Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19.4.2024 7:18


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kino cyfrowe w Chrzanowie
PostWysłany: 16.12.2010 9:22 

Dołączenie: 24.11.2010 10:28
Posty: 47
Pochwały: 1
W 2011 roku Chrzanów doczeka się kina cyfrowego. Przetarg na zamontowanie sprzętu został już rozstrzygnięty (o czym informuje strona internetowa). Będzie to drugie takie kino po "Sokole" w Trzebini.

Kino cyfrowe ma swoje zalety jak i wady.
Jeden film wyświetlany jest od 3 do 5 razy dziennie przez dwa trzy tygodnie, w dniu polskiej premiery mamy go w kinie. Jednak tak duża intensywność zmniejsza możliwości organizowania eventów kulturalnych na sali kinowo-teatralnej.

Zapewne w styczniu zaczną się prace konserwacyjne i montaż nowego sprzętu.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kino cyfrowe w Chrzanowie
PostWysłany: 20.12.2010 13:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.12.2010 10:45
Posty: 87
Pochwały: 4
Jasne. Zapowiadali że już w czerwcu 2010 miało być i nic hehehe, uwierzymy, jak zobaczymy. I tak Chrzanów jest sto lat za trzebińskim "Sokołem" :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kino cyfrowe w Chrzanowie
PostWysłany: 22.12.2010 11:45 

Dołączenie: 24.11.2010 10:28
Posty: 47
Pochwały: 1
W czym jest za Sokołem? Chyba tylko z kinem cyfrowym, ale to można nadrobić, a wtedy Trzebinia już nie będzie miała monopolu w regionie. Proste!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kino cyfrowe w Chrzanowie
PostWysłany: 22.12.2010 13:05 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.12.2010 10:45
Posty: 87
Pochwały: 4
piecwa_prawdy napisał(a):
W czym jest za Sokołem? Chyba tylko z kinem cyfrowym, ale to można nadrobić, a wtedy Trzebinia już nie będzie miała monopolu w regionie. Proste!


...a czym nie jest? kino cyfrowe, akademia filmowa, repertuar, frekwencja, imprezy, sprzęt... wszystko to w Trzebini jest już od dawna po prostu lepsze. I już zawsze pozostanie PIERWSZE :))) co do Chrzanowa - niebawem rusza znowu DKF w bardzo obiecującej formie, tutaj plus dla miasta powiatowego.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kino cyfrowe w Chrzanowie
PostWysłany: 22.12.2010 13:37 

Dołączenie: 24.11.2010 10:28
Posty: 47
Pochwały: 1
Na temat sprzętu się nie wypowiadam, repertuar jest podobny jeśli chodzi o kino (aczkolwiek prowadzi tu Sokół bo ma cyfrówkę), a po tym jak powstanie kino cyfrowe zmieni się to też w Chrzanowie, gdzie będą nowości w dniu premiery. Jednak jak sam pan wie imprezy Sokoła wcale nie są lepsze niż te w MOKSiR, poza tym sporo imprez odbywa się poza waszym ośrodkiem, wystarczy kliknąć na plan imprez 2010
http://www.mgoksir.trzebinia.pl/index.p ... 05&lang=pl
Poza tym kino cyfrowe sprawia, że sala jest non stop zabukowana, więc macie mało imprez własnych. Znam ludzi tam pracujących, więc wiem co mówię ;-)

Strona internetowa też jakoś nie powala (dość archaiczna, zawiera błędy (warto poprawić takie literówki jak chociażby "XI Ogólnopoklski Turniej").
Nie chcę jednak wdawać się w polemiki kto ma co lepsze, bo to byłaby długa i bardzo zacięta dyskusja, jednak offtopic.

A proszę mi powiedzieć o jaką akademię filmową chodzi. Nie mogę znaleźć informacji, a chętnie bym rzucił okiem :)

Ale ten wątek nie służy licytowaniu kto lepszy, tylko miał poinformować mieszkańców Chrzanowa, że doczekają się kina cyfrowego.

Pozdrawiam!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kino cyfrowe w Chrzanowie
PostWysłany: 27.12.2010 10:40 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.12.2010 10:45
Posty: 87
Pochwały: 4
O licytacji nie ma mowy, fakty wymieniłem wcześniej. Samo zainstalowanie kina cyfrowego nie oznacza automatycznie dostania filmów w dniu premiery! Wszystko jest kwestią dobrych interesów z dystrybutorem. Co do DKF-u w Chrzanowie - już niebawem rusza, jak tylko się coś dowiem - posieję na forum.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3