Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18.4.2024 5:37


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 26.9.2018 19:56 
Ulomie: ja Ciebie nie obrażam i nie wiem, na jakiej podstawie serwujesz mi te impertynencje.
Chyba, że to pisze ten drugi ułom. Albo zaraziłeś się tym admynem.

Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie, kóre sam sprowokowałeś - w końcu jak to jest z tymi faszystami w Trzebini? Są, czy ich nie ma? Czy też jest to wytwór Twojej nie zawsze stabilnej świadomości?
Być może chorej świadomości, nie mnie to oceniać.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 27.9.2018 20:33 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
Klęska proszę Państwa. I nasz Rodzynek się nie zakwalifikował. A miała taką szansę.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 27.9.2018 21:02 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Niestety. Wielka szkoda a zarazem nauczka na przyszłość.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 28.9.2018 13:21 

Dołączenie: 23.9.2018 16:54
Posty: 4
Pochwały: 1
Czy osoba, która ma zakaz prowadzenia działalności gospodarczej o pełnienia funkcji w spółkach państwowych fundacjach etc...powinna zarządzać wielomilionową gminą ?? i kandydować na burmistrza ???

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 17.02.2017 r., sygn. akt VIII Gzd 77/16, orzeczono pozbawienie uczestnika Waldemara Dziadowiec (PESEL (informacja ukryta) ) prawa prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek oraz pełnienia funkcji członka rady nadzorczej, reprezentanta lub pełnomocnika w spółce handlowej, przedsiębiorstwie państwowym, spółdzielni, fundacji lub stowarzyszeniu na okres 5 (pięciu) lat.

https://www.imsig.pl/pozycja/2017/178/34716,Dziadowiec_Waldemar

Image

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 28.9.2018 15:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
Czyli mamy dwóch kandydatów. Okoczuk i Żuradzki.
I wybór jest jasny.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 28.9.2018 18:23 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20.1.2008 17:12
Posty: 492
Miejscowość: Tenczynek
Pochwały: 66
jendrek napisał(a):

A panu Waldemarowi Dz. coś się pokićkało. Nie ma najmniejszych szans bycia burmistrzem Trzebini. Także nie mnie tutaj to wyjaśniać. Ale zaistnieje nieco szerzej w przestrzeni publicznej. Negatywnie już zaistniał. W sporze o stadninę państwa Reyów.


Nie tylko w sporze "konnym" jest znany, również z tego co "rusek" pisał, ale także z tego co wiem, to całkiem spore grono komorników go zna i ponoć gość jest bankrutem. :hihi:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 28.9.2018 18:37 
Prywatnie i tak spadnie na cztery łapy. Podoba się pięknym paniom, głównie tym bizneswoman. Musi mieć jakiś solidny atrybut. Bynajmniej nie polityczny....Kiedyś nim była zauroczona pani Magdalena. Ale to było kiedyś. Mniejsza o nazwisko. Wprawdzie ładne.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 13:11 
Jendrku, to jest temat wyborów lokalnych. Spytaj sie P. Sierki jakie miała w młodości poglądy, ja znam to tylko z boku. Po prostu przed jej kolegami uciekałem.
Ja Ci nie ubliżam, sam napisałeś, że polityka nie zna logiki. Dla mnie to przyznanie się do winy. Skoro tej logiki nie stosujesz, a piszesz w watku politycznym, to stosujesz politykę.

-- 29.9.2018 13:12 --

Sam wyciągasz o Dziadowcu różne rzeczy, czyż nie robisz tego samego? ja przynajmniej nie mieszam w to jakichś Magdalen, czy tam nawet Marii Magdalen. Daj spokój.

-- 29.9.2018 13:15 --

A konserwę twą widac od dawna, choćby w tym sporze o stadninę Ty stoisz po stronie hrabiego. Dziadowiec jaki jest, ale mógłbyś się przyglądnąć bliżej, bo hrabiostwo, przepraszam za brutalność, ale dawno zostało udowodnione - nie ma krwi błękitnej. Nie bóg je prowadzi za rekę i nie należy im sie chwała tak po prostu.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 13:42 

Dołączenie: 23.9.2018 16:54
Posty: 4
Pochwały: 1
Okoczuk jak piszą i donoszą ludzie powinien wytłumaczyć się z wyższego wykształcenia, zielonej szkoły bo temat sprytnie wyciszono, z wody mineralnej zakupowanej do UM, tematu ogrodzenia na zbyszku i wielu innych rzeczy.
Dziadowiec powinien wytłumaczyć się z wyroku, stadniny i innych rzeczy.
To kandydaci na burmistrza, którzy chcą zarządzać ponad 20 tysięczną gminą ??? No przepraszam ale dajmy sobie z nimi spokój !

-- 29.9.2018 13:47 --

ulom stadninę Dziadowiec przejął podstępem, plus wyrok i uważasz że taki gościu jak wygra powinien reprezentować Nas mieszkańców ?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 13:53 
Nadal Ułomie nie odpowiedziałeś mi - jak to jest z tymi faszystami w Trzebini. Skręcasz inne moje tematy, nawet nie bardzo zaskakując, jeżeli idzie o sedno.

Skoro tak, to należy Ci się małe wyjaśnienie. Akurat z ojcem pani Ewy Sierki znam się od dawna. Więc moja reakcja na Twoje głupoty jest jak najbardziej na miejscu.
I dalej: mam poglądy konserwatywne, a nie jakieś w "konserwie". Więc nie obrażaj mnie i nie używaj slangu tych przez Ciebie widzianych faszystów, czy też innych zboczeńców politycznych. Bo tym samym się z nimi utożsamiasz.
Nastepnie: znam pana Reya i byłem swego czasu w jego stadninie. Wtedy jeszcze pełna własność panśtwa Reyów. Życzę Ci jego kultury osobistej i jego obycia. Mieszkał i nadal mieszka z rodziną w bardzo skromnych warunkach.
Kłopoty finansowe, zainicjowane przez poprzedniego burmistrza Szczurka, zmusiły państwo Reyów do sprzedania części tej stadniny. Niestety, wspólnik okazał sie wyjątkowo nierzetelny i doprowadził tę rodzinę prawie na skraj nędzy. Czyli prosty sym chłopski z Bolęcina, z nikłym wykształceniem, bezczelnie wyrolował potomka znanej rodziny ziemiańskiej z naszych dawnych kresów. Po Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.
Zapewne powiesz, że stała się sprawiedliwość dziejowa...
A co do tego hrabiowania wg Ciebie - to z pana Reya taki hrabia, jak z Ciebie osioł.
Wystarczy Ci? Poza tym jesteś jednak mocno sfiksowany na umyśle. Niestety, z każdym rokiem coraz gorzej.
Miałem nadzieję, że to chwilowa Twoja niedyspozycja.

-- 29 Wrz 2018, 15:07 --

Spokojnie, nie wygra. Odpadnie w przedbiegach i ślad po nim zaniknie. Nie ma co przywiązywać uwagi do tego gościa, bo tylko mu nakręcamy reklamę.
Gdyby jakimś cudem zrezygnował z kandydowania pan Żuradzki, to namawiam gorąco do głosowania na pana Jarosława Okoczuka. Jaki jest, ale jest. Bez mentora w postaci .. pamięci Adamczyka, byc może pan Jarosław się mocno zmienił. Poczekamy, zobaczymy.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 14:20 

Dołączenie: 20.9.2018 17:21
Posty: 1
jendrek raczej na pana Okoczuka nie, gdyż brak mu kultury osobistej, szacunku dla mieszkańców i nie chodzi mu raczej o dobro gminy a o samą władze i kasę. Niech wytłumaczy się najpierw ze zmiany statutu w gminnej spółce z dnia 01.02.2018 R. NOTARIUSZ ANDRZEJ SEBASTYANKA, KANCELARIA NOTARIALNA W CHRZANOWIE, REPERTORIUM A NR 484/2018 - ZMIENIONO: § 11 UST.3, § 21
UST.1, UST.3, UST.4, § 22.

-- 29.9.2018 14:25 --

i jeszcze jedno, jak wygra pan Okoczuk zniszczy sporo wartościowych ludzi i wartościowych inicjatyw w gminie Trzebinia.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 14:28 

Dołączenie: 23.9.2018 16:54
Posty: 4
Pochwały: 1
jendrek mam nadzieję, że wygra Żuradzki.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 14:47 
Może za daleko wybiegłem w przyszłość. Ta dygresja to tak na wszelki wypadek. Mam nadzieję, że nic złego nie przytrafi się panu Żuradzkiemu. Bo byłby nie lada problem. Szkoda, że komitet pani Beaty Kokoszki dał tak wielką plamę. Jednak żółtodzioby w tym KWW z Sierszy nie popisały się. Jak i klan Kokoszków w tym względzie. Naprawdę szkoda...

Pan Okoczyuk jako potencjalny burmistrz zniszczy tylko część tej substancji społecznej. Reszta jakoś będzie funkcjonowała, z biegiem czasu może nawet całkiem dobrze. Natomiast pan Dziadowiec jako potencjalny burmistrz zniszczy wszystko i będzie powtórka z Niechwieja. Czyli ponowne wybory - bo nowa Rada Miejska nie wytrzyma z nim nawet kilka miesięcy.
Wtedy tylko Przełom będzie miał co pisać, i nie tylko Przełom.

Co do nadziei - z prognozowaniem wstrzymajmy się jeszcze. Jak uprzednio pisałem, sytuacja wyborcza w Trzebini nadal się dynamizuje. Kwity, wyroki etc...w natarciu.
Jeszcze coś tam Żuradzkiemu wyszukają - i będzie po kandydatach na burmistrza Trzebini. Obecnie mamy preludium szopki wyborczej. Powiedziałbym - pierwszy akt.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 14:55 

Dołączenie: 23.9.2018 16:54
Posty: 4
Pochwały: 1
jendrek napisał(a):
Pan Okoczyuk jako potencjalny burmistrz zniszczy tylko część tej substancji społecznej. Reszta jakoś będzie funkcjonowała, z biegiem czasu może nawet całkiem dobrze. Natomiast pan Dziadowiec jako potencjalny burmistrz zniszczy wszystko i będzie powtórka z Niechwieja. Czyli ponowne wybory - bo nowa Rada Miejska nie wytrzyma z nim nawet kilka miesięcy.
Wtedy tylko Przełom będzie miał co pisać, i nie tylko Przełom..


Z tym zgodzę się w 100 %. Gdyby Pan Okoczuk nie niszczył wartościowych ludzi, nie zajmował się plotkami i intrygami ewentualnie uszedł by w tłumie. Ale ten człowiek nie zmieni swojego postępowania a po wyborach może być już tylko gorzej.
Co do komitetu Od nowa to szkoda, ale jeszcze mają szansę wprowadzić kilka wartościowych ludzi do rady. Wydaje mi się że są mogą być zagrożeniem dla komitetów Pana Okoczuka i Żuradzkiego.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 29.9.2018 15:55 
Jeżeli idzie o KWW Od Nowa - to sprawa jest prosta. Swoich przedstawicieli wprowadzą do Rady Miasta i jednego do Rady Powiatu. Będą to osoby z Sieszy (razem z Gajem) i będą tam mieli duże poparcie.

Natomiast kogo będą popierać na burmistrza? Także tutaj nie będzie niespodzianek - oczywiście kandydata Żuradzkiego. Nie będą popierać komitetu J.Okoczuka, z ogólnie wiadomych względów. To znaczy samego J.Okoczuka.
Komitet pani Kamili Kubańskiej nie wystawił swojego kandydata na burmistrza - więc sytuacja jest jasna. Uprzednio pani Kamila zapowiedziała - że nie będzie popierać Żuradzkiego. Czyli będzie namawiała (sugerowała?) swój elektorat do głosów na J.Okoczuka.
Elektorat jak to elektorat. Dzisiaj mu sie podoba J.Okoczuk, a jutro G.Żuradzki. Wszelkie sugestie mogą odnieść odwrotny skutek. Już to przerabialiśmy.

Czy KWW Od Nowa będzie zagrożeniem dla pozostałych komitetów wyborczych - tak, ale w niezbyt dużych proporcjach co do radnych.
Prawdopodobnie nowi radni z PiS i nowi radni z Sierszy Od Nowa nawiążą ze sobą współpracę. A ci z tego dziwnego ugrupowania pani Kubańskiej nawiążą współpracę z okoczukowymi.
I może być tak, że pan Żuradzki zostanie burmistrzem, ale nie będzie miał większości w Radzie Miejskiej.
I będzie miał sytuacje patową. Jednakże pan Żuradzki zna wszelkie niuanse i zagrywki w tego typu Radzie - to sobie poradzi. O ile będzie burmistrzem.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3