Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19.4.2024 19:40


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Koncert zespołu IRA w Trzebini?
PostWysłany: 14.8.2007 17:47 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Na kilku portalach muzycznych przeczytałam informację, że 18 sierpnia 2007 roku ma się odbyć koncert zespołu IRA w Trzebini, jak na razie nie widzę tutaj informacji na ten temat. Czy ktoś coś wie o tej imprezie?

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 14.8.2007 21:05 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Koncert zespolu IRA oraz Golców planowany jest w sobotę 18 sierpnia nad zalewem Kozibród w Trzebini obok elektrowni Siersza. Niestety impreza jest zamknieta - tylko dla pracownikow oraz gości. Jeżeli ktos z szacownego grona forumowiczów jest pracownikiem i mogły uzyczyć mi wejścówki - zaproszenia to Krzysio bardzo chetnie chciałby skorzystać. Bylibyśmy z żana ogromnie wdzięczni. Inaczej pozostaje słuchać zza płotu lub jak niesie pieśń po zalewie... czekam na zaproszenie


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 14.8.2007 21:48 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Dzięki za informację. Dziwne, że Przełom ani słowem nie wspomniał o tej imprezie. No cóż, balanga tylko dla wybrańców :twisted: . Szkoda, że dla młodych nic się nie organizuje, bo o tegorocznych Dniach Trzebini i wspaniałej operze lepiej nie pisać...

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.8.2007 11:14 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
no własnie - dlaczego robi sie impreze dla waskigo grona - wydaje si mysle okolo 50 tysiaków na zespoły - a gdyby tak na ochronkowej te koncerty zrobić- gawiedź trzebińska by sie bawila . Zreszta tak pewnie burmistrzowie bedą zaproszeni . a ja bede zza plotu sluchał hehehe oj co za czasy


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.8.2007 12:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 14.1.2006 0:17
Posty: 183
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
Witam,

Jest to impreza dla pracownikow elektrowni Siersza i ich gosci, wiec zatrudnijcie sie tam, a bedziecie mieli mozliwosc korzystana z ich corocznej imprezy, albo stojcie pod plotem i sluchajcie :lol: Podobna impreze ma rafineria i chyba nikt z zewnatrz nie jest zapraszany ot tak.
Przelom nie musial ani slowem wspominac o tej imprezie bo to nie jest impreza dla wszystkich mieszkancow Trzebini. Moze za to opisac jak fajnie bawili sie pracownicy Elektrowni na corocznej imprezie.
Ciekawe czy tez byscie sie wpraszali i wypominali komus jak zrobilby sobie taka imprezke nad woda z zaproszonymi zespolami dla tylko wybranych osob?

pozdrawiam,
Nazir

_________________
http://www.miranda-im.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.8.2007 12:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Cytuj:
Jest to impreza dla pracownikow elektrowni Siersza i ich gosci, wiec zatrudnijcie sie tam, a bedziecie mieli mozliwosc korzystana z ich corocznej imprezy, albo stojcie pod plotem i sluchajcie Podobna impreze ma rafineria i chyba nikt z zewnatrz nie jest zapraszany ot tak.
Przelom nie musial ani slowem wspominac o tej imprezie bo to nie jest impreza dla wszystkich mieszkancow Trzebini. Moze za to opisac jak fajnie bawili sie pracownicy Elektrowni na corocznej imprezie.
Ciekawe czy tez byscie sie wpraszali i wypominali komus jak zrobilby sobie taka imprezke nad woda z zaproszonymi zespolami dla tylko wybranych osob?


http://krakow.studentnews.pl/serwis.php ... l=&id=7205

http://www.rockmetal.pl/koncerty.html?band=824


Skoro informacje o tym koncercie podane są w portalach młodzieżowych, trudno domyślić się, że jest to zabawa dla wybranych. Dlatego gazeta lokalna powinna zamieścić notkę, że jest to impreza zamknięta, po to istnieje. Wielu znajomych pytało mnie o ten koncert, bo nigdzie nie jest zaznaczone, że jest to występ tylko dla pracowników i ich gości. Nikt też nie ma zamiaru się tam wpraszać, zapytałam tylko o informacje, a pod płotem możesz stać Ty, ja takiej potrzeby nie mam :wink: .

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.8.2007 13:03 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Trudno nazwać elektrownię prywatną spółką, skoro z jej usług wszyscy póki co musimy korzystać...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.8.2007 14:13 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 14.1.2006 0:17
Posty: 183
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
Livrena napisał(a):


Mozesz miec tylko pretensje do tych co o tym pisali w tych linkach nie wiedzac ze zespol gra tylko dla zamknietej publicznosci.

Livrena napisał(a):
Skoro informacje o tym koncercie podane są w portalach młodzieżowych, trudno domyślić się, że jest to zabawa dla wybranych.

A czy to IRA, Elektrownia o tym pisala?

Livrena napisał(a):
Dlatego gazeta lokalna powinna zamieścić notkę, że jest to impreza zamknięta, po to istnieje.

Wcale nie musiala i nie musi nic pisac o zamknietych imprezach.

Livrena napisał(a):
Wielu znajomych pytało mnie o ten koncert, bo nigdzie nie jest zaznaczone, że jest to występ tylko dla pracowników i ich gości. Nikt też nie ma zamiaru się tam wpraszać, zapytałam tylko o informacje, a pod płotem możesz stać Ty, ja takiej potrzeby nie mam :wink: .

Ja nie mam zamiaru byc na tym koncercie ale smieszy mnie oburzenie z waszej strony, ze ktos robi impreze dla pracownikow zaprasza zespol i jeszcze nikogo o tym nie informuje ani nie zaprasza :lol:

rabbani napisał(a):
Trudno nazwać elektrownię prywatną spółką, skoro z jej usług wszyscy póki co musimy korzystać...

Jasne dlatego trzeba bylo zapytac Przelom z jakich pieniedzy Elektrownia robi taka impreze dla wlasnych pracownikow, byc moze maja na to srodki, a nie jak sie tam dostac :lol:

pozdrawiam,
Nazir

_________________
http://www.miranda-im.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.8.2007 18:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Nazir napisał:
Cytuj:
Mozesz miec tylko pretensje do tych co o tym pisali w tych linkach nie wiedzac ze zespol gra tylko dla zamknietej publicznosci.

Cytuj:
A czy to IRA, Elektrownia o tym pisala?

Cytuj:
Wcale nie musiala i nie musi nic pisac o zamknietych imprezach.


Przełom zapewne zamieści relację z imprezy, tym bardziej nie widzę problemu, żeby poinformować, o tym ,że taka impreza będzie miała w ogóle miejsce i jaki ma ona charakter. Zespół IRA na swojej stronie też nie informuje, że koncert jest dla nielicznych, więc może się zdarzyć, że ktoś niepotrzebnie wybierze się na sobotni koncert.

Nazir napisał:
Cytuj:
Ja nie mam zamiaru byc na tym koncercie ale smieszy mnie oburzenie z waszej strony, ze ktos robi impreze dla pracownikow zaprasza zespol i jeszcze nikogo o tym nie informuje ani nie zaprasza


A mnie śmieszy to, że Ciebie to śmieszy :lol: , bo nie ma tu oburzenia, normalna dyskusja...

Nazir napisał:
Cytuj:
Jasne dlatego trzeba bylo zapytac Przelom z jakich pieniedzy Elektrownia robi taka impreze dla wlasnych pracownikow, byc moze maja na to srodki,a nie jak sie tam dostac


Skoro Przełom o tej imprezie nie wspomina, to tym bardziej nie ma sensu pytać o jej finansowanie, bo o tym pewnie też nie napisze.

Tak, odkąd wiem, że to koncert dla wybrańców myślę jak się tam dostać. Może przepłyne wpław Kozibród, albo przetnę sekatorem siatkę, dobrym pomysłem byłby także tunel podziemny, do soboty mam czas... :wink:

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.8.2007 21:24 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A może mi ktoś prace w elektrowni załatwić?? Chetnie skorzystam. Na stronie Golcow jest napisane iz to jest impreza zamknieta. Z tego co sie oriętuje to rafineria nie robila w tym roku imprezy z okazji swojego świeta. Wcześniejsze lata byla to impreza na która to mogly wejść osoby z zewnatrz i o ile mnie pamięc nie myli to raz - wiele lat temu byl koncert Wideckiego - każdy mogł wejśc - owszem była ochrona ale pilnowala porządku . Poza tym kiedys rafineria jak dobrze prosperowała (za Ślaka) to zrobila impreze dla całej Trzebini (i nie tylko) na Ochronkowej. Może by tak wieć wspólnie elektrownia coś dla mas. Skoro wydaj juz te pieniązki (wypracowane przez załoge) to jaka jest różnica czy bawi na dobrym koncercie 500 osób czy moze cala gmina czy powiat?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 16.8.2007 20:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Energetyk ( :

Ech, pamiętam jak było pięknie rok temu <rotfl>


W tym roku tego dnia będę na Offie ( : yee.

Rok temu się wkręciłem na lewo, także zachęcam z dobrą bajerą do wpuszczających ; )

Użyczam swojej zeszłorocznej: "Przyjechałem po swoją dziewczynę, która miała wychodzić ale nigdzie jej nie widzę, umówiliśmy się przed wejściem parenaście minut temu i nic, dodzwonić też się nie mogę, bo Idea tu nie ma zasięgu, mogę wejść jej poszukać?" : P

To było cosik bardzo podobnego ( :


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 3.9.2007 14:40 

Dołączenie: 28.3.2006 15:26
Posty: 3
Do informacji tych niedoinformowanych ;-) Na stronie www.ira.art.pl byla wyraźna informacja na temat tego, ze jest to impreza zamknieta! Czytajcie uważnie :roll:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3