Nie masz konta? Zarejestruj się

Artykuły sponsorowane

Mieszkańcy południa Polski powinni uważać...

22.03.2018 15:24 | 0 komentarzy | 4 209 odsłony | Park Rozrywki Zatorland

Artykuł sponsorowany

Po ponad 99 milionach lat pojawi się w małopolskim Zatorze. O kim mowa? Największy na świecie dinozaur liczący 35 metrów długości i 9 wysokości powstaje w Parku Rozrywki Zatorland!

0
Mieszkańcy południa Polski powinni uważać...
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Park Rozrywki Zatorland w małopolskim Zatorze przygotowuje się na wielkie otwarcie nowego sezonu, które nastąpi już w drugiej połowie kwietnia. Od kilku tygodni trwają intensywne prace nad uatrakcyjnieniem kompleksu parków edukacyjno-rozrywkowych.
W sezonie 2018 atrakcją na skalę światową przygotowaną dla miłośników prehistorii będzie Argentynozaur - dinozaur o imponujących rozmiarach: 35 m długości oraz 9 m wysokości. Obiektem tym zostanie ustanowiony światowy rekord wielkości tego typu konstrukcji. Co więcej dinozaur będzie eksponatem ruchomym!
Najnowsza konstrukcja edukacyjno-rozrywkowego parku budowana jest od kliku tygodni przez kilkanaście osób.
Premiera największego na świecie ruchomego dinozaura - Argentynozaura - w Parku Rozrywki Zatorland zaplanowana jest na 21 kwietnia w 2018 roku.
Już teraz chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia zdjęć z trwających prac instalacyjnych abyście sami mogli ocenić ogrom budowanej w Parku konstrukcji.

Artykuł sponsorowany