Nie masz konta? Zarejestruj się

Brodła

Z auta wyskoczył mężczyzna w kominiarce

25.01.2017 18:44 | 3 komentarze | 16 814 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik
Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 18:32

Pieniądze i dokumenty straciła we wtorek wieczorem mieszkanka Brodeł. Gdy szła ul. Podlas, nieznany sprawca ją okradł i pobił.

3
Z auta wyskoczył mężczyzna w kominiarce
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Była godz. 21.24, gdy policja otrzymała informację o zdarzeniu. Z relacji pokrzywdzonej kobiety wynika, że wcześnie jechał za nią samochód. Po chwili zatrzymał się i ze środka wyskoczył zamaskowany mężczyzna. Na głowie miał kominiarkę.

- Napastnik szarpiąc za torebkę, którą trzymała mieszkanka, spowodował jej upadek. Potem kopnął w głowę pokrzywdzoną, zabrał jej torebkę i uciekł. W środku było sto złotych, dowód osobisty, krakowska karta miejska i klucze - mówi Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka prasowa chrzanowskiej policji.

Do dziś sprawcy nie udało się zatrzymać.

***

W środę nad ranem chrzanowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Trzebińskiej seata. Kierujący nim 36-latek z Pogorzyc był pijany. Badanie wykazało ponad pół promila. Okazało się też, że złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Nietrzeźwy kierowca wpadł też w ręce drogówki we wtorek po południu. Na ul. Młoszowskiej w Trzebini patrol skontrolował peugeota. 66-latek z Miękini miał ponad promil alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy.