Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18.4.2024 22:15


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 15.9.2010 22:33 

Dołączenie: 23.4.2009 0:16
Posty: 6
W najnowszym "Przełomie" możemy w ramach akcji "kandyduj!" zapoznać się z sylwetką pana Bartłomieja Gębali. Pomimo tego, że zarówno z wywiadu z nim przeprowadzonego, jak i zamieszczonej notki biograficznej, dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o kandydacie, redakcja zapomniała chyba napisać, że jest on także... dziennikarzem "Przełomu"! Wystarczy przerzucić kilka stron i poczytać jego relacje z meczów piłkarskich. Warto nadmienić, że zarówno relacje jak i felietony autorstwa pana Gębali ukazują się w "Przełomie" od dawna, stąd tym większe moje zdziwienie z powodu braku odnotowania tego faktu w prezentacji jego osoby.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 16.9.2010 6:50 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
bo każdy orze tak jak może (:

Jakbyś kandydował i pracował w gazecie, to nie wykorzystałbyś możliwości zaprezentowania się w niej?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 18.9.2010 15:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.10.2006 10:41
Posty: 1022
Pochwały: 36
plainview napisał(a):
W najnowszym "Przełomie" możemy w ramach akcji "kandyduj!" zapoznać się z sylwetką pana Bartłomieja Gębali. Pomimo tego, że zarówno z wywiadu z nim przeprowadzonego, jak i zamieszczonej notki biograficznej, dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o kandydacie, redakcja zapomniała chyba napisać, że jest on także... dziennikarzem "Przełomu"! Wystarczy przerzucić kilka stron i poczytać jego relacje z meczów piłkarskich. Warto nadmienić, że zarówno relacje jak i felietony autorstwa pana Gębali ukazują się w "Przełomie" od dawna, stąd tym większe moje zdziwienie z powodu braku odnotowania tego faktu w prezentacji jego osoby.

Widocznie sam zainteresowany, który jest nieetatowym współpracownikiem sportowym, nie uznał tego za tak ważną rzecz, żeby przy okazji prezentacji przedwyborczej się nią chwalić.
Baczek napisał(a):
bo każdy orze tak jak może (:

Każdy sądzi według siebie ;p
Cytuj:
Jakbyś kandydował i pracował w gazecie, to nie wykorzystałbyś możliwości zaprezentowania się w niej?

Proszę nie robić z forumowiczów... (tu każdy niech sobie wpisze co mu w duszy gra).
Każdy ODWAŻNY kandydat mógł się zgłosić do redakcji i zaprezentować swoją sylwetkę w ramach akcji "Masz głos, masz wybór". Efekty można znaleźć na łamach gazety.
Ktoś tu chyba czegoś nie doczytał...

_________________
>>Pisz poprawnie po polsku


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 23.9.2010 14:50 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Witam też brałem udział w akcji "kandyduj" ale w artykule nie można było wszystkiego o sobie opowiedzieć więc dla zainteresowanych podaje adres stronki :)
http://www.borysmodrzejewski.hekko.pl/


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 23.10.2010 14:21 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Do wszystkich interesujących się wyborami w Chrzanowie. Wczoraj o północy zakończyła się akcja rejestracji list kandydatów na radnych. Słyszałem/nieoficjalnie/ o kilku niespodziankach. Największe to: Pani Szuta i Pani Anna Kasprzyk /Eko-lu/do Rady Miejskiej, Pan Oczkowski dopiero z 3-go miejsca a Pan Jarczyk z ostatniego, brak Pana Jelenia na listach PiS do powiatu! Szczególnie ciekawie zapowiada się lista PiS w sołectwach. Pani Kasprzyk całkiem niedawno niemal zakilnała się w swoich wypowiedziach, że nie interesuje jej start w wyborach tylko zablokowanie budowy spalarni, jak teraz, jeśli faktycznie startuje, będzie wyglądać przed TV "TRWAM", którą całkiem niedawno sprowadziła do Luszowic?Mniejsza o nas czytelników, może wielu już zapomniało o słowach Pani albo rzuci się nam jakiś "teatralny kit"! Ciekawi mnie czy Tatuś Pani Kasprzyk- Tadeusz Mikłas ; obecny radny PiS także startuję? Jeśli tak to mamy prawie jak w Korei Północnej, BRAWO! Pozdrawiam i czekam na jakieś nowinki, jak mnie coś wpadnie napiszę.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 23.10.2010 22:04 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A ja się cieszę iż na spotkaniu komitetu z którego będę kandydował do rady miasta Trzebinia podjęliśmy decyzję iż lista kandydatów będzie alfabetyczna.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 24.10.2010 6:04 

Dołączenie: 14.5.2008 14:18
Posty: 541
Pochwały: 45
"Krzysio" przynajmniej sprawiedliwe ułożenie nazwisk.Szkoda ,że na Pana nie mogę głosować ,jednak znam osoby w których ma Pan poparcie.Mam wrażenie ,że jest pan nieśmiałym człowiekiem ,proszę się częściej uśmiechać i śmiało dążyć do celu .Uda się :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 25.10.2010 14:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
Ktoś wie kiedy będzie można się zapoznać na forum z listami kandydatów do Rady Miasta i Powiatu?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 25.10.2010 17:41 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/120000/120305.html
Poszukaj sobie pod tym linkiem
Tam jest prawie wszystko

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 27.10.2010 22:01 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Właśnie wróciłem z Chrzanowa i do chwili obecnej jestem w szoku po tym co zobaczyłem w trakcie podróży przez cały Chrzanów a szczególnie przez Trzebinie. I zastanawiam się czy to jest bezpieczne co zobaczyłem dla kierowców. Chodzi mi o plakaty promujące kandydatów. Rozumie na słupach ogłoszeniowych, no może jeszcze na tablicach ale te nad jezdniami, na drzewach ale jeden przebija wszystkich - ten na fabryce styropianu za Lidlem w Trzebini. On - nasz obecnie panujący burmistrz przebil wielkością wszystkich - jest naprawdę BIG i nie wiem czy go ktoś pokona w rozmiarach
Czy nasza policja nie ma nic przeciwko takiemu stanowi rzeczy. Czy nie wpływa to na bezpieczeństwo ruchu drogowego? Przecież prawie nie można się skupić na jeździe. Zresztą jest tak już prawie wszędzie w województwie a pewnie i kraju. Jak sie mają przepisy do takiego stanu rzeczy??

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 29.10.2010 16:12 

Dołączenie: 13.3.2010 16:30
Posty: 13
Pochwały: 1
A mnie interesuje inna sprawa.
Dlaczego w lokalach ZBK przeznaczonych do przetargów wiszą plakaty p.Ryszarda Kosowskiego?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 1.11.2010 2:26 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Mnie też ogromnie interesuje!
Ale czy ktoś odważy się odpowiedzieć ?
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 3.11.2010 20:07 

Dołączenie: 13.3.2010 16:30
Posty: 13
Pochwały: 1
Kto odpowiada za bałagan przy losowaniu numerów Komitetów Wyborczych?
Dzisiejsze powtórne losowanie spowodowało to, że niektóre osoby,które wydrukowały ulotki są narażone na dodatkowe koszty.
Kto pokryje te straty??


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 3.11.2010 23:15 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A właściwie to może coś więcej można by opisać o tym zdarzeniu.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 4.11.2010 11:57 

Dołączenie: 14.9.2008 6:18
Posty: 30
A to do poczytania o kandydatach http://samorzad2010.mamprawowiedziec.pl ... szukiwania


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3