Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19.4.2024 2:29


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 23.11.2010 21:31 
Antoni. Jestem zaszczycony Twoją natychmiastową odpowiedzią. Co do słownika Kopalińskiego - to korzystam z takiego "Kopaliński-duo". Ty zapewne zaraz udałeś się do wszystkowiedzącej Wiki. Jak do wróżki Pytii - nie przymierzając. Wprawdzie pani Violettcie daleko do próżności. Nie wiem, jak z pozostałą resztą żeńskiej populacji.

Z tymi świętymi to trudna sprawa. Hanka Ordonówna na ten temat więcej wiedziała. To znaczy o Twoim patronie - świętym Antonim. Masz rację, BHK zna się tylko na jednym świętym - tym od pana R.Kosowskiego.

Szkoda, że rezygnujesz z następnej kampanii. Twoja "Lista Pyclika" była kapitalna. Musiałeś dużo energii na nią stracić. Zasłużyłeś na odpoczynek. Ten ziemski, na razie nie wieczny. Ale na pamięć wieczną jak najbardziej.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 23.11.2010 21:39 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
No cóż, pogrzebią mnie niektórzy żywcem, ale nieraz trzeba się trochę pośmiać z otaczającej nas rzeczywistości. Humor bywa doskonałym lekarstwem na negatywne emocje.

Donald Tusk kiedyś mówił: "...Główną motywacją mojej aktywności publicznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy. Nawet na pewno..." (Źródło: Rafał Kalukin, Donald Tusk: kariera brata łaty, Gazeta Wyborcza-październik 2005 w: http://wyborcza.pl/1,76498,2968784.html).

Zawsze ilekroć staram się wyobrazić sobie człowieka próżnego mam przed oczami Nerona czytającego z samouwielbieniem swoje beznadziejne wiersze czy też C. Pazurę w filmie "Kiler" stojącego przed lustrem.

Pozdrawiam.

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3