Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18.4.2024 21:50


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 5.12.2011 0:48 

Dołączenie: 20.8.2007 11:33
Posty: 10
Nie wiem czy w przełomie było coś na ten temat, czy ja przeoczyłem ale myślę, że nowa inicjatywa MOKSIRU jest warta uwagi:

http://www.chtvl.chrzanow.pl/index.php? ... l&Itemid=4

Ciekawe, że w obliczu kryzysu i gigantycznego zadłużenia miasta, wydaje się milion złotych na tego typu inicjatywy...
Zresztą, jak na razie mamy bardzo mało informacji na temat "Starej Kotłowni". Czy będzie otwarta co dzień, czy tylko podczas piątkowych imprez? Czy w bufecie będzie alkohol?

Ciekawe też ile osób przyciągnie sylwestrowy bal organizowany w nowym klubie. Program adresowany jest do "młodych" a cena od pary wynosi 280 PLN.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 5.12.2011 13:59 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
Cytuj:
będzie można tam wpaść na piwko w normalne dni czy będzie otwarte tylko w trakcie imprez?

Cytuj:
‎ Na to pytanie trudno teraz odpowiedzieć, bo jeszcze nie została podjęta definitywna decyzja, co z klubem poza dniami koncertów


Tyle informacji dostałem na Facebooku.

Fajnie, że coś takiego powstaje, dobrze jakby było otwarte codziennie i sprzedawany byłby alkohol bo wtedy klub mógłby na siebie zarabiać sam. Kto w Chrzanowie chcę posłuchać przy piwku czegoś innego niż vivy, mtv albo disco polo, ten wie o czym mówię.

edit:
Co do sylwestra "dla młodych" to racja, jest zdecydowanie za drogo. A szkoda, bo sam chętnie bym się wybrał :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 5.12.2011 17:52 

Dołączenie: 27.1.2011 10:52
Posty: 382
Pochwały: 19
Fajne, szkoda tylko ze nie mieszczę się w zaproszonej grupie wiekowej, ale cóż poradzić na słowa piosenki :'goń stare baby do lasa'.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 8.12.2011 22:10 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.5.2011 9:11
Posty: 733
Pochwały: 1
zapewne "młodych" to przenośnia :) Postarałbym się o listę gości (na waszym miejscu) żeby przekonać się że przekrój wieku jest chyba inny jak oznacza słowo "młodzi" :)

_________________
QUANTITO ERGO SUM!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 18.12.2011 18:46 

Dołączenie: 14.9.2006 9:23
Posty: 28
Miejscowość: Trzebinia
pyotrus napisał(a):
Cytuj:
będzie można tam wpaść na piwko w normalne dni czy będzie otwarte tylko w trakcie imprez?

Cytuj:
‎ Na to pytanie trudno teraz odpowiedzieć, bo jeszcze nie została podjęta definitywna decyzja, co z klubem poza dniami koncertów


Tyle informacji dostałem na Facebooku.

(...)dobrze jakby było otwarte codziennie i sprzedawany byłby alkohol bo wtedy klub mógłby na siebie zarabiać sam. Kto w Chrzanowie chcę posłuchać przy piwku czegoś innego niż vivy, mtv albo disco polo, ten wie o czym mówię.

edit:
Co do sylwestra "dla młodych" to racja, jest zdecydowanie za drogo. A szkoda, bo sam chętnie bym się wybrał :)


Dzisiaj z ciekawości poszukałam trochę w necie na temat dostępu do klubu w dni powszednie, coby móc tam wpaść i posiedzieć w towarzystwie - otóż lipka.
Wrzucę kilka cyt.:
"W klubie jest scena wraz z widownią mogącą służyć za salę do tańca. Podczas dużych, biletowanych imprez bar obsługiwać ma zewnętrzna firma. I tylko przy takich okazjach będzie działał. Alkohol ma być dostępny wyłącznie podczas zamkniętych zabaw dla dorosłych."

"Na co dzień Stara Kotłownia będzie służyć uczestnikom zajęć organizowanych przez MOKSiR, w tym spotkań literackich i muzycznych. Chcemy tam organizować kursy tańca, pokazy i wiele innych. Część z nich będzie bezpłatna - zaznacza Teresa Wojciechowska."

I to, co już wiemy:
"Przez dwanaście dni w roku, w każdy ostatni piątek miesiąca scena Starej Kotłowni będzie udostępniana młodym artystom ziemi chrzanowskiej na koncerty. "


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 18.12.2011 20:24 

Dołączenie: 27.1.2011 10:52
Posty: 382
Pochwały: 19
Powyzsze informacje nie wykluczają zorganizowania wieczorów poetyckich.Wieczory już mamy długie, miłośników poezji w Chrzanowie nie braknie.Szczegoły do dopracowania.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 7.2.2012 20:08 

Dołączenie: 7.2.2012 19:41
Posty: 42
Pochwały: 2
Wreszcie zaczyna się coś dziać w tym naszym "piekiełku".
10 lutego będzie koncert jazzowy Macieja Fortuny Trio, a 24 lutego zagra Skangur.

Image

Image

źródło: http://www.moksir.chrzanow.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 2.3.2012 12:24 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.12.2010 10:45
Posty: 87
Pochwały: 4
i jak zwykle wyszła lipa. osobiście się cieszę, że nie było skangura. bo to takie pitu pitu niemodne już od 10 lat.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 2.3.2012 15:02 

Dołączenie: 7.2.2012 19:41
Posty: 42
Pochwały: 2
Było napisane że wokalista zachorował. Co byście widzieli w Chrzanowie na koncercie?
Chciałbym TSA na dniach miasta, ale pewnie to nierealne...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Klub "Stara Kotłownia"
PostWysłany: 3.3.2012 16:51 

Dołączenie: 24.6.2010 15:20
Posty: 2
Pochwały: 1
4seven napisał(a):
Było napisane że wokalista zachorował. Co byście widzieli w Chrzanowie na koncercie?
Chciałbym TSA na dniach miasta, ale pewnie to nierealne...


Oczywiście że możliwe, wystarczy że organizator skontaktuje się z zespołem i ustali szczegóły.
Nawet podam link do kontaktu http://www.tsa.com.pl/kontakt/ ale niestety w ostatnich latach organizatorzy w Chrzanowie nie wysilają się i ja osobiście nie liczę na coś bardziej ambitnego.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3