Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19.4.2024 13:43


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 14.11.2010 12:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
A ja zapytam się o kwestię numeru kandydata na liście wyborczej. Jeden komitet ma wg zasług (kto bardziej przy ko...ie) ten kandydat ma wyższy numer. W innym komitecie jest sprawiedliwie - ALFABETYCZNIE.
Ale kogo to obchodzi sprawiedlowość jest dla zwycięzców.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 14.11.2010 14:08 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Przeglądając wiadomości natknęłam się na taki oto tytuł:
Samorządowcy na odchodne otrzymają wysokie odprawy?
Prezydent, burmistrz, wójt po skończeniu dwóch kadencji powinien liczyć na zabezpieczenie socjalne. Powinna to być wysoka odprawa i (lub) emerytura pomostowa - tak uważa część miejskich włodarzy zrzeszonych w Związku Miast Polskich.
Zapraszam do ciekawej lektury:
http://biznes.onet.pl/samorzadowcy-na-o ... ja-wysokie
odprawy,18493,3785558,3219548,194,1,news-detal
Pozdrawiam.

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 14.11.2010 16:51 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.10.2008 22:21
Posty: 107
Pochwały: 8
Jeśli jeszcze się wahasz, nie wiedząc na kogo oddać swój głos w wyborach do RM, a przyszłość Trzebini jest Co równie droga jak mi, zapraszam na moją stronę http://www.violazakrzewska.pl/

_________________
http://vilejka.blox.pl/html


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 18.11.2010 15:45 

Dołączenie: 12.11.2010 18:34
Posty: 3
Miejscowość: Kąty
Ja natomiast zagłosuję na bezpartyjnych, którzy koszty kampanii wyborczej pokrywają z własnej kieszeni, a nie na Partie , które szastają moimi pieniędzmi pochodzącymi z naszego wspólnego budżetu.

Czas pożegnać wyjadaczy politycznych, którzy całe życie zasiadają na stołkach samorządowych, np. panowie T.Kołacz,S.Dusza,A.Oczkowski,R.Maciaszek.
Tego typu samorządowcy, którzy zajmują się tylko dzieleniem i konsumowaniem budżetu nam nie potrzeba.

Zgadzam się więc z powyższym, iż Ci panowie dawno powinni odejść z honorem.Było by dobrze, ażeby w Radach Gminy i Powiatu nie zasiadali ludzie, którzy w tej kadencji nas już "uszczęśliwiali".
Szkoda tylko, że "Przełom" na koniec tej kadencji nie rozliczył radnych.
Kompromitujący był brak inicjatywy radnych, którzy zajmowali się głównie podziałem środków finansowych a nie ich pozyskiwaniem. Do takiej roli przecież wystarczą służby finansowe Urzędów.
pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 18.11.2010 19:10 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
do Anna 54 : zgadzam się z Panią co do finansowania kampanii wyborczych z naszych pieniędzy! To kpina, by oklejać wszystko co się da, własną podobizną lub partyjnym logo za pieniądze podatników! Kiedyś miałem epizod wyborczy z komitetu bezpartyjnego ale za własne pieniądze! W drugiej kwestii: do jednego worka wrzuciła Pani SLD, PO i bezpartyjny komitet wyborców. Osobiście oddam głos na Pana Kołacza, chętnie uczynił bym to samo z kandydaturą Pana Duszy, ale ze względu na zamieszkanie nie mogę. Może są kontrowersyjni ale znają się na tym co robią , nie sieją populizmu, nie boją się podejmować trudnych, choć niejednokrotnie niepopularnych decyzji. Czy zatem lepiej jest popierać populistę , który przed wyborami obieca wszystko a potem nic nie zrobi, czy tego co szczerze i otwarcie mówi o problemach, których w danej chwili nie da się rozwiązać po myśli WYBORCÓW ? ! Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 18.11.2010 20:53 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Do Anny 24!
Słusznie, na kandydatów partyjnych głosować nie należy, bo zawsze trafisz na jakąś odmianę mafii partyjnej, kierującej z” tylnego siedzenia” samorządowcami, którzy są związani dyscypliną partyjną i muszą wykonywać polecenia „wodzów” spoza samorządu.
Po co komu taka fikcja, iż istnieje jakiś SAMO – RZĄD mieszkańców, że radni wraz z burmistrzami i wójtami działają bezpośrednio jako reprezentanci i w interesie mieszkańców, a nie z polecenia czy inspiracji zewnętrznych partyjniackich mocodawców.
Czy wybieramy rzeczywisty SAMO – RZĄD, którego członkowie mają być gospodarzami miasta czy gminy
czy jakiś
PIS – RZĄD, PO – RZĄD lub SLD –RZĄD,
tworząc pozory, a w najlepszym razie namiastkę ,rządzenia przez mieszkańców.
Czyżby coś w rodzaju lokalnej kontynuacji PRL wg nieco odmienionego hasła
Partia kieruje a rząd rządzi.
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nasza akcja: KANDYDUJ!
PostWysłany: 18.11.2010 21:41 

Dołączenie: 18.11.2010 21:27
Posty: 1
Witam!
Zapraszam do zapoznania się z moim programem dostępnym na stronie www.mroczkowska.eu

P.S.
Pozwoliłam się zareklamować, ponieważ widzę, że inni kandydaci również reklamują się w tym wątku.

Pozdrawiam,
Janina Mroczkowska


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3