Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20.4.2024 6:22


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 15.10.2012 20:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Podejrzewam osobę którą oboje znamy.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 18.10.2012 21:22 

Dołączenie: 17.1.2010 12:01
Posty: 201
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 17
Dlaczego jestem teraz jako założyciel tego postu, jak odpowiadałem tylko Rabbaniemu? co tu się dzieje? mój post jako pierwszy wygląda ni z gruchy ni z pietruchy.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 18.10.2012 23:30 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15.10.2011 15:18
Posty: 189
Miejscowość: Bolęcin
Pochwały: 9
Myślę, że moderator połączył wątki, coś była mowa w powiadomieniach na ten temat.

_________________
Mikołaj Rey


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 19.10.2012 23:55 

Dołączenie: 17.1.2010 12:01
Posty: 201
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 17
Ok, dzięki, ale dlaczego tak nie profesjonalnie to przeprowadzono , dla osoby z poza forum to, ... z resztą , nie po raz pierwszy, kończe , szkoda czasu....


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 20.10.2012 2:50 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.3.2010 9:03
Posty: 214
Miejscowość: Trzebo
Pochwały: 51
Price- popieram w 100%- uważam, że to referendum to jest totalna prywata. Dosłownie- mama pani basenowej, pan od koników i kilku kupczyków z rynku (z marna ofertą handlową) ogłaszają mega raban. Szkoda tylko, że zbierając podpisy mamią ludzi hasłem- przeciw spalarni- bo Szczurek chce wybudować. Prywata, prywata, prywata. Ludzi, którzy nie zamierzają zmieniać naszego nie wspaniałego- co stwierdzam- burmistrza i nie żal im publicznych pieniedzy na to referendum, namawiam tego dnia zostańcie w domu- chodzi o frekwencję.
Szlag nie trafia kiedy słyszę nazwiska związane z gminnymi spółkami, które powtarzają się przy okazji spotkań radnych... oczywiście wszystkie te ustawki to... zuuuuupełny zbieg okoliczności. I żeby nie było, że za obenym burmistrzem obstaję- mam mu bardzo wiele do zarzucenia, ale kwestie "wodne" budzą naprawdę wiele wątpliwości...


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 20.10.2012 10:02 

Dołączenie: 17.1.2010 12:01
Posty: 201
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 17
Dzięki majers, ale jest demokracja, trudno, mamy swoje zdanie ale uszanujmy organizatorów referendum,w sumie to pewno też w miarę fajni ludzie, niestety troszkę zaślepieni, spojrzą bez emocjii na swoje działania, to pewno dojdą do tego co my, jeszcze do sprawy ;basenowej ; wrócimy, oj tam jedynie otwarty konkurs by pogodził wszystkich, ale cóż polityka nawet na szczeblu lokalnym rządziła i rządzi!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 20.10.2012 14:53 
Pani basenowa :D. Dobre, a jak pasuje! Mam nadzieję, że się przyjmie. Ciekawe w jakich papierach jeszcze grzebie i co wyciągnie na Szczurka. Macierewicz od razu by zauważył aferę basenową w Trzebini! :D


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 20.10.2012 15:05 
Może trzeba powołać Komisję Inicjatorską aby przyjrzeć się głębiej Aferze Basenowej od razu można by się też przyjrzeć Aferze z Basenem Narodowym jaka wynikła podczas meczu PL-ENG - dwie pieczenie na jednym ogniu.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 26.12.2012 19:37 

Dołączenie: 27.4.2012 5:31
Posty: 74
Pochwały: 31
Czytając argumenty pana Reja warto iść na referendum i zagłosowac na TAK .
Burmistrz obstawił sie kolesiami w radzie którzy nic nie robia dla mieszkańców i robi co chce z budżetem.
Basen funkcjonował dość dobrze więc należało ogłosić konkurs i wybrac najlepszego kandydata.
Obietnice wyborcze burmistrz nie spełnia - związki miedzygminne miał zlikwidować zwłaszcza komunikacje - a to co działa i kręci lody.
Radni poza 6-coma jest w garsci burmistrza nic nie robią dobrego poza braniem diet wygórowanych.
Dobrze ,ze 27-ego jest referendum zagłosuję .


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 26.12.2012 19:43 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Burmistrz ostatnio wydał gazetkę pt. Biuletyn informacji... . która rozdawana jest do skrzynek pocztowych np. w Myślachowicach, w której to tak wspaniale opisuje swoje sukcesy i osiągnięcia...oraz plany na przyszłość...Elektorat wiejski jest w zasięgu...
Pozdrawiam.

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 26.12.2012 23:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Ryba 56
Jak ma basen w Trzebini funkcjonować dobrze jak na zajęcia dla emerytów i rencistów z miasta i gminy Trzebinia gdzie urząd funduje im basen chodzi osoba z Chrzanowa która nie płaci. Oprócz tego zachowuje się ta osoba jakby tor na basenie należał tylko do niego. Nie wiem kto umożliwia tej osobie darmowy wstęp na basen.
Cóż "cuda" w Trzebini się zdarzają a ile ich jest to nie wiemy.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 27.12.2012 17:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Pewnie ta osoba mieszka w Chrzanowie, ale zameldowana jest w Trzebini na basenie ;)

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 27.12.2012 20:33 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Akurat zameldowana jest w Chrzanowie a wchodzi za kogoś czyli bezprawnie. Ale ta osoba tak ma. Taka "święta krowa".


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 11.1.2013 6:33 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Nie mam złudzeń. Po odpowiedziach Pana burmistrza na czacie, kłamstwach i manipulacjach wiem, że jest to człowiek bezwzględny, który posunie się do najdalszych nieetycznych zachowań, by zachować swoją posadę.
Zastanawiam się tylko czy to nie jest po prostu człowiek chory.
Czy warto go odwołać? To jest obowiązek.

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto odwołać burmistrza Trzebini w referendum?
PostWysłany: 23.1.2013 9:29 

Dołączenie: 23.1.2013 9:02
Posty: 1
Zawsze brałam udział w każdych wyborach, bo uważam to za obywatelski obowiązek. Tym razem również miałam szczery zamiar w referendum. Zmieniłam zdanie w momencie.... gdy zobaczyłam plakat zwolenników referendum. Pod słowami "Temu Panu już dziękujemy" zobaczyłam rysuneczek : człowiek wywożący na taczkach... szczura. Gdyby na miejscu tego zwierzęcia była jakaś - choćby nawet bardzo paskudna - karykatura burmistrza, uznałabym to jeszcze za element ostrej walki wyborczej. ALE symboliczne przedstawienie aktualnie urzędującego burmistrza jako szczura nie jest dla mnie walką wyborczą, ale chamstwem wyborczym. Tego typu pseudokampanii wyborczej mówię zdecydowane NIE i dlatego po raz pierwszy nie wezmę udziału w głosowaniu. Nie będę bowiem brać udziału w akcji połączonej z wyśmiewaniem się z nazwiska i osoby jakiegokolwiek obywatela Trzebini. W dodatku tego typu rysunek został zamieszczony pod herbem miasta Trzebini. Uważam, że należy nauczyć naszych lokalnych polityków, że tego typu działania nie odnoszą pożądanego efektu i dlatego nie pójdę na referendum. Politycy - nawet lokalni - powinni walczyć na argumenty, a nie na obelgi. W dodatku opatrzone jeszcze herbem miasta Trzebini. Swoją drogą - o ile wiem - na publiczne używanie herbu trzeba mieć zgodę władz miasta, więc zapewne jest to niezgodne z prawem.


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3