Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 17:13


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 1.12.2014 20:00 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Witku, proszę się o nich nie martwić. Chyba wszyscy mają emerytury. To nie jest problem "społeczny".

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 1.12.2014 20:31 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
No i stało się co stać się musiało ,gdyż przewaga stylu prowadzenia kampanii przez komitet Adamczyka była widoczna od początku . Ale tez trzeba zauważyć że była to chyba najdroższa kampania wyborcza w dziejach nowożytnej demokracji w Trzebini . Trzeba przyznać że zwycięstwo Adamczyka może nie druzgocące ,ale przewaga w głosach wielka. Znamiennym jest że pokonany otrzymał 3700 głosów, to świadczy że jego elektorat jest jak na taką gminę duży . Oby zwycięzca i jego przyszli współpracownicy nie obrośli za szybko w piórka i wykonywali swoją prace solidnie i z pożytkiem dla nas wszystkich , bo trzeba przekonać tych 3700 wyborców popierających Szczurka , że nie opłaci się za 2-3 lata robić REFERENDUM nr 3 I kropka .......

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 1.12.2014 20:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Akurat Przemysław Rejdych emerytury chyba nie ma ale za to ma dobrze płatną pracę w Krakowie. Tak wynika z jego wypowiedzi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 2.12.2014 8:19 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A jest to oczywiste iż pełnomocnicy stracą swoje posady i funkcje? Jeśli jest jakiś dokument umowy o prace czy dzieło to zawarte tam pewnie są punkty dotyczące zawarcia, trwania i rozwiązania stosunku o prace. A może i odprawy ... ;)
Znam kilka firm w Trzebini gdzie potrzeba rąk do pracy.

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 2.12.2014 8:51 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
O ile dobrze pamiętam, umowy zawarte zostały do końca kadencji. Za kilka dni sprawimy, czy coś się nie zmieniło.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 2.12.2014 11:13 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
amster napisał(a):
Gostek, a czy to nie Ty stoisz za kampanią AA? Nie Ty rejestrowałeś komitet w urzędzie? Będziesz vice czy pełnomocnikiem? Pypno i Rejdych zostaną wywaleni? Leśko będzie wygrywał większość przetargów? Jakie plany?

Owszem wspierałem ją całym sercem, bo ta zmiana była potrzebna. Niestety, przypisujesz mi zbyt duże znaczenie i możliwości, ale Amster, czytając Twoje posty zawsze byłeś blisko ekipy rządzącej, więc być może nadal tak będzie. Ja niestety nie mam pojęcia jak się ułożą personalia w urzędzie i mam nadzieję, że będzie to profesjonalne, wbrew Twoim sugestiom.

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 2.12.2014 12:56 
Pytam, bo było tak, że mężczyzna od AA, w urzędzie przy rejestracji, wypowiadał się dokładnie w taki sam sposób jak Ty. Czyżby na blachę uczył się Twoich wypowiedzi? Sporo osób z tego forum poznałem osobiście w realu, ale większość na początku nie przyznawała się do swojego loginu, dziwne ;)
Ja nic nie muszę sugerować. Jestem zawiedziony wynikami, szczególnie pierwszą turą na burmistrza. Liczyłem, na zmianę. Żaden z drugiej tury dotychczas się nie sprawdził, po Żuradzkim nie spodziewałbym się cudów, ale to nie byłoby powielanie błędów, jak teraz. Nic nie muszę sugerować, doskonale wiem jak rządzi AA. Przecież obserwowałem to bardzo długo. Uważam, że Trzebinia cofnie się w rozwoju. AA nie jest chyba w stanie niczym mnie zaskoczyć. Najbardziej ciekawi mnie czy też tak dociekliwie będziesz na forum rozliczał AA tak jak SS. Przypomnę Ci, że AA marnotrawił nieporównywalnie więcej pieniędzy od SS. Przyjmuję, że zapomniałeś. Ale zobaczymy czy na bieżąco będziesz dostrzegał takie czyny obecnie.
Zrozum, że sugestie w stosunku do mnie czynisz Ty. Przecież niejednokrotnie wypowiadałem się, że nie popieram AA i SS. Nigdy nie miałem swojego przedstawiciela w żadnym organie naszej władzy, niestety.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 2.12.2014 18:38 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Podziwiam Amster Twoją wyobraźnię i "podpuchy". :D

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 2.12.2014 21:05 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Jeśli chodzi o Kosowskiego to prawdopodobnie obejmie fuchę w wodociągach. PO tego dopilnuje. A Szczurek też sobie poradzi.
Ja głosowałem w drugiej turze za AA gdyż kampania SS była dla mnie poniżej pasa i godności osobistej.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 3.12.2014 3:57 

Dołączenie: 7.8.2013 19:05
Posty: 119
Pochwały: 42
Smiem twierdzic, ze Ci co odchodza ze stanowisk to sobie poradza- w koncu dorosli sa...Pytanie: czy Ich interesuja losy innych ludzi, ktorzy traca prace?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 3.12.2014 5:29 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
Jak by to kogoś interesowało, to młodzi ludzie by nie wyjeżdżali z kraju za chlebem!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 6.12.2014 15:55 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.7.2007 16:12
Posty: 364
Pochwały: 24
Bardzo jestem ciekaw nowego burmistrza Krzeszowic. Nie wiążę z nim żadnych większych nadziei ale chętnie miło się zaskoczę ;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 12.12.2014 13:37 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Burmistrz Adamczyk o swoich zastępczyniach :
--" Z Basią mam wygodę, że wie co się dzieje, i się tym zajmuje. . W Przypadku Anny Stolarz stanowisko zaproponowałem jej wcześniej, gdy jeszcze nie wiedziałem, że wygram. Z wykształcenia jest prawnikiem, zna się na swoich fachu, ma doświadczenie w pracy w samorządzie. I jest młoda "
Cieszy mnie jako kobietę że docenione są walory pań w samorządzie tylko ;
czy Pani Basia sprawująca już czwartą kadencje jest tak doskonała w tym co robi czy też tak usłużna ?
A Pani Stolarz jest prawnikiem i jest młoda , była już jedna młoda - ministra Mucha , oby nie okazało się że za chwilę Pani Anna będzie -burmistra Trzebini ,przy wujku Adamie . A gdzie kobiety z Trzebini , czyżby tylko nadawały się do pracy w Valeo ? I-kropka ......


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 12.12.2014 22:11 
Jednak Pani Alicjo byłem bardziej przenikliwy "politycznie" co do tej obsady wice-burmistrzowskiej.
Były starosta nie zaszczyci Trzebini na tym stanowisku.

Pani Barbara Siemek nadal pozostanie na urzędzie - zgodnie z moimi przewidywaniami.
Pani Anna Stolarz (Wartalska) także zgodnie z moimi przewidywaniami - w nagrodę jako osoba, która przyczyniła się (walnie?) do obecnego sukcesu pana A.Adamczyka. Prawdopodobnie ta osoba prowadzi stronę internetową "adam-adamczyk".
Z tym "doświadczeniem w samorządzie" to staro-nowy burmistrz nieco przesolił. Wprawdzie klan Wartalskich jest już dość długo w naszym UM. Zależy, jakie "doświadczenie" miał na myśli Wujcio Adam?
Do nagrody pretendują jeszcze inne osoby - czas pokaże. Tak właśnie tworzy się przyboczny "dwór".

Niepisana i dżentelmeńska zasada nadal obowiązuje i jest przestrzegana - nowy burmistrz nie będzie nikogo zwalniał z "dworu" byłego już burmistrza. Oczywiście oprócz tych pełnomocników.
Bo nie wiadomo - czy ci pełnomocnicy to etatowi czy też na okresową umowę o dzieło. Czyli ni pies, ni wydra - coś na kształt świdra.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 13.12.2014 8:40 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Za to były starosta ma trafić na inny trzebiński zwolniony stołek...

_________________
Sejm jest odbiciem naszego społeczeństwa, dlatego znaleźli w nim swoje miejsce ludzie głupi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3