Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29.3.2024 0:07


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 5.9.2015 20:48 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Vide: pomroczność jasna.

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 7.9.2015 17:09 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Ostatnio zauważyłem ożywienie strony internetowej UM Chrzanów, m.in. ankieta dla mieszkańców, honorowy patronat Burmistrza nad akcją "Koperta życia", propozycja sprzedaży lokali mieszkalnych z bonifikatą, czuć nadzwyczajną sesję rady miasta...

A dziś odbyło się spotkanie w/s zagospodarowania terenów przy ul. Krakowskiej i 29 Listopada w Chrzanowie. Ktoś przyniósł jakieś konkrety? I się podzieli?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 7.9.2015 18:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2006 18:19
Posty: 1056
Miejscowość: Pierdzidołek South
Pochwały: 108
No i pan burmistrz z kolega był widziany na ścieżce rowerowej w okolicach ul. Ligęzów :!: :evil:

_________________
markx
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Księga Ezechiela: 25,17


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 7:37 

Dołączenie: 27.5.2009 21:09
Posty: 367
Pochwały: 136
Patrząc na frekwencję z 6 września p. Niechwiej nie ma się czego obawiać :D


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 8:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2006 18:19
Posty: 1056
Miejscowość: Pierdzidołek South
Pochwały: 108
Lokalnie pan burmistrz w krótkim czasie zalazł ludziom za skórę i w tym upatruję powodzenie referendum ! :wink:

_________________
markx
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Księga Ezechiela: 25,17


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 8:05 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
nie będzie frekwencji i psu na bude to wszystko

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 9:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2006 18:19
Posty: 1056
Miejscowość: Pierdzidołek South
Pochwały: 108
Danton napisał(a):
nie będzie frekwencji i psu na bude to wszystko

To siadajcie i płaczcie na forum dalej :!:

_________________
markx
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Księga Ezechiela: 25,17


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 11:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 7.2.2008 14:56
Posty: 607
Miejscowość: Chšanuvas
Pochwały: 93
Marek N. wydał oświadczenie odnoszące się do referendum.

Cytuj:
Oświadczenie Burmistrza Miasta Chrzanowa

Wobec wniosku Radnych Rady Miejskiej w Chrzanowie z dnia 18 sierpnia 2015 r. oraz uzasadnienia do projektu Uchwały Rady Miejskiej w Chrzanowie o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania Burmistrza Miasta Chrzanowa pragnę odnieść się do argumentów wymienionych w złożonym wniosku.
Wobec powyższego oświadczam:

Jako Burmistrz Miasta Chrzanowa pełnię obowiązki od dnia 9 grudnia 2014 r. i wobec powyższego wszystkie zadania są realizowane w oparciu o budżet przygotowany przez Burmistrza i Radę poprzedniej kadencji. Niemniej jednak w celu realizacji zapowiadanych przeze mnie zmian podjąłem działania zmierzające do ich realizacji co odzwierciedlają m.in. dotychczasowe korekty budżetu:
Uchwała Nr VI/37/2015 Rady Miejskiej w Chrzanowie z dnia 24 marca 2015 r. o zmianie w budżecie i Uchwale Budżetowej na 2015 rok;
Uchwała Nr VII/48/2015 Rady Miejskiej w Chrzanowie z dnia 28 kwietnia 2015 r. o zmianie w budżecie i Uchwale Budżetowej na 2015 rok;
Uchwała Nr VIII/57/2015 Rady Miejskiej w Chrzanowie z dnia 26 maja 2015 r. o zmianie w budżecie i Uchwale Budżetowej na 2015 rok;
Uchwała Nr IX/67/2015 Rady Miejskiej w Chrzanowie z dnia 30 czerwca 2015 r. o zmianie w budżecie i Uchwale Budżetowej na 2015 rok;
Uchwała Nr X/77/2015 Rady Miejskiej w Chrzanowie z dnia 1 września 2015 r. o zmianie w budżecie i Uchwale Budżetowej na 2015 rok;
Zarządzenia Burmistrza Miasta Chrzanowa w sprawie zmiany budżetu Gminy Chrzanów na 2015 rok - 47 szt. (Załącznik nr 1)
oraz wiele podjętych, a nawet już zrealizowanych zamierzeń, które przedkładam w załączeniu (Załącznik nr 2).

Odnosząc się do kwestii prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu mam nadzieję, że mieszkańcy Gminy Chrzanów jak i radni będą szanować orzeczenia niezawisłych sądów nie wymierzając kar będących w kompetencji innych organów państwa.

Bezpodstawnym jest zarzut jakoby Burmistrz Miasta Chrzanowa nie brał pod uwagę sugestii dotyczących kierunków rozwoju Gminy. Należy pamiętać że budżet na rok następny jest aktualnie na etapie przygotowań. W celu zapewnienia realizacji oczekiwań społecznych wystąpiłem do przedstawicieli jednostek pomocniczych Gminy o przedstawienie najważniejszych potrzeb. Takie działanie ma na celu aktywizację środowisk lokalnych oraz realizację realnych potrzeb mieszkańców, gdyż podczas licznych spotkań z mieszkańcami byłem informowany o ignorowaniu dotychczasowych inicjatyw mieszkańców Gminy, a szczególnie sołectw.

Jeżeli chodzi o zarzut dotyczący niedokonywania zwolnień pracowników w Urzędzie Miejskim jak i jednostkach organizacyjnych Gminy to zapewniam wszystkich zainteresowanych, że takich zwolnień nie planowałem i nie planuję, chyba że dojdzie do sytuacji w której będę zmuszony podjąć taką decyzję. Przykładem jest zwolnienie Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej oraz odwołanie Zastępcy Burmistrza do spraw gospodarczych. W tym miejscu pragnę wyjaśnić, iż nieprawdą jest aby Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie kontrolowała jednostkę OPS w obszarze działań z których wynikało zwolnienie Dyrektora. Odnośnie oceny działań Dyrektora OPS odsyłam Państwa do protokołu z dnia 6 marca 2015 r. z kontroli doraźnej przeprowadzonej w OPS w Chrzanowie w zakresie ustalenia przyczyn powstania nieprawidłowości skutkujących korektą finansową ustaloną przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przeprowadzonej przez pracowników Urzędu Miejskiego w Chrzanowie oraz do:
informacji pokontrolnej z dnia 13 grudnia 2013 r. Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie,
informacji pokontrolnej z dnia 21 października 2014 r. Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie,
postanowienia Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych w sprawach rozpoznawanych przez Regionalną Komisję Orzekającą w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych w Krakowie z dnia 8 maja 2015 r.

Odejście z pracy Dyrektora Biblioteki Miejskiej w Chrzanowie nastąpiło na wniosek o rozwiązanie stosunku pracy w związku przejściem nas emeryturę. Natomiast jestem zdumiony, iż wniosek pracownika Urzędu lub pracownika jednostki organizacyjnej o rozwiązanie stosunku pracy za wypowiedzeniem pracownika bądź z w związku z przejściem na emeryturę staje się podstawą wniosku o referendum o odwołanie burmistrza. Chyba naprawdę brakowało wnioskodawcom argumentów merytorycznych. Pragnę zaznaczyć, że z autoryzowanych przez mnie wywiadów nie można wywieść stwierdzenia abym nie planował odwołania Zastępcy Burmistrza do spraw gospodarczych.

Odnosząc się do przygotowywanej koncepcji urbanistycznej dla terenu placu targowego przy ulicy Kusocińskiego w Chrzanowie, sami wnioskodawcy wskazali we wniosku, że „sam fakt nie jest niczym złym". Przygotowanie koncepcji przez Urząd pozwoli na zapoczątkowanie dyskusji na temat przeznaczenia tego terenu. Niemożliwym jest prowadzenie rozmów bez przygotowania materiałów wyjściowych przedstawiających wizję zagospodarowania terenu. Gmina Chrzanów w niewielkim procencie (16%) posiada plany zagospodarowania przestrzennego, co jest wynikiem wieloletnich zaniedbań i nie jestem w stanie tego nadrobić w kilka miesięcy. Dlatego też podjąłem decyzję o opracowaniu koncepcji urbanistycznej dla terenu placu targowego przy ulicy Kusocińskiego. Koncepcja ta pozwoli nadać kierunki planistyczne w tym rejonie Miasta.

Moja nieobecność na posiedzeniach Zgromadzenia Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna" była spowodowana koniecznością w tym samym czasie realizacji pilnych zadań wynikających z obowiązków Burmistrza Miasta Chrzanowa.

Jak pokazuje historia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - akcji charytatywnej zakrojonej na skalę ogólnopolską w celu wsparcia tej szczytnej idei od wielu lat szeroko angażuje się społeczeństwo, w tym osoby publiczne. Niejednokrotnie w celu zwiększenia popularności tej akcji miały miejsce niekonwencjonalne i zaskakujące zdarzenia mające na celu zwiększenie jej popularności. Takimi motywami kierowałem się morsując na Placu Tysiąclecia podczas ostatniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Należy wspomnieć, że istnieje szereg akcji mających na celu wspieranie dobra lub przeciwdziałania złu i w jednej z takich akcji uczestniczył lokalny poseł występując w spódnicy, można by powiedzieć, że również w niekonwencjonalnym stroju - czy naprawdę udział w takich akcjach winien stanowić podstawę do referendum o odwołanie Burmistrza?

Oświadczam, iż złożona przez mnie deklaracja, iż w przypadku nie obniżenia mojego wynagrodzenia przez Radę będę raz w miesiącu wpłacał 1 000,00 zł na wybrany cel społeczny, jest realizowana do dnia dzisiejszego poprzez następujące wpłaty:
na rzecz Fundacji Brata Alberta w Chrzanowie - 2 wpłaty;
na rzecz Fundacji AVALON - darowizna dla p. Krzemińskiej - 6 wpłat;
na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Homo - Homini im. św. Brata Alberta w Jaworznie dla Oddziału w Chrzanowie - 2 wpłaty.

Realizacja wydatków majątkowych za I półrocze br. na poziomie 4,94% również mnie mocno zaniepokoiła, dlatego też podjąłem działania zmierzające do naprawienia tej sytuacji, a w stosunku do osoby odpowiedzialnej za taki stan rzeczy tj. mojego Zastępcy do spraw gospodarczych wyciągnąłem najdalej idące konsekwencje tj. odwołanie ze stanowiska. Dlatego zadziwiającym jest fakt, że osoba bezpośrednio odpowiedzialna za proces inwestycyjny w Gminie, w tym za stan jego realizacji jest tak mocno wspierana przez inicjatorów referendum, co więcej jej odwołanie jest jedną z przyczyn wniosku o jego przeprowadzenie. Odnosząc się do tytułu artykułu w Tygodniku Ziemi Chrzanowskiej „Przełom" Nr 31 z dnia 5 sierpnia 2015 r. „Szkoda mi tego miasta" może należałoby zadać pytanie czy czasem „nie szkoda komuś utraconych stanowisk".
Jeżeli natomiast mam się odnieść do zarzutu braku aktywności burmistrza w zakresie kształtowania budżetu, to w punkcie pierwszym niniejszego oświadczenia przedstawiłem szereg zmian budżetu Gminy Chrzanów na rok 2015 r dokonanych poprzez wprowadzenie zmian przyjętych przez Radę w Uchwale budżetowej jak i poprzez wydanie stosownych zarządzeń Burmistrza Miasta Chrzanowa. Należy w tym momencie przedstawić opinię o przedłożonej informacji o przebiegu wykonania budżetu Gminy Chrzanów za pierwsze półrocze 2015 roku Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie Zespół Zamiejscowy w Oświęcimiu, która wpłynęła do Urzędu Miejskiego w Chrzanowie w dniu 01 września 2015 r. W załączonej Uchwale Nr S.O.XV/422/08/15 Składu Orzekającego Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie z dnia 28 sierpnia 2015 r czytamy, że Skład Orzekający postanowił pozytywnie zaopiniować przedłożoną przez Burmistrza Gminy Chrzanów informację o przebiegu wykonania budżetu Gminy Chrzanów za I półrocze 2015 roku oraz „Biorąc pod uwagę fakt, że opracowana przez Burmistrza Gminy Chrzanów informacja o przebiegu wykonania budżetu Gminy Chrzanów za I półrocze 2015 roku nie budzi zastrzeżeń prawnych, ani wątpliwości w zakresie prawidłowego i obiektywnego odwzorowania mających miejsce w tym okresie procesów finansowania postanowiono zaopiniować jak w sentencji" (Załącznik nr 3).

Analizując wniosek radnych oraz uzasadnienie do projektu Uchwały Rady Miejskiej w Chrzanowie o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Burmistrza Miasta Chrzanowa należy uznać, iż moją największą winą jest to, że burmistrzem zostałem wybrany przez mieszkańców Gminy Chrzanów w demokratycznych i bezpośrednich wyborach, a o przeprowadzeniu referendum chce zdecydować grupa Radnych Rady Miejskiej w Chrzanowie wspierana przez wielkich przegranych ostatnich wyborów samorządowych. Pragnę zwrócić uwagę, iż rozmowy o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania mojej osoby ze stanowiska Burmistrza rozpoczęły się jeszcze zanim złożyłem ślubowanie. Ja osobiście taki sygnał otrzymałem rano w dniu 1 grudnia 2014 r, zaraz po opublikowaniu przez Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej „Przełom" na swoim portalu internetowym nieoficjalnych wyników wyborów samorządowych w Gminie Chrzanów.
Zdumiewającym jest fakt, iż wnioskodawcy swoją wiedzę na temat funkcjonowania Gminy Chrzanów oraz Urzędu Miejskiego opierają w większości na artykułach publikowanych w Tygodniku Ziemi Chrzanowskiej „Przełom" co oznacza, że sami nie posiadają własnego zdania w tym zakresie.
Wysoka Rado, efektem referendum może być odwołanie Burmistrza lub Rady Miejskiej w Chrzanowie. Biorąc pod uwagę całokształt okoliczności nasuwa się nieodparte przekonanie, że jedyną intencją wnioskodawców jest polityczne odzyskanie władzy i umieszczenie na stanowisku burmistrza komisarza, wyłącznie z nadania politycznego.
Mam nadzieję, że mieszkańcy Gminy Chrzanów dokonają racjonalnej oceny działań oraz intencji stron tego sporu i po raz kolejny obdarzą mnie zaufaniem.
[url][url]http://www.chrzanow.pl/index.php?id=6545[/url][/url]


Ciekawi mnie, dlaczego miejska strona służy jako tablica do osobistych rozgrywek burmistrza? Jeżeli chce coś wyjaśniać, to niech robi to na swojej stronie, bo miejska strona nie służy do kampanii wyborczej.
Fajnie jakby pokazał jakieś kwity, że faktycznie przelał na te organizacje pieniądze oraz w jakiej wysokości.
O ile argumenty o zwolnieniu tych dwóch osób co wymienił można jakoś zrozumieć, to w przypadku dwóch pozostałych, gdzie są największe kontrowersje nie odniósł się ani słowem. Chodzi o vice Jopek oraz Panią Palian.
Resztę oświadczenia można podsumować jako stek bzdur i lania wody, a już wykazanie czego dokonał przez te 10 miesięcy jest kpiną. Brakowało mi tego, żeby napisał ile zamówił papieru do urzędu i uznał to za osiągnięcie.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 11:27 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2006 18:19
Posty: 1056
Miejscowość: Pierdzidołek South
Pochwały: 108
Przecież jest prawnikiem a lanie wody w tym zawodzie to standard :wink:

_________________
markx
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Księga Ezechiela: 25,17


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 16:33 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
markx napisał(a):
Danton napisał(a):
nie będzie frekwencji i psu na bude to wszystko

To siadajcie i płaczcie na forum dalej :!:
gdzie ja płacze.....

przedstawiłem argument.... i tyle

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 11.9.2015 17:32 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 7.2.2008 14:56
Posty: 607
Miejscowość: Chšanuvas
Pochwały: 93
Danton napisał(a):
markx napisał(a):
Danton napisał(a):
nie będzie frekwencji i psu na bude to wszystko

To siadajcie i płaczcie na forum dalej :!:
gdzie ja płacze.....

przedstawiłem argument.... i tyle


Nie przedstawiłeś żadnego argumentu, tylko rzuciłeś hasło bez podstaw.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 12.9.2015 7:16 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
brak frekwencji to nie argument?

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 12.9.2015 20:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
lll napisał(a):
Marek N. wydał oświadczenie odnoszące się do referendum.

Ciekawi mnie, dlaczego miejska strona służy jako tablica do osobistych rozgrywek burmistrza? Jeżeli chce coś wyjaśniać, to niech robi to na swojej stronie, bo miejska strona nie służy do kampanii wyborczej.
Fajnie jakby pokazał jakieś kwity, że faktycznie przelał na te organizacje pieniądze oraz w jakiej wysokości.
O ile argumenty o zwolnieniu tych dwóch osób co wymienił można jakoś zrozumieć, to w przypadku dwóch pozostałych, gdzie są największe kontrowersje nie odniósł się ani słowem. Chodzi o vice Jopek oraz Panią Palian.
Resztę oświadczenia można podsumować jako stek bzdur i lania wody, a już wykazanie czego dokonał przez te 10 miesięcy jest kpiną. Brakowało mi tego, żeby napisał ile zamówił papieru do urzędu i uznał to za osiągnięcie.


Nie jestem po żadnej stronie konfliktu więc takie moje spostrzeżenie trochę z boku:
1) Na jakiej stronie ma publikować oświadczenie burmistrz jeśli nie na stronie urzędu. Przecież to jest oświadczenie burmistrza a nie p. Marka Niechwieja
2) Powiedział że przelał pieniądze to ja ufam że przelał. Jeśli ktoś nie ufa to niech sprawdzi w podanych instytucjach. Może było tak że wpłacił wszystko we wrześniu 2015? Niech jego przeciwnicy załatwiają kwity
3) Problematyczne było zwolnienie 4 osób. Jak podał argumenty na dwie to jeszcze źle. Burmistrz może zwalniać kogo chce jeśli "utracił do tej osoby zaufanie". Jest szefem tej firmy a wyborcy go rozliczą w referendum albo przy kolejnych wyborach
4) Nie wiem co dokonał przez ten czas a czego nie. Zarzuty były o braku korekt do budżetu a tutaj okazuje się że było ich z 5.
Jak pisałem, nie znam sytuacji. Odnoszę się tylko do tego co przeczytałem jako projekt uchwały o odwołanie oraz odpowiedź burmistrza.
Przypuszczam że i tak wykazałem dużo więcej zaangażowania niż standardowy wyborca (a ja nie z Chrzanowa, więc o oklaski poproszę) ;)

Pochwały przyznane za posta: 4

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 14.9.2015 10:00 

Dołączenie: 25.3.2015 15:51
Posty: 16
Danton napisał(a):
markx napisał(a):
Danton napisał(a):
nie będzie frekwencji i psu na bude to wszystko

To siadajcie i płaczcie na forum dalej :!:
gdzie ja płacze.....

przedstawiłem argument.... i tyle

W wyborach burmistrza w zeszłym roku brało udział 11051 osób.
Referendum będzie ważne, gdy zagłososuje 3/5 * 11051 = ~6631 osób.
Myślę, że frekwencja zostanie osiągnięta bez problemu.
Pytanie jaki będzie wynik.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Chrzanowa Mark
PostWysłany: 14.9.2015 20:15 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.7.2008 10:32
Posty: 707
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 140
Przeczytałem sobie właśnie całe to jego oświadczenie - i nie rozumiem po co chłop się tak produkuje pisząc o wszystkich rzeczach i sprawach skoro ja go tylko za jedną skreślam: jechał pijany!

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3