Chrzanów
Interwencja - reakcja. Gdzie jeszcze jest trawa po pas?

W tej sprawie napisał do „Przełomu" jeden z Czytelników. Stwierdził, że znikają chodniki w Chrzanowie, mając na myśli to, że zarastają trawą.
Chodziło o konkretnie ul. Fabryczną w Chrzanowie. Tamtędy poruszają się przecież i mieszkańcy, i osoby pracujące w różnych firmach działających na terenie dawnej fabryki lokomotyw, i uczniowie Zespołu Szkół Technicznych.
TAK CHODNIK WYGLĄDAŁ PRZED KOSZENIEM.
Interwencję przekazaliśmy do wydziału gospodarki komunalnej w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie.
EFEKT JEST TAKI, JAK NA PUBLIKOWANYM ZDJĘCIU.
Komentarze
5 komentarzy
Zdjęcia znowu mają błędne podpisy. Powinno być: ZDJ1: "TAK CHODNIK WYGLĄDAŁ NA SKUTEK WIELOLETNIEGO KOSZENIA TRAWY OBOK", ZDJ2: "EFEKT PRAWIDŁOWEGO UTRZYMANIA CHODNIKA JAK NA PUBLIKOWANYM ZDJĘCIU".
A kogo chrzanowianie zatrudnili, i za co mu (Maciaszkowi) płacą? Myślcie następnym razem przy urnach, zamiast ślepo ufać obietnicom. To się tyczy wszelakich wyborów.
Ul. Europejska również chodnik znika :) . Dlaczego mieszkańcy mają zgłaszać zaniedbania w utrzymaniu porządku ? Kogo Maciaszek zatrudnia i za co im płaci ?
Panie Redaktorze cała dzielnica Fablok i osiedle Rospontowa trawa w pas i wyższa. . Słabo wydane duże pieniążki przez Burmistrza na park kieszonkowy na kalinowej z suchą rzeką bo całość już zaniedbana i zapuszczona. . Maciaszek to bardzo słaby gospodarz bo Chrzanów jest zaniedbany i brudny. !!
A wystające druty z ogrodzenia, przy tzw. Skałce to pikuś?