Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Szybki internet nie tylko w mieście. W sołectwach też

12.10.2017 10:33 | 1 komentarz | 5 752 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

W środę trzech lokalnych operatorów telekomunikacyjnych podpisało z burmistrzem Chrzanowa list intencyjny o współpracy. Liczą, że przy budowie sieci światłowodowej dostaną od gminy takie samo wsparcie, jak Orange.

1
Szybki internet nie tylko w mieście. W sołectwach też
Józef Chwast z firmy PikoNet, Mateusz Odrzywołek z firmy Victor oraz Michał Kasperczyk z firmy Cybernet podczas podpisywania w urzędzie listu intencyjnego o współpracy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To właśnie doniesienia prasowe o tym, że Orange chce inwestować na tym terenie, sprowokowały lokalnych przedsiębiorców do wizyty w magistracie.

- Przeczytaliśmy, że firma dostanie pewne wsparcie od gminy i że podpisała list intencyjny o współpracy. To ważne głównie ze względu marketingowego. Dlatego też chcieliśmy takie porozumienie podpisać. Zależy nam na wsparciu urzędu w kwestii organizacji spotkań z mieszkańcami i rozpowszechniania informacji o naszych planach. Ewentualnie o pomoc w załatwianiu formalności administracyjnych - mówi Michał Kasperczyk z firmy Cybernet.

To, co ważne dla mieszkańców to fakt, że lokalne firmy inwestują i chcą inwestować w szybki internet nie tylko w mieście, ale także w sołectwach.