Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29.3.2024 10:27


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 8.10.2013 16:48 

Dołączenie: 10.4.2012 20:58
Posty: 132
Pochwały: 22
To link do przykładu na pchanie pustych taczek, zreszta tak jak wizytacje akwenow i akcja Bezpieczne wakacje. Zatrudniony jako doradca BURMISTRZA szkoli dzieci. Strażacy i policjanci tez prowadzą takie akcje w szkołach, tylko bezpłatnie. To kpina z mieszkańców gminy i przykład arogancji Szczurka. Czy przelom mógłby sie dowiedzieć, czy umowa o prace i zakres obowiązków Rejdycha moze być udostępniony publicznie? Z tego co sie pisze na stronie internetowej miasta Trzebini wynika, ze Rejdych dubluje obowiązki poszczególnych referatów urzędu miasta, przecież to ich urzędnicy maja sprawować opiekę i kontrole nad swietlicami, akcjami letnimi itp.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 8.10.2013 21:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
observator napisał(a):
. Strażacy i policjanci tez prowadzą takie akcje w szkołach, tylko bezpłatnie. To kpina z mieszkańców gminy i przykład arogancji Szczurka. Czy przelom mógłby sie dowiedzieć, czy umowa o prace i zakres obowiązków Rejdycha moze być udostępniony publicznie? Z tego co sie pisze na stronie internetowej miasta Trzebini wynika, ze Rejdych dubluje obowiązki poszczególnych referatów urzędu miasta, przecież to ich urzędnicy maja sprawować opiekę i kontrole nad swietlicami, akcjami letnimi itp.

Też uważam, że to dublowanie pracy innych (policja, straż, inne jednostki gminne).
Teraz tylko czekać jak zacznie robić pokazy z pierwszej pomocy na fantomie (przecież doradca ds. bezpieczeństwa musi takie rzeczy znać i się nimi podzielić).

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 19.1.2014 17:30 

Dołączenie: 14.5.2008 14:18
Posty: 541
Pochwały: 45
Czy ktoś wie jak się skontaktować z p.Przemysławem Rejdychem? Z tego co się doczytałam to w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, czy ktoś ma namiary na kontakt telefoniczny? Mam pilną sprawę i nie mogę czekać do lutego. W wykazie UM ten pan nie figuruje.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 19.1.2014 22:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Bo on jest od brania pieniędzy.

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 22.1.2014 12:08 

Dołączenie: 22.1.2014 11:50
Posty: 1
Ruda napisał(a):
Czy ktoś wie jak się skontaktować z p.Przemysławem Rejdychem? Z tego co się doczytałam to w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, czy ktoś ma namiary na kontakt telefoniczny? Mam pilną sprawę i nie mogę czekać do lutego. W wykazie UM ten pan nie figuruje.

Może telefon do UM (32 6121 227) coś da? Przynajmniej taki figuruje na stronie http://www.trzebinia.pl/index.php?id=95

_________________
Zdrowie i piękno jest możliwe - dermatologia laserowa to potwierdza


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 23.1.2014 18:45 

Dołączenie: 4.12.2006 10:56
Posty: 910
Pochwały: 37
Zorientuję się dokładnie pod jakim numerem telefonu można się z nim skontaktować i poinformuję Państwa na forum.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 24.1.2014 9:10 

Dołączenie: 14.5.2008 14:18
Posty: 541
Pochwały: 45
Dzięki "katanka" spróbuję przez UM.Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 31.1.2014 12:09 

Dołączenie: 4.12.2006 10:56
Posty: 910
Pochwały: 37
Jak usłyszałam w urzędzie z P. Rejdychem można się kontaktować na dyżurach (notabene jeszcze nikt się na nie nie zgłosił) lub poprzez sekretariat UM. Tel. 32 71-11-099.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 31.1.2014 13:13 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 1.10.2006 18:09
Posty: 503
Pochwały: 37
Anna Jarguz napisał(a):
notabene jeszcze nikt się na nie nie zgłosił

Czyżby fakt ten potwierdzał bezzasadność powoływania takowego etatu? Skoro mieszkańcy sami przedstawili swoją ocenę na ten temat...

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
(a) Guru-NET.pl - projektowanie stron www


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 5.3.2014 20:28 

Dołączenie: 1.7.2013 13:39
Posty: 49
Pochwały: 9
Przeczytałem dzisiaj wywiad z tym Rejdychem w papierowym wydaniu i nie mogłem uwierzyć. Do tej pory nie wiedziałem, o czym tu dyskutujecie, ale zobaczyłem na okładce "trzeba zrobić prowokację" więc z ciekawości chciałem zobaczyć kto takie debilizmy może proponować. Z wywiadu wyłonił mi się obraz typowego zakompleksionego człowieka, który się naoglądał w dzieciństwie Rambo i myśli,że jest jego wcieleniem (na bank jest to były policjant/strażnik). Chwali się w wywiadzie jak to gonił za żołnierzami, którzy mieli ostrą amunicję (normalnie Jason Bourne) - ego wywalone w kosmos, albo uczestnictwem w "Bezpieczny Kraków", który jak wiadomo w całej Polsce jest stawiany za przykład miasta, które doskonale radzi sobie z bójkami,rozbojami itp. albo o tej nieszczęsnej prowokacji i pacyfikacji (Biernat się marzy czy tylko swojskie ZOMO?), która jest bardzo skuteczna co pokazały sprawy Beaty Sawickiej czy Weroniki Pazury. Przy takich przygodach w karierze zwykłe osiedlowe ganianki chłopaków nie zasługują na większą uwagę. Ogólnie człowiek oderwany całkowicie od rzeczywistości.

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 6.3.2014 7:45 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
KCH-TSW twoje spostrzeżenia są zbieżne z moimi ,lecz trzeba dodać że podwładny zawsze bierze przykład z szefa . Ikropka


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 8.3.2014 14:44 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
[quote="KCH_TSW"Z wywiadu wyłonił mi się obraz typowego zakompleksionego człowieka, który się naoglądał w dzieciństwie Rambo i myśli,że jest jego wcieleniem (na bank jest to były policjant/strażnik).[/quote]


Powiedziałbym, że bardziej Czaka Norrisa. :D
Na bank był ochroniarzyną w jakiejś firemce.

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 8.3.2014 16:15 
Muszę wziąć w obronę pana Przemysława, nawet wbrew jego woli.
Pan Przemysław Rejdych w trzebińskim samorządzie był p.o. komendantem Straży Miejskiej, był także radnym razem ze swoim teściem - w opozycji do ówczesnej Rady Miejskiej zdominowanej wtedy przez radnych "sympatyków" byłej PZPR. Gdzie był potem, to nie za bardzo mi wiadomo - tak, jak nie wiadomo o okresie młodzieńczym Jezusa.
Wracając do tej Rady: był to dość ciekawy duet w ówczesnej Radzie, z wieloma akcentami humorystycznymi jak i toczący boje o różnie wtedy newragliczne uchwały w samorządzie.
Straż Miejska została zlikwidowana na wniosek tych ww. "sympatyków" - uważam, że całkiem słusznie. Bo to byli umundurowani funkcjonariusze wybitnie pasożytujący na zdrowych organizmach mieszkańców gminy Trzebinia. Poza centrum Trzebini ci funkcjonariusze rzadko się zapuszczali, natomiast gorliwie nękali okolicznych kierowców w rejonie Rynku. Godziny ich "pracy" - to od 8.00 do 16.00. Czyli po godz. 16.00 - hulaj dusza, Boga nie ma.

Sadzę, że w innych okolicznościach pan Przemysław byłby całkiem pozytywnie odbierany. Niestety, obecny czarny pi-ar zawdzięcza swojemu chlebodawcy, któremu zresztą wiernie i z oddaniem służy.
Żeby nie było wątpliwości - pan Przemysław wcale nie jest powołany do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców w Gminie - bo przecież nie on jest od tego i nie dysponuje żadnymi możliwościami przeciwdziałania tej, zresztą sztucznie rozdmuchanej przestępczości w gminie Trzebinia. Od tego jest komisariat miejski policji. Obecnie nasi panowie policjanci nieco czują się zwolnieni ze swoich obowiązków - mając nad sobą taką samozwańczą czapę ze strony tego referatu ds. bezpieczeństwa w rodzimym UM.

Reasumując: pan Przemysław Rejdych de facto jest do osobistych poruczeń burmistrza Trzebini. Wykonuje tego typu polecenia, które oficjalnie nie przystoją burmistrzowi. Był bardzo pomocny obecnemu burmistrzowi podczas ubiegłorocznej akcji referendalnej, będzie także bardzo pomocny w zbliżającej się kampanii wyborczej do samorządu - głównie dla osobisto-samorządowych ambicji Pana Burmistrza.
Wprawdzie Przełom wylansował termin "agent Przemek" - ale jaki z niego agent? Agent powinien przede wszystkim umieć coś "wywęszyć" - drogi Przełomie. Jak na razie, to raczej Przełom niekiedy usiłuje coś "wywęszać", jednakże zazwyczaj z mizernym skutkiem i stopem w połowie akcji śledczego dziennikarstwa.
Natomiast pan agent Przemek nawet nie węszy smrodliwych zapachów wydobywających się z wysypiskowego imperium pana prezesa Smółki.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Jeszcze bezpieczniej czyli- Przemysław Rejdych na etacie
PostWysłany: 9.3.2014 10:25 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Co świadczy o burmistrzu?
Doradcą zostaje człowiek, który o tym, w czym ma doradzać, nie ma żadnej wiedzy wyniesionej ze szkoły. Zwykły fizol ochrony. Żeby zostać byle referentem w urzędzie trzeba mieć wyższe wykształcenie, kwalifikacje, wiedzę, a tu bez żadnego konkursu zostaje zatrudniony człowiek, bez żadnych kwalifikacji. I wszystko to się dzieje na oczach społeczeństwa, nikt się temu nie przeciwstawia...

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3