Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 11:50


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pobory burmistrza,czy to moralne?
PostWysłany: 14.11.2010 21:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.11.2010 9:39
Posty: 175
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 83
Prześledziłem kiedyś na łamach naszego Przełomu oficjalne zarobki burmistrzów naszego regionu.Przetarłem z niedowierzaniem oczęta...wyszło, że burmistrz dwudziestotysięcznego miasteczka zarabia ni mniej ni więcej tylko równowartość rocznej pensji wielu młodych ludzi po studiach,których znam.Zacząłem się zastanawiać za co?Może ktoś powiedzieć,że spoczywa na nim odpowiedzialność itd....tylko tak naprawdę jaką odpowiedzialność ponoszą nasi włodarze?co najwyżej mieszkańcy pokażą mu w wyborach środkowy palec...tyle.Zastanawiam się,kto ustala wysokość tych zarobków?bo jakoś tak wszyscy z okolicznych miasteczek mają mniej więcej po równo,ze wskazaniem na więcej w ...Trzebini,jak dobrze pamiętam:)Rozumiem,że jesteśmy gminą zamożną,którą stać na utrzymywanie wysokoopłacanych urzędników,którzy mnożą się tak jak grzyby po deszczu ,a z załatwianiem jakiejkolwiek sprawy i tak jest po staremu.Czy nie można taniej???

_________________
...chroń mnie Panie przed fałszywymi przyjaciółmi, z wrogami sobie poradzę sam...
(Marek Aureliusz)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3