Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29.3.2024 12:02


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 906 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 2.2.2013 20:25 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15.10.2011 15:18
Posty: 189
Miejscowość: Bolęcin
Pochwały: 9
Cóż Amster, próbowałem Cię traktować jak równorzędnego partnera do rozmowy, ale niestety jedyne na co Cię stać, to szczypanie po łydkach i to w chamskim stylu. Właśnie przez takich jak Ty nasz kraj jest zaściankiem Europy, a demokracja tożsama z idiokracją (Polecam komediowy film prod amerykańskiej pod tym właśnie tytułem).
Jak już jesteśmy przy wynikach wyborów, to jest to proste: istotne są głosy tych, co w głosowaniu uczestniczą, 16% głosowało i z tej liczby 96% było za odwołaniem Szczurka. Reszta wstrzymała się od głosu, więc ich głos nie istnieje w tej statystyce. Już tak jest na ogół, że od głosu wstrzymują się lenie, osoby niezainteresowane tematem, albo tchórze i oportuniści. Nie interesuje mnie do której z grup się zaliczasz, wiem tylko, że nie oddając głosu pokazałeś, że dla Ciebie demokracja jest cyrkiem i wymysłem. Życzę Ci, byś dożył sposobności doświadczenia jej braku, pod rządami kogoś, kto za słowo sprzeciwu będzie karał łagrem albo strzałem w tył głowy. Tyle nawojowałeś swoim gównianym bojkotem, który udowodnił, że lokalna społeczność nie dorosła do demokracji a zatrzymała się na etapie realnego socjalizmu z jedynie słuszną ideą i jedynym słusznym przywódcą. Swoim gadaniem udowodniłeś tylko, że nie zasługujesz na życie w demokratycznym ustroju, lecz w feudalnym zamordyzmie, gdzie za zbyt śmiałe spojrzenie na majestat Pana i Władcy karze się chłostą.
Myślę, że nie po to nasi dziadkowie i ojcowie walczyli o niepodległość kraju, a później o jego wolność, by dzisiaj sprawowali w nim władzę dewianci, chamy z wyłażącą z butów słomą i wszelkiej maści gangsterzy. Żyjcie sobie zatem szczęśliwie w muzeum komunizmu, czcząc Związek Walki Młodych, Marcelego Nowotkę, Karola Świerczewskiego czy innych kryminalistów pod rządami miłościwie panującego Stanisława Burmistrza Szczurka, który kazał w sądzie zaprotokołować że nie jest szczurem. Możesz mi wierzyć, mam to gdzieś.
Jak ktoś słusznie zauważył, na szczęście kursuje regularnie Ryanair czy Easy Jet. Tylko czy ostatniemu będzie się chciało zgasić światło?

_________________
Mikołaj Rey


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 2.2.2013 20:40 

Dołączenie: 30.10.2006 15:05
Posty: 1843
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 82
Mikołaj Rey napisał(a):
Przestań też chrzanić o publicznej kasie, bo to jedynie populistyczne hasełko. Spytaj pana Szczurka ile wywalił na swoją laurkę, plakaty NIE i inne działania żeby zachować za wszelką cenę stołek, do którego najwyraźniej tyłek mu przyrósł z powodu całkiem niezłej kasy jaką dostaje, również z Twoich podatków, a jak dostawał mniejszą, to mu było przykro.

Tak łatwo oskarżać. Proszę jakieś konkrety skoro już o "chrzanieniu" mowa. Jakie sumy wydał burmistrz z publicznych środków na swoje plakaty i tak zwane "inne działania"? Czekam na odpowiedź.

Mikołaj Rey napisał(a):
, miej raczej pretensję do tych, co bojkotowali, w tym do siebie. To Ty zbojkotowałeś wagę tych środków i jeszcze masz czelność to wypominać, Ogarnij się człowieku

Zabawne jak to można zwalić wszystko na kogoś bo olał tak "szlachetną" inicjatywę niewielkiej gróbki obrażonych. Tylko 15,4% społeczeństwa poszło zagłosować za odwołaniem. W sumie rozumiem to oburzenie, w końcu reszta pokazała gdzie Pana mają, teraz trzeba się jakoś bronić...


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 2.2.2013 20:45 

Dołączenie: 4.1.2013 19:00
Posty: 4
Na próżno teraz spory o referendum,my mieszkańcy gminy Trzebinia nie wykorzystaliśmy danej nam szansy teraz za późno "płakać nad rozlanym mlekiem" trzeba uszanować wolę zwolenników jak i przeciwników referendum, zobaczymy jak pan burmistrz wywiąże się ze swoich obietnic, musimy bacznie śledzić jego poczynania. Za dwa lata w wybory!!!- wyborcy wystawią odpowiednią ocenę jeżeli znowu nie zmarnujemy swojej szansy...
Pozdrawiam wszystkich!!!! lew


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 2.2.2013 21:03 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20.1.2008 17:12
Posty: 492
Miejscowość: Tenczynek
Pochwały: 66
Proponuje zamknąć już ten temat, bo takie kłótnie są bez sensu. Referendum może da komuś do myślenia i o to chodziło. Stwierdzenie, że większość mieszkańców była za pozostawieniem Szczurka jest nadużyciem. Najpewniej tak jak i przy wyborach mieli głęboko gdzieś kto będzie rządził. A tym bardziej nie obchodziło ich kto ma rację w tym sporze. Tak wynika z moich obserwacji. Po co się kłócić w tym momencie? Po co wykorzystywac ludzi którzy nie byli głosować do poparcia własnych tez? To bez sensu. Powtórzę- najwyraźniej ludzie mieli te sytuację w głębokim poważaniu, czyli nie popierali żadnej że stron.
W tym temacie zostało już powiedziane wszystko, a Wasze kłótnie są już piekielnie nudne i bezsensownie powtarzalne. Dlatego właśnie proponuje już teraz skończyć i zamknąć temat.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 2.2.2013 21:56 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Też uważam, ze najwyższy czas zamknąć ten wątek.

_________________
Sejm jest odbiciem naszego społeczeństwa, dlatego znaleźli w nim swoje miejsce ludzie głupi.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 2.2.2013 23:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.10.2006 10:41
Posty: 1022
Pochwały: 36
Obecna dyskusja w wątku nie przynosi żadnych istotnych informacji związanych z referendum, które jest za nami. Adwersarzy, jeśli mają jeszcze na to ochotę, zapraszam do wymiany zdań na PW.
Zgodnie z sugestiami - zamykam.

_________________
>>Pisz poprawnie po polsku


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 906 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3