Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 10:19


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 26.6.2014 19:00 
Sądzę, że tak. Kłaniają się mu (Burmistrzowi) uniżenie, jak i nad wyraz wyszukaną atencją.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 27.6.2014 10:48 
Jendrku, wspominales, ze sie znasz na monitoringu? Znasz moze menadzera restauracji gdzie sie stoluja nasi politycy? Do ukladanki wystarczy podeslac materialy Przelomowi, agent burmistrza dokonana nalotu na redakcje itp...
Chyba troche przesadzasz z tymi insynuacjami bez zadnych dowodow.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 27.6.2014 15:16 
Ułomie: jak masz ochotę, to zabaw się w CBŚ czy też w CBA. Ja nie mam zamiaru wyręczać tego typu służb. Wolę poprzestać przy insynuacjach, zwłaszcza jak wiem to z podsłuchu od wiewiorek w parku Dworu Zieleniewskich.
Monitoring typu kamery "satelitarne" nad składowiskiem opon przy ul.Słowackiego to całkiem coś innego od monitoringu np.w tej salce restauracyjnej Dworu Zieleniewskich. Ostatnio wewnętrznym monitoringiem zajmują się kelnerzy, a nie wyspecjalizowani agenci. Agent Przemek mógłby się od nich wiele nauczyć.
Aluzju poniał?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 12.8.2014 12:30 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
jendrek napisał(a):
Tinygerze miły: idąc Twoim torem (nie tokiem) myślenia - to na bezrybiu i rak ryba.
SWT, jak napisano w zajawce na stronie internetowej tego Stowarzyszenia, powstało na czas do najbliższych wyborów samorządowych. Po wyborach prawdopodobnie uleci w nicość.
Zwróć uwagę, dlaczego z Stowarzyszenia odeszły z zarządu takie osoby, jak pani Ostafin-Sadło i pan Rey.
Widocznie doszli do wniosku, że SWT zostało urodzone w gabinecie obecnego burmistrza (jak i to Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Trzebini) i jest przeznaczone do roli "piątej" kolumny zbierającej informacje dla obecnego jak i prawdopodobnie przyszłego burmistrza Trzebini.
Nie na darmo obydwa te Stowarzyszenie mają wspólny lokal, de facto - w pomieszczeniu burmistrza.

Jendrku drogi...
1. Tak, na bezrybiu i rak ryba. Tak jak na wyborach wybieram często mniejsze zło lub większe dobro. Jakoś trudno mi uwierzyć że jest jakaś partia z którą zgadzasz się w 100% (lub inny człowiek).
2. "Ekonomik" powstał jako szkoła tymczasowa a jest do dziś od wielu lat. Na stronie SWT jest napisane dlaczego stowarzyszenie powstało. A do kiedy będzie? Zadzwoń do przewodniczącego - numer jest na www - i zapytaj ;)
3. "dlaczego z Stowarzyszenia odeszły z zarządu takie osoby, jak pani Ostafin-Sadło i pan Rey." Ludzie się zmieniają i czasy się zmieniają. Kiedyś pewnie działałeś prężnie w jakiejś organizacji a teraz już tego nie czynisz. Czasem w związku z ideologią, czasem w związku z osobami które tam działają, a czasem bo nie masz już na to czasu gdyż zmieniły się Twoje priorytety, czasem bo masz już dość użerania się z tym zagadnieniem. I mógłbyś sam jeszcze wymienić parę powodów, prawda?
4. O wiewiórkach się nie wypowiem bo to poza moimi możliwościami. A zakładanie podsłuchu uważam za bezsensowny. Odsłuchiwanie takich nagrań to strata czasu ;)

I ponawiam moje pytanie: wskaż inne stowarzyszenie które robi choć połowę tego dobrego co SWT.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 12.8.2014 13:10 
Tinygerze "poślizgowy": absolutnie moim zamiarem nie jest dezawuowanie Wspólnej Trzebini i jej prezesa. Wręcz przeciwnie, życzę temu Stowarzyszeniu większego uskrzydlenia, jak i dużo znaczniejszego zaangażowania się w zbliżającą kampanię wyborczą. Ale taką bardziej fizyczną, a nie internetowo-medialną. Bo "starsi" mają w nosie te internety i jakieś smartfony, a "młodsi" mają w nosie tę całą lokalną politykę.
Wprawdzie te spotkania STW w lokalu burmistrza są fizycznie namacalne, ale jakoś podejrzliwie odbierane przez szeroko rozumianą publiczność.
Myślę, że jest niezbędny osobisty uścisk ręki Pana Prezesa dla tejże szeroko rozumianej opinii publicznej.
A jak ma przy okazji jakieś bioprądy, to sukces wyborczy murowany.

Z Ekonomikiem nie masz absolutnie racji. To już historia, nie będę Ci tego wszystkiego tutaj wyłuszczał. Zanim powstał ten Ekonomik, to w tym budynku była podstawówka, szkoła zawodowa i technikum chemiczne, nie mówiąc o tzw. spożywczym. Więc porównanie Twoje bez sensu.

Co do wiewiórek - to należy najpierw posiąść sztukę słuchania ze zrozumieniem. Niepotrzebny odsłuch przy pomocy profesjonalnej aparatury - zbędny wydatek.
Tak, jak sztukę czytania - oczywiście ze zrozumieniem. Mam nadzieję, iż tę drugą sztukę opanowałeś znakomicie.

-- 12 Sie 2014, 14:45 --

Bym zapomniał: zbiegłe papugi z magistrackiej menażerii twierdzą, że ten lokal burmistrza o numerze Rynek 18 jest bardzo zapluskwiony. I jakoby do tego zapluskwienia przyczynił się Agent Przemek. Azaliż to możliwe?
Wtedy przebywanie w tym lokalu może nawet grozić gorączką krwotoczną.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 12.8.2014 21:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Jendrku, specjalnie zrobiłem punkty aby łatwiej było merytorycznie dyskutować a Ty znowu przejechałeś na wyższy poziom ogólności.

1. Działalność SWT - uważam, że oba aspekty: wirtualny i rzeczywisty są istotne. on-line sam chwalisz - cieszę się. Off-line też jest: są debaty, wysyłane pisma . Pewnie intensyfikacja przyjdzie wraz z kurczącym się czasem do wyborów.

2. Piszesz że młodzi mają w nosie lokalną politykę. Aby do nich dotrzeć trzeba być tam gdzie oni - stąd obecność "w sieci".

3. Co do ekonomika to się zgadzamy. Historię ma długą a budynek został przekształcony na szkołę tylko tymczasowo. Ta tymczasowość okazała się wyjątkowo długa :) Aby wyjaśnić przenośnię, której nie zrozumiałeś: czasami rzeczy planowane na krótki czas (vide: SWT lub ekonomik mogą działać przez wiele, wiele lat)

4. Wiewiórki i słuchanie: trzeba bywać w miejscach gdzie można ich słuchać. Skoro ja nie bywam to i nie ma co słuchać ;) Zdaję się w tej kwestii na Ciebie.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 13.8.2014 8:49 
Tinygerze, poddaję się Tobie "ekonomicznie", on-line jak i off-line.
Muszę przyznać, że STW obecnie stara sie być bardziej aktywne. Podoba mi się ta treść pisma STW do chrzanowskiego Starostwa, link: http://www.wspolnatrzebinia.pl/pismo-st ... -trzebini/
Gdyby tak STW wystosowało kilka takich podobnych pism do UMWM w sprawie "naszego" komunalnego składowiska, to moje szczęście byłoby przeogromne. Może być także jako i "on-line/off-line".

Na ostatniej, hm....debacie w Domu Gromadzkim Wodna był pan prezes SWT i prezes UM, czyli burmistrz Szczurek. Role tych panów cokolwiek się tam pomieszały, bo "zabłysnął" burmistrz Szczurek zamiast organizatora, tj. pana Adamczaka.
Oczywiście pan Burmistrz wcześniej o niczym nie wiedział, a przecież pod tę projektowaną spalarnię (spalarnię regionalną, a nie jakiś tam syngaz - nie oszukujmy się nawzajem)) już jest przeznaczona działka będąca w obrębie gminy Trzebinia. Pan Burmistrz obecnie za bardzo lewituje, i już mu się myli prawda z fałszem.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wspólna Trzebinia- stowarzyszenie na wybory?
PostWysłany: 13.8.2014 9:28 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Jestem zwolennikiem równoległych działań, zarówno w rzeczywistości na żywo, jak i w sieci, bo to świadczy o żywotności danego stowarzyszenia.

Z informacji, którymi dysponuję, aktualnie nie wpłynęła odpowiedź ze Starostwa Powiatowego, ale nie ukrywajmy, że aktualnie rządzącym brakuje jakiegokolwiek pomysłu na zagospodarowanie składowiska przy ul. Słowackiego w Trzebini.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3