Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29.3.2024 14:59


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sztukowanie głosów w Trzebini
PostWysłany: 22.11.2010 17:41 

Dołączenie: 22.11.2010 13:42
Posty: 16
Pochwały: 11
Oczywiście to tylko gdybanie, ale... kupiłem dom kilka lat temu, a pod moim adresem na karach wyborczych były jeszcze trzy osoby, które od kilku lat mieszkają poza granicami Polski i już od dawna nie są zameldowane w Polsce. Jak TO MOŻLIWE??? ... osoba, której zwróciłem na to wczoraj uwagę uśmiechnęła się tylko głupkowato i dopiero na moje wyraźne żądanie wykreśliła te nazwiska. W sumie niby tematu nie było, ale były wole trzy głosy, trzy dodatkowe głosy, które można było wypełnić tak jak się podoba gdyby się chciało. Czemu drukowane są karty z nazwiskami osób, które od lat nie mieszkają pod danym adresem? Czy tak wygląda wspomaganie wyników w głosowaniu na konkretną osobę???


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Sztukowanie głosów w Trzebini
PostWysłany: 22.11.2010 20:16 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
To, co opisałeś, jakoś mnie nie dziwi. Kilka tygodni temu byłam w trzebińskim urzędzie i pani tam pracująca usiłowała mi wmówić, że nie mieszkam tam, gdzie mieszkam, ale pod zupełnie innym adresem, bardzo starym adresem, który nawiasem mówiąc musiałam zmienić na wniosek UM w Trzebini, bo jakieś naście lat temu dostałam z tegoż urzędu wezwanie o zmianie nazwy ulicy i numeru domu, zmieniłam więc dane w dowodzie, pracy, urzędzie skarbowym....Ja wszystko pozmieniałam, a w urzędzie nadal bałagan.
Dopóki urzędnicy oraz pracownicy administracji w Polsce nie będą ponosić odpowiedzialności za swoje błędy i pomyłki, dopóty porządku nie będzie. Do tego potrzebna jest jednak zmiana prawa.
Cóż nam pozostaje? Obejrzeć dobry czeski film i dobrze się przy tym bawić :)
Pozdrawiam.

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3