Ostatnia wizyta: Obecny czas: 23.4.2024 11:13


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 22.9.2018 18:01 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
Popieram Cię Witku. Już nie muszą być bardzo mądrzy, bardzo uczciwi. Wystarczyłoby ociupinkę. Oby byli mnie pazerni i zachłanni.
Może pojawi się taki kandydat, w co wątpię.
Ja chętnie bym został kandydatem lecz nie spełniam tych kryteriów.
Więc się nie pcham. Lecz chętnie zagłosuje na .....

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 22.9.2018 18:34 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
A ja znam takie osoby i będę na nie głosował. Passatwv Ty też znasz takie osoby więc też masz na kogo głosować.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 22.9.2018 19:29 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
Widocznie jestem do "tyłu" bo nie wiedziałem, że zgłaszasz Swoją kandydaturę.
Bo z tych którzy dotychczas się ujawnili nie ma nikogo.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 23.9.2018 17:28 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Ja akurat nie startuję.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 25.9.2018 14:18 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
To błąd,że się nie zdecydowałeś. A ja myślałem, że jednak widząc ten marazm zdecydowałeś wziąść sprawy w swoje ręce.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 25.9.2018 15:23 
Faktycznie, obecnie nudno tu. Czas na rozruch.

Za kilka, kilkanaście godzin ma być podany oficjalny kandydat/kandydatka na burmistrza Trzebini przez KWW "Trzebinia OdNowa". Komitet ten powstał w Sierszy, ale zasięgiem obejmuje całą Gminę Trzebinia.
Jest to poważna konkurencja (zagrożenie?) dla komitetu J.Okoczuka i dla pisowskiego komitetu G.Żuradzkiego.
Z tym, że ugrupowanie G.Żuradzkiego może liczyć na wsparcie od tej Nowej Odnowy, jak również odwrotnie. Oczywiście w kontekście dalszej "walki" wyborczej, w zależności od danej sytuacji tychże komitetów.
To ugrupowanie (Trzebinia OdNowa) nie określa się partyjnie.
Znając niektóre twarze na tej wspólnej fotografii, w ogólnym zarysie można ocenić preferencje światopoglądowe kandydatów tego komitetu.
Otóż są tam partyjni z PiS, skromni narodowcy (na razie) jak i sympatycy Klubu Gazety Polskiej. Raczej tymi preferencjami nie będą szafować i ich eksponować. Tak jakby w ukryciu. I bardzo dobrze.

Będzie pewien problem w miejscowym PiS, ale o tym potem. Lub wcale, w zależności od dynamizującej się sytuacji lokalno-politycznej.
Link: https://trzebiniaodnowa.pl

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 25.9.2018 16:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 4.11.2011 21:48
Posty: 145
Pochwały: 59
Okoczuk "zadarł" :shoot: z Sierszą, więc w tym rejonie jest spalony, a trzeba zaznaczyć, że to osiedle ma ponad 10% mieszkańców MiG Trzebinia. A co do Komitetu TrzebiniaOdNowa, to znam kilka osób z nich i nie powiedziałbym, że są to osoby PISopodobne.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Co byś nie zrobił i tak Cię ocenią


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 25.9.2018 17:03 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.6.2010 10:42
Posty: 101
Pochwały: 82
Na stronie https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geogra ... mayor_stat
aktualnie jestr 3 kandydatow na Burmistrza Trzebini.
Dziadowiec,
Okoczuk,
Żuradzki.
Czekamy na dalszych kandydatów.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 25.9.2018 17:42 

Dołączenie: 23.3.2010 9:56
Posty: 47
Pochwały: 8
...i p.Kokoszka.Może czas na kobiety :-)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 25.9.2018 18:03 
Powiedzmy, że mieszanka poglądów. A to dobrze wróży. Bez politycznego lidera. Raczej prywatne preferencje polityczne. Nie zabronione, każdy może mieć takowe.

Rodzina państwa Kokoszków bardzo dużo dobrego uczyniła dla Sierszy. Przy okazji "odpryskowo" dla samej Trzebini. Nie mnie tu opisywać ich sukcesy na niwie społecznej. Od tego jest przewodnicząca Komitetu.
Droga Edyto - masz rację. Najwyższy czas na kobietę burmistrza Trzebini. Bez "może".

-- 25 Wrz 2018, 19:07 --

A panu Waldemarowi Dz. coś się pokićkało. Nie ma najmniejszych szans bycia burmistrzem Trzebini. Także nie mnie tutaj to wyjaśniać. Ale zaistnieje nieco szerzej w przestrzeni publicznej. Negatywnie już zaistniał. W sporze o stadninę państwa Reyów.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 26.9.2018 8:23 
Jendrku, a kto z tej ekipy jest skromnym narodowcem? Takimi informacjami raczej warto się dzielić. Pamiętam, że pani Sierka za młodu biegała z faszystami po Trzebini siejąc popłoch, ale chyba jej to przeszło i teraz tylko głośno pyskuje?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 26.9.2018 8:55 
Ułomie: skromny narodowiec to jeszcze nie narodowiec. Poza tym każde ugrupowanie ma swoje fiksacje czy też odcienie. W młodości ma się zazwyczaj radykalne poglądy, jeżeli się ulegnie jakiemuś nawiedzonemu politycznie czy też religinjie guru - to wtedy jest problem. Jeżeli nie, to się normalnieje i pokornieje. Bo głową muru nie przebijesz i wyżej penisa (wprawdzie powinno być dosadniej) nie podskoczysz. I jednak świata nie zbawisz.

Wybacz, ale nazwisk Ci nie podam. Zresztą jeden z nich to całkiem sympatyczny już dorosły chłopak. Rozmawiałem z nim i zapowiada się obiecująco. Daleko mu do faszystów, nazistów, bolszewików i tym podobngo zbrodniczego zaprzaństwa.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 26.9.2018 9:40 
Jendrku, ładnych słów uzywasz, ale mało logiki. Skromny narodowiec to narodowiec, tylko się tym nie chwali.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 26.9.2018 12:25 
Ułomie: w polityce (tej dużej jak i małej) nie ma miejsca na logikę. Na bezwzględność do osiągnięcia zamierzonego celu - jak najbardziej.

Twierdzisz, że pani Ewa za młodu biegała z faszystami. To w Trzebini byli albo i są faszyści? Zdumiewające, co piszesz.
Pani Ewa to znana sportsmenka w Trzebini, posiadaczka kilku medali za osiągnięcia sportowe. Może i biegała, ale za tymi faszystami. A Ty pomyliłeś priorytety... Bo mogło tak się zdarzyć, że ci faszyści biegali i także pani Ewa. A Ty wrzuciłeś wszystkich do jednego worka!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory 2018
PostWysłany: 26.9.2018 18:23 
Nie do wora, tylko do puszki, konserwowej, W której razem z nimi siedzisz i się zajadasz jadem kiełbasianym.

-- 26.9.2018 18:23 --



-- 26.9.2018 18:24 --

Tym niemniej dostrzegam, że całkiem otruty nie jesteś i potrafisz się przyznać, że nie używasz logiki, tylko polityki.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3