Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 12:30


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dni Trzebini
PostWysłany: 17.6.2007 9:18 

Dołączenie: 2.2.2007 19:04
Posty: 32
Trzebinianie zdecydowanie mogą pozazdrościć chrzanowianom Dni Chrzanowa. Takiego dziadostwa jak corocznie jest w Trzebini to chyba nigdzie nie ma biorąc pod uwagę budżet jakim gmina dysponuje.
Zobaczymy jak będzie dzisiaj ale wczoraj po prostu łokcie opadły.
Jakieś chóry - pomyslałem gdzie ja jestem na pielgrzymce do Lichenia?
W końcu nie ma się co dziwić jak Pan Wołoch podobno trzęsie całą gminą (nawet Burmistrz mu nie podskoczy) i organizuje opery za ponad 100 tys zł, a dla młodzieży jedna minigwiazda.
Co Wy o tym myślicie?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17.6.2007 16:24 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Kurczę - co roku to samo. Po każdych dniach Trzebini - narzekanie. A jak przychodzi co do czego, to w wyborach wygrywa ta sama ekipa co zwykle. Więc widocznie jej rządy (na czele z panem burmistrzem) się większości podobają. A demokracja to rządy większości.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.6.2007 8:49 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 4.5.2006 23:27
Posty: 63
Miejscowość: Trzebinia
akuratnie nie bylo na kogo glosowac jesli chodzi o burmistrza :?

a dni Trzebini... echhhhhhhhhhhh.... moj Boze..... :?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.6.2007 14:37 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Cały powiat śmieje się z Trzebini ( :



PS. We wrześniu wam gały wyjdą!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.6.2007 20:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Pod względem muzycznym zarówno Chrzanów jak i Trzebinia nie spełniły moich oczekiwań. Wczoraj byłam na Dniach Jaworzna. Koncert Kultu był naprawdę rewelacyjny, muzycy rozpoczęli występ punktualnie i grali ponad 2.5 godziny!!! Gang Olsena też zrobił na mnie dobre wrażenie, Vintage niespecjalnie mi się podobał. Ogólnie repertuar był zróżnicowany, każdy mógł znaleźć coś dla siebie(dzień wcześniej grał reggae'owy Habakuk i hip-hopowa Verba). Jaworzno dla imprezowiczów przygotowało dodatkowe autobusy, a przejazd był darmowy, to duży plus, bo jak wiadomo wraca się poźno. Organizacja była o wiele lepsza niż u nas, choć niektórzy narzekali na ochronę, ale to już chyba norma.

Jak załaduję filmiki z koncertu, to dam link.

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.6.2007 10:27 

Dołączenie: 30.10.2006 15:05
Posty: 1843
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 82
dni Trzebinii jak co roku do bani ! Chciałbym przypomnieć Wołochowi i reszcie, że podatki płacą wszyscy, a większość na pewno nie chce wydawać ich pieniędzy na drogie operetki dla garstki ludzi, jeśli ktoś jest zainteresowany operetką to może jechać na spektakl do dużego miasta a nie czekać na dni Trzebinii, bo te operetki robione są dla paru ludzi którzy się tym interesują. Nie jestem przeciwny imprezie o wyższym standardzie kulturalnym, ale nie za takie wielkie pieniądze! Najbardziej mnie rozbawiło stwierdzenie, chyba pana Wołocha że w sobotę żadnych imprez nie będzie bo jest noc fatimska i impreza będzie przeszkadzać w modlitwie, ludzie, czy on wie w ogóle gdzie jest ochronkowa a gdzie klasztor ? przecież impreza jest parę kilometrów od klasztoru a nie tuż przed murami. Kiedyś były dyskoteki do północy i nikomu nie przeszkadzało a teraz ... główną sobotnia atrakcją dni Trzebinii "NOC FATIMSKA" :| Podziękujmy panu Wołochowi i jego "mądrej" głowie. Acha i jak co roku w niedziele problemy techniczne, co roku to samo, w życiu nie słyszałem żeby nie było na dniach Trzebinii problemów technicznych i zawsze opóźnienie 1-2 godziny, co za wiocha...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.6.2007 12:38 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 8.11.2006 18:30
Posty: 73
Kult na Dniach Jaworzna:

http://pl.youtube.com/watch?v=4RTP-IPfosM

http://pl.youtube.com/watch?v=A6hWtvjRLUI

http://pl.youtube.com/watch?v=RXX6mgVKas4

Czemu nikt nie wypowiada się na temat "kremówki" czyli opery? Może ktoś napisze relację.

_________________
http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=Reinacea


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3