Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Wciąż brakuje kilkunastu tysięcy złotych na operację Julki

13.05.2019 18:00 | 0 komentarzy | 3 533 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Tylko 840 złotych udało się zebrać dla chorej na rozszczep kręgosłupa 7-letniej Julki podczas balu charytatywnego w Chrzanowie zorganizowanego w miniony weekend. Operacja, której termin wyznaczono na koniec czerwca, kosztuje 18 tys. zł.

0
Wciąż brakuje kilkunastu tysięcy złotych na operację Julki
Julka na balu charytatywnym w Sokole
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Julia przeszła już kilka operacji. Boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi wynikającymi z obniżonej odporności i braku jednej nerki. By normalnie chodzić, musi przejść kolejny zabieg.
Chrzanowskie koło Związku Dużych Rodzin 3 Plus, by zebrać niezbędne fundusze, zorganizowało bal charytatywny w sali Sokół w Chrzanowie. Niestety, odzew nie był duży. Darczyńców przyszła garstka, choć wcześniej telefonów do organizatorów było sporo, a ponadto rozeszły się wszystkie bezpłatne wejściówki.
- Zebraliśmy do puszek 840 zł. W sytuacji Julki to nieduża kwota, ale się nie poddajemy - zapowiada organizatorka balu charytatywnego Wiktoria Kłosowska-Roczniewska. - Ludzi może było niewiele, ale serca mieli ogromne - dodaje.
Rodzice Julki zbierają pieniądze na operację córki także na portalu pomagam.pl. Na razie udało się uzbierać kwotę ok. 4200 złotych.
Każdy, kto chce pomóc, może wpłacić pieniądze tutaj: https://pomagam.pl/3i6wmghb?fbclid=IwAR3uIsfJ6c9_FGLvJFDxklvcXHHFp8ax7pDMN_9UXRb8frkNfRWMYDb607I