Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18.4.2024 21:24


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Chrzanów
PostWysłany: 13.11.2009 10:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.8.2008 10:22
Posty: 819
Pochwały: 163
Podczas wymiany zdań pod jednym z artykułów padł niezły komentarz i sporo dobrych pytań.
~Nie radny! napisał(a):
A mnie zwisa telebim i zwisają nasi lokalni i krajowi politycy (oni permanentnie mają kampanię wyborczą).
Natomiast mocno mnie denerwuje w moim mieście: brak miejsc parkingowych, brak miejsc w przedszkolach i żłobkach, wstrzymanie zabiegów w szpitalu, fatalny stan komunikacji publicznej, że trzecia strefa PKP nie dociera do Chrzanowa, że lokalni kupcy i rzemieślnicy mają nawyki rodem z PRL, że dewastuje się elewacje bloków i samochody, że Policja najskuteczniej to potrafi tylko przeganiać Bułgarów z targu na Szpitalnej, że władze mojego miasta inwestują w "starówkę" naiwnie licząc na przyrost turystów, a nie potrafią zaradzić w/w brakom. I co z tego?
Nie wierzę, że po nich przyjdą lepsi...
Ale niech mi wolno będzie chociaż pokrytykować!
źródło: http://www.przelom.pl/artykul.php?t=Sli ... ka-&p=4425 (nie tylko ten komentarz reszta też była ciekawa)
Jeżeli chcemy żeby przyszli lepsi to się jako wyborcy do tego przygotujmy.
Nie chce słyszeć że teraz poruszamy jakieś tematy bo idą wybory, osobiście cały czas nie ważne wybory czy dawno po wyborach piszę co mi się podoba a co nie i co należałoby zmienić.
Kiełbasa wyborcza do mnie nie przemawia liczę na konkrety i na dyskusje zarówno z kandydatami którzy być może na forum pojawią się sami z własnej woli a być może Przełom ich zaprosi podobnie jak z nami wszystkimi którzy postawimy ”X” i udzielimy im kredytu zaufania.
Pozdrawiam

_________________
niewiele znaczący człowiek może wiele zmienić
wspieram http://linia103.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Chrzanów
PostWysłany: 16.11.2009 1:50 

Dołączenie: 16.11.2009 1:08
Posty: 13
Miejscowość: Chrzanów
A możeby tak zaprosić radnych oficjalnie do dyskusji na forum?
Chociaż patrząc na niektórych watpie, by posiadali umiejętności podstawowej obsługi komputera. Co nie przeszkadza im zapewne rządzić moim miastem:)

_________________
Jedynie prawda jest ciekawa
J.Mackiewicz


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Chrzanów
PostWysłany: 16.11.2009 8:22 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A co dałaby rozmowa na forach ?? Nie lepiej porozmawiać z nimi na ulicy, na spotkaniu w jakims publicznym miejscu. Oj pytań wtedy byłoby wiele - a i pewnie wymijajacych odpowiedzi jak i pocących sie twarzy jak u pewnego polityka wiele. Nie wierzmy w obietnice przedwyborcze pojedyńczych osób bo prawda jest taka że oni musza działac zespołowo jako kluby wzajemnego wsparcia - ty mi teraz podniesiesz rekę a ja tobie też podniose jak bedzie twoj projekt głosowany. A swoje naciski indywidualne to sie załatwia spotykajac sie z wpływowymi urzednikami którzy decyduja o inwestycjach, o przyspieszeniu pewnych prac o pewnych sprawach które lepiej załatwiać we własnych kręgach. Taka jest pewnie prawda i tego chyba do końca nie zmienimy. Tak sie działa w polityce lokalnej. Jedynie co to myśleć, myśleć i jeszcze raz myślec bo inaczej to głupoty sie narobi. A i do tego należałoby bardziej pomyślec o prawidłowości pracy i nadzoru nad władza wykonawczą w urzędach. A najważniejsze to konsekwencja działań. Wiem że wszystkim sie nie dogodzi ale choć rozmowy z ludzmi na ulicach i spotkaniach i sluchanie ludu.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Chrzanów
PostWysłany: 18.11.2009 20:50 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.1.2006 17:02
Posty: 156
Miejscowość: Chrzanów
grove napisał(a):
A możeby tak zaprosić radnych oficjalnie do dyskusji na forum?
Chociaż patrząc na niektórych watpie, by posiadali umiejętności podstawowej obsługi komputera. Co nie przeszkadza im zapewne rządzić moim miastem:)
Ja także liczę że pojawi się tu kilku kandydatów i będzie możliwość dyskusji z nimi, chciałbym też bardzo tu na forum porozmawiać z "obecną ekipą rządzącą"
Krzysio napisał(a):
A co dałaby rozmowa na forach ?? Nie lepiej porozmawiać z nimi na ulicy, na spotkaniu w jakims publicznym miejscu. Oj pytań wtedy byłoby wiele - a i pewnie wymijajacych odpowiedzi jak i pocących sie twarzy jak u pewnego polityka wiele. Nie wierzmy w obietnice przedwyborcze pojedyńczych osób bo prawda jest taka że oni musza działac zespołowo jako kluby wzajemnego wsparcia - ty mi teraz podniesiesz rekę a ja tobie też podniose jak bedzie twoj projekt głosowany. A swoje naciski indywidualne to sie załatwia spotykajac sie z wpływowymi urzednikami którzy decyduja o inwestycjach, o przyspieszeniu pewnych prac o pewnych sprawach które lepiej załatwiać we własnych kręgach. Taka jest pewnie prawda i tego chyba do końca nie zmienimy. Tak sie działa w polityce lokalnej. Jedynie co to myśleć, myśleć i jeszcze raz myślec bo inaczej to głupoty sie narobi. A i do tego należałoby bardziej pomyślec o prawidłowości pracy i nadzoru nad władza wykonawczą w urzędach. A najważniejsze to konsekwencja działań. Wiem że wszystkim sie nie dogodzi ale choć rozmowy z ludzmi na ulicach i spotkaniach i sluchanie ludu.
Spotkałbym się z nimi, ale wiem że po takich rozmowach "na ulicy" nic nie zostaje, a chyba nikt nie chce aby poszły takie dyskusje w zapomnienie, forum daje nam taką możliwość że zawsze można komuś pokazać co obiecywał i czego nie zrealizował.
~Nie radny! napisał(a):
Nie wierzę, że po nich przyjdą lepsi...
I wcale się nie dziwię takiemu stwierdzeniu ale wolę przynajmniej INNYCH niż tych którzy mi się w twarz śmieją w telewizji Chrzanów czy wyzywają od malkontentów na łamach Przełomu gdy proponuje się coś nowego, więc napewno warto iść do wyborów i dokonać wyboru a potem mieć głos w dyskusji bo kto nie wybierał to jak może narzekać???

_________________
... uratować od zagłady linię 103 Trzebinia - Wadowice www.linia103.glt.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Chrzanów
PostWysłany: 12.1.2010 18:31 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 4.3.2009 12:34
Posty: 608
Pochwały: 240
Euronymous napisał(a):
Najgorsze, że Kosowski to człowiek, z którym nie ma żadnej dyskusji. Miałem kilka razy "nieprzyjemność" dyskusji z tym panem. Chciałem go przekonać do swojej racji. Rozmowa była kompletnie jałowa. Brak jakichkolwiek argumentów z jego strony, lekceważący stosunek widoczny w zachowaniu i słowach do mnie, jako petenta. Nie twierdzę, że miał zgodzić się z moją argumentacją - jednak jego podejście, brak chęci wyjaśnienia swego działania i dążenie do jak najszybszego zakończenia spotkania powaliły mnie na kolana.

http://www.przelom.pl/przelom-online.ph ... za-&p=4451
tak samo było przy organizacji ruchu w Chrzanowie Kosowski każdego olał kto miał inne zdanie

_________________
betonom urzędniczym mówię zdecydowane NIE!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3