Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 14:54


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 27.2.2011 19:19 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Ponieważ w ostatnim "Przełomie" mieliśmy sporo o jednym kandydacie na sołtysa Psar i czekając na wywiad z kontrkandydatką, który, mam nadzieję, wkrótce się w "Przełomie" ukaże, chciałbym, by Szanowni Forumowicze poznali trochę panią Lucynę Niewiedział.
Jest to wieloletnia nauczycielka tutejszej szkoły, pracująca z zapałem, sukcesami, poświęcająca wiele czasu na odpowiednie wpajanie podstaw psarskim dzieciom. To także matka dwóch, świetnie wychowanych, kulturalnych synów. To działaczka stowarzyszeń rodzin dotkniętych hemofilią. Wreszcie - osoba umiejąca działać, potrafiąca z ludźmi rozmawiać, szukająca zgody, a nie kłótni.

Więcej, myślę, wyczytamy w spodziewanym artykule "Przełomu". W końcu nie powinno się prezentować tylko jednej strony, prawda?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 27.2.2011 19:44 

Dołączenie: 24.5.2009 11:37
Posty: 31
Zbanowany
Witam wszystkich,szykuje się nam w Psarach istnie filmowa batalia,jak w Wilkowyjach
filmowe Ranczo zawitało gościnnie do naszej małej zapomnianej wioseczki,nawet scenariusz podobny,mamy znienawidzonego włodarza i waleczną konkurencję płci pięknej,nawet ławeczka i mentalność ludzi ta sama.
Oj będzie się działo,nawet najbardziej opiniotwórczy tygodnik włączył się w tą batalię prezentując jedynego kandydata na sołtysa w całej gminie,czyli jak w Wilkowyjach,tam Wójt także miał przed wyborami swoje media.
A najlepsze jest to że niedawno ruszyła nowa seria Rancza,do następnego odcinka.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 27.2.2011 22:02 

Dołączenie: 7.1.2009 22:13
Posty: 281
Pochwały: 3
Pani Lucyna posiada ogromny talent organizacyjny. Doskonale potrafi zorganizować pracę sobie i innym. Jest niezwykła w osiąganiu zamierzonych celów. Nie wszyscy wiedzą, że przyczyniła się ona do tego, że dzieci chore na hemofilię z powiatu chrzanowskiego zyskały fachową opiekę i możliwość leczenia w chrzanowskim szpitalu, podczas gdy wcześniej musiały jeździć do kliniki w Zabrzu. Wydeptała to osobiście u nieżyjących już lekarzy: pana dyrektora Żurawika oraz ordynatora oddziału dziecięcego p. Sarnka. Dziś leczenie wygląda inaczej, ale parę lat temu, ułatwiła życie wielu dzieciom, w wielu wypadkach to nawet je umożliwiła… O niezliczonej wprost ilości akcji charytatywnych, które zorganizowała, nie wspomnę.

Jest doskonała w pozyskiwaniu funduszy. Dla swojej szkoły potrafiła zdobywać ogromne pieniądze: doposażała w ten sposób bibliotekę, salę telewizyjną, komputerową, gimnastyczną, muzyczną, kupiła ksero, fundowała dzieciom wyjazdy do teatru, do kina i na wycieczki. Jeśli zobaczyła, że dzieci czegoś potrzebują, zawsze "otwierała skarbonkę". Doskonale dostrzega potrzeby innych i potrafi im zaradzić. Ma cechy lidera, choć nigdy nie lubiła błyszczeć na salonach. No i to co najważniejsze: wie co jest dobre, a co jest złe i zawsze podąża za dobrem…

Zdaje się, że młodzież licealna nakręciła kiedyś mały filmik o jej działalności…


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 28.2.2011 17:22 

Dołączenie: 24.5.2009 11:37
Posty: 31
Zbanowany
Z tego co kojarzę to pani Lucyna nie prowadziła akcji z hemofilią bezinteresownie,nawet w miesięczniku Między Nami jest wywiad który o tym świadczy,prowadziła tą akcję bo bezpośrednio ją to dotyczyło,co do reszty to byłem uczniem w psarskiej podstawówce i nie pamiętam żeby działo się tyle wokół tej pani więc albo ktoś przesadza albo pani Lucyna działała tak mocno tuż przed odejściem.

-- 28.2.2011 18:50 --

A może jakiś program pani Lucyna zaprezentuje żebyśmy wiedzieli co by chciała w Psarach zrobić,zmienić,naprawić,jaką ma wizję tej miejscowości.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 28.2.2011 21:11 

Dołączenie: 25.2.2010 16:27
Posty: 94
dewotka psarska a raczej dewoto psarska wyjdź z domu i zobacz do skrzynki pocztowej. Ja w swojej skrzynce pocztowej znalazłem program wyborczy p. Lucyny. Ulotka w kolorach biało-czerwonych jest godna uwagi. Przedstawia p. Lucynę i jej program wyborczy oraz osoby które proponuje do rady sołeckiej. Wystarczy przeczytać!!
Więc rozejrzyj się dookoła siebie a nie pisz co ci ślina ja język przyniesie.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 28.2.2011 21:20 

Dołączenie: 8.1.2009 19:53
Posty: 48
Znalezione w skrzynce pocztowej. Cóż za piękna kobieta!


Załączniki:
pani Lucyna.jpg
pani Lucyna.jpg [ 21.61 KiB | Obejrzany 51501 razy ]
Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 28.2.2011 22:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Nie wiem jak mieszkańcy Psar ale ja mam takie odczucie że nie będzie wywiadu z p.Niewiedział. Nie znam osób które kandydują na sołtysa ale zastanówcie się poważnie na kogo oddacie głos.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 1.3.2011 0:15 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.9.2010 22:47
Posty: 34
Miejscowość: Psary
Pochwały: 1
Dla tych którzy nie mieli okazji zapoznania się z ulotką i zamieszczonym w niej programem Pani Lucyny Niewiedział
http://psary.trm.net.pl/images/M_images/M2/ulotka1.jpg


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 6.3.2011 12:01 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 10.5.2010 15:39
Posty: 6
Mmm widzę że prawda w oczka kole i byle kto może usuwać posty..żenada :papa:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 6.3.2011 12:05 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Rozumiem, że ta "koląca w oczy prawda" to twoje stwierdzenie, że się upijesz lub popełnisz samobójstwo jak wygra pani Niewiedział?
Wstrząsające...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 6.3.2011 12:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 10.5.2010 15:39
Posty: 6
Wstrząsające to są twoje posty które właśnie czytam,widać komunistyczną krew i umiłowanie dla nich,,a odnośnie mych słów to chciałem okazać swe emocje gdyby urząd objęła osoba która na pewno zrobi mniej niż Anatol,lub nie zrobi nic ....


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 6.3.2011 12:49 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.2.2007 0:23
Posty: 742
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 37
maximus0102 napisał(a):
Mmm widzę że prawda w oczka kole i byle kto może usuwać posty..żenada :papa:


Jeśli nie piszesz na temat, to nie wiem skąd oburzenie, że te posty są usuwane?

Naprawdę, śmiała deklaracja odnośnie samobójstwa. Tylko czy uważasz, że przystoi to na forum publicznym prezentować? Bo to właśnie ten wątek został wycięty z tematu i przeniesiony do Kosza.

Komentarze odnośnie moderacji proszę na PW, aby nie zaśmiecać wątku. Proszę się trzymać tematu - czyli kandydatury P. Lucyny Niewiedział. Zaczepki w stosunku do innych użytkowników proszę przekazywać bezpośrednio na PW, albo sobie je oszczędzić.

_________________
Masz plan żeby żyć, czy żyjesz by mieć plan?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 6.3.2011 14:37 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Wiem, że wątek poświęcony jest kandydaturze pani Niewiedział, ale skoro temat zasług został wywołany: oczekuje od mojego interlokutora listy zasług pana Okoczuka - może być w innym wątku zamieszczony (np. Siedem cudów świata pana sołtysa...). Czas nas wszystkich oświecić Maximus - cobyśmy przejrzeli na oczy i zauważyli te mnogie zasługi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Lucyna Niewiedział na sołtysa Psar!
PostWysłany: 6.3.2011 15:13 

Dołączenie: 27.1.2011 10:52
Posty: 382
Pochwały: 19
W poprzednich postach nt. Psar nie ukrywałem sympatii dla mieszkańców.Dłuższe śledzenie tego podziału wsi zasmuca(pomysły czynow desperackich?) Czy nie ma szans na pojednanie?.Czy ten podział to sympatie partyjne,czy wynik waśni rodowych? Pewnym jest że tracą wszyscy.Spotkałem na forum radę(?) aby spojrzeć na przykład Lgoty:-centrum widoczne z drogi, boisko sportowe, nowa nawierzchnia asfaltowa na leśnej drodze do Płok, plany mieszkańców budowy ośrodka rekreacji z kortami, kapieliskiem itd..Drobniejszych tematów nie znam. A może brak finansów na inwestycje w Psarach to efekt ociągania się mieszkanców Psar w placeniu podatków na rzecz Gminy??


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3