Ostatnia wizyta: Obecny czas: 23.4.2024 9:34


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 29.5.2010 19:13 

Dołączenie: 26.3.2010 15:52
Posty: 82
Miejscowość: Powiat Chrzanowski
Pochwały: 8
Usłyszałem dziś na mieście informację, że chrzanowski PiS chce wystawić jako kandydata na burmistrza radnego z Balina, Pana Mikłasa. Podobno na spotkaniach Stowarzyszenia "Eko - Lu" jego córka, Anna Kasprzyk już dziś robi mu promocję i otwarcie mówi o starcie swojego ojca na burmistrza i swoim do rady miasta Chrzanowa. Czy to prawda? Prosze redakcję, aby zainteresowała się tym tematem, bo jeśli tak jest, to tysiące ludzi, które podpisały protest (w tym ja) może poczuć się oszukanymi...

_________________
Nie ufać myślicielom, których umysły wprawia w ruch dopiero cytat
Emil Cioran


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 29.5.2010 20:37 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A skąd masz plotkę? Może zanim coś palniemy popytajmy albo zapytajmy u źródeł. Zaraz pewnie się dowiem iż Krzysio też będzie startował jako kandydat na burmistrza Trzebini bo się w wielu kwestiach z nim nie zgadzam ;)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 29.5.2010 20:45 

Dołączenie: 26.3.2010 15:52
Posty: 82
Miejscowość: Powiat Chrzanowski
Pochwały: 8
Opowiadał mi to dzisiaj jeden z mieszkańców Luszowic, który dość dobrze zna tą rodzinę. I nie wiem czy mówił o zebraniu wiejskim, czy o zebraniu tego "Eko -Lu", ale podobno taki temat pojawił się niejednokrotnie "w kuluarach" tych spotkań.
Co do Krzysia, to nikt mi o Tobie nie opowiadał, ale jeśli chcesz wystartowac przeciwko Wujkowi Adamowi to ja dwoma rękami i z całą rodziną podpisze Ci listę poparcia:D

_________________
Nie ufać myślicielom, których umysły wprawia w ruch dopiero cytat
Emil Cioran


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 30.5.2010 11:11 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Przyznam iż nie słyszałem o fakcie jakim piszesz. Także nie wiązałbym podpisu łączącego się z protestem przeciwko lokalizacji spalani śmieci dla małopolski zachodniej w powiecie chrzanowskim z lista poparcia dla kandydatury. Gdy listy zaczęły powstawać i krążyć nikt o EKO-LU nie myślał nawet.
Inną sprawą jest sprawa kandydatów na burmistrza Chrzanowa. Może nawet być jeden tylko ale z tego co się orientuję to najgorszy scenariusz dla Kosowskiego bo będzie wtedy więcej głosów musiał mieć niż np w walce wyborczej pomiędzy dwoma czy tez trzema kandydatami. Ja obecnie nie dostrzegam godnego kandydata dla R. Kosowskiego choć nie jestem z jego poczynań zadowolony. Mieszkańcy którzy nie chcą go już na urzędzie powinni wypromować własnego kandydata. Czas nagli. Jest ktoś na oku? Dusza, Maciaszek a może ktoś jeszcze.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 30.5.2010 12:06 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Krzysio! Dla porządku muszę dodać sprostowanie.
Oficjalnych kandydatów na burmistrza Chrzanowa jest już dwóch, dwóch Kosowskich - patrz artykulik w wyborczej części papierowego Przełomu
http://ludzie.przelom.pl/ludzie-archiwum.php?t=Mamy-dwoch-Kosowskich-na-jeden-Chrzanow&p=2010_4_2487
Może pan Bogdan Kosowski byłby lepszy?
Młodszy, lepiej i wszechstronniej wykształcony, z praktyką zawodową w różnych miejscach poza Chrzanowem, także z niewielką, ale jednak praktyką w chrzanowskim samorządzie!
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 2.6.2010 1:43 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Poprawka do postu powyżej:
http://ludzie.przelom.pl/ludzie-archiwu ... 010_4_2487
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 2.6.2010 6:31 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Rozumiem Pycliku iż to dopiero kandydaci na kandydatów. Oficjalnie pewnie dopiero będzie gdy zgłoszą komitet wyborczy z wymaganą ilość podpisów i zostanie to wszystko zarejestrowane. Bo samą chęć kandydowania to i ja mogę zgłosić a do tego jakieś zgrupowanie może udzielić mi poparcia

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 3.6.2010 2:28 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Do Krzysia !
I bardzo dobrze by było, gdybyś swą kandydaturę zgłosił!
I nie tylko Ty, bo na razie - głównie z powodu braku kandydatów- zwyciężą "leśne dziadki".
pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny Mikłas kandydatem PiS-u i "Eko-Lu"?
PostWysłany: 6.6.2010 17:57 

Dołączenie: 4.12.2008 16:29
Posty: 1
z tego co wiem to
- W EKO BLUE nie ma kuluarów...
- EKO-BLUE szuka poważnego kandydata na burmiego, nic mi nie wiadomo, aby miał nim być P. Mikłas
- prowokacja i szkalowanie EKO-BLUE przez tego typu insynuacje jest śmieszna
- z tego co wiem EKO-BLUE namawia panią AK do startu w wyborach - tylko większość w radzie przeciwników spalarni sprawi ,że spalarnia nie powstanie - więc dziwne by było, gdyby BLUEsi nie szukali takiej opcji - z pewnością wszyscy kandydaci na radnych i z Luszowic, Balina , Chrzanowa i nawet z Trzebini odpowiedzą nie raz na pytanie o spalarnię ----i bądźcie pewni, że ich nazwiska i stanowisko w sprawie spalrni zostanie podane do wiadomości publicznej --- choćby na balkonach przy orle
- wczoraj drab w błękitnej koszuli zaatakował spokojnych ludzi, i zniszczył im transparent; EKO-BLUE ma go na zdjęciu ( niszczącego cudzą własność ), z tego co wiem BLUEsi doniosą na błękitnego do Prock,a - i pan marszałek będzie zadawał pytania
- swoją drogą to dziwne, wydawało się że BLUEsi powinni być zestresowani, tymczasem błękitnemu zmiękła rura i stracił głowę ( a może sie taki już urodził ) - bo żeby od razu burdy i niszczyć... pan marszałek sie pogniewa, choć z drugiej strony popotrzebuje też (jak widać ) osiłków osiołków


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3