TAKIEJ cenie MOKSiR nie może sobie darować opłaty za szatnię? Żenujące...

_________________
http://vilejka.blox.pl/html


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 2.3.2012 14:59 

Dołączenie: 7.2.2012 19:41
Posty: 42
Pochwały: 2
Hahaha, na Pazurę to bym chyba nie poszedł. No może wtedy jak był w szczycie formy.

Zabawny ten Twój komentarz, bo bywam na wielu imprezach w kraju i praktycznie wszędzie płacę za szatnię nawet po nabyciu biletu za 85zł. To takie czepianie się dla samego czepiania.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 4.3.2012 0:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.10.2008 22:21
Posty: 107
Pochwały: 8
nie widzę w tym nic zabawnego. W Trzebini w Sokole nie płaci się za szatnię. W Dworku zdaje się też nie.

_________________
http://vilejka.blox.pl/html


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 7.3.2012 8:13 

Dołączenie: 18.11.2010 10:22
Posty: 9
Pochwały: 2
Opera Krakowska, Opera śląska ani Bałtycka nie pobierają żadnej takowej opłaty. To samo Teatr Słowackiego i Teatr Stary w Krakowie. Teatr Wielki w Poznaniu też nie pobiera. Filharmonia krakowska, ani muzeum narodowe w Warszawie ani w Krakowie nie pobierają opłat za szatnie. Muzeum Powstania Warszawskiego ani Fabryka Schindlera też nie pobierają opłat. Nie spotkałem się nigdzie z takimi kpinami by pobiera opłatę za szatnie. A przypomniało mi się Dworek Zieleniewskich nie wiem jak teraz, ale dawno pobierał opłatę za szatnie, jednak to miejsce omijam szerokim łukiem już od dawna.
Co do 4seven to chyba nigdy nie byłeś ani w teatrze ani w operze skoro twierdzisz, że na imprezach kulturalnych szatnie są płatne.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 7.3.2012 13:23 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
W dworku na imprezy szatnia ostatnio bezpłatna.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 7.3.2012 22:20 

Dołączenie: 11.4.2006 8:32
Posty: 47
Pochwały: 3
W dworku szatnia jest bezpłatna od kilku dobrych lat, chyba od 6 czy 7.
Czy tak dalej będzie, zobaczymy. Wszystko idzie w kierunku urealnienia (modne słowo) zarówno kosztów jak i dochodów


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 11.3.2012 1:53 

Dołączenie: 7.2.2012 19:41
Posty: 42
Pochwały: 2
bernadetka napisał(a):
Opera Krakowska, Opera śląska ani Bałtycka nie pobierają żadnej takowej opłaty. To samo Teatr Słowackiego i Teatr Stary w Krakowie. Teatr Wielki w Poznaniu też nie pobiera. Filharmonia krakowska, ani muzeum narodowe w Warszawie ani w Krakowie nie pobierają opłat za szatnie. Muzeum Powstania Warszawskiego ani Fabryka Schindlera też nie pobierają opłat. Nie spotkałem się nigdzie z takimi kpinami by pobiera opłatę za szatnie. A przypomniało mi się Dworek Zieleniewskich nie wiem jak teraz, ale dawno pobierał opłatę za szatnie, jednak to miejsce omijam szerokim łukiem już od dawna.
Co do 4seven to chyba nigdy nie byłeś ani w teatrze ani w operze skoro twierdzisz, że na imprezach kulturalnych szatnie są płatne.


Ty mi nie mów gdzie byłem a gdzie nie. Nie rozumiem w ogóle skąd ten problem. Jadę do Krakowa na jakiś koncert i płacę za szatnię. I jest w porządku. A Wy żałujecie złotówki lub dwóch.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Pazura w Chrzanowie
PostWysłany: 11.3.2012 7:51 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29.7.2008 18:37
Posty: 1330
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 353
4seven napisał(a):
bernadetka napisał(a):
Opera Krakowska, Opera śląska ani Bałtycka nie pobierają żadnej takowej opłaty. To samo Teatr Słowackiego i Teatr Stary w Krakowie. Teatr Wielki w Poznaniu też nie pobiera. Filharmonia krakowska, ani muzeum narodowe w Warszawie ani w Krakowie nie pobierają opłat za szatnie. Muzeum Powstania Warszawskiego ani Fabryka Schindlera też nie pobierają opłat. Nie spotkałem się nigdzie z takimi kpinami by pobiera opłatę za szatnie. A przypomniało mi się Dworek Zieleniewskich nie wiem jak teraz, ale dawno pobierał opłatę za szatnie, jednak to miejsce omijam szerokim łukiem już od dawna.
Co do 4seven to chyba nigdy nie byłeś ani w teatrze ani w operze skoro twierdzisz, że na imprezach kulturalnych szatnie są płatne.


Ty mi nie mów gdzie byłem a gdzie nie. Nie rozumiem w ogóle skąd ten problem. Jadę do Krakowa na jakiś koncert i płacę za szatnię. I jest w porządku. A Wy żałujecie złotówki lub dwóch.


Jeździsz na koncerty do teatrów, oper, filharmonii, domu kultury czy też do zwykłego klubu, pubu? Bo to chyba zasadnicza różnica, nieprawdaż?
Płacić za szatnię to tak jakby płacić jeszcze za WC w restauracji.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
"Mądrość zebrana przez lata nauczyła mnie, że każde doświadczenie jest nowym odkryciem."
Ansel Adams


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3