Nie masz konta? Zarejestruj się

Artykuły sponsorowane

Praca w największym Parku Rozrywki w Polsce!

12.03.2018 16:01 | 0 komentarzy | 4 261 odsłony | ENERGYLANDIA

Artykuł sponsorowany

ENERGYLANDIA - największy Park Rozrywki w Polsce mieszczący się w zachodniej Małopolsce, w Zatorze rozpoczął rekrutacje pracowników na sezon 2018!

0
Praca w największym Parku Rozrywki w Polsce!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

ENERGYLANDIA - największy Park Rozrywki w Polsce mieszczący się w zachodniej Małopolsce, w Zatorze rozpoczął rekrutacje pracowników na sezon 2018! Poszukiwane są osoby na następujące stanowiska:

- operatorzy maszyn / urządzeń - piekarze
- kasjerki / kasjerzy - kelnerki / kelnerzy
- szefowie kuchni - barmanki / barmani
- kucharze - służby sprzątające
- pomoc kuchenna - ogrodnicy
- cukiernicy - pracownicy obsługi ruchu turystycznego

Energylandia oferuje pracę stałą lub wakacyjną w formie umowy o pracę lub zlecenia dającą możliwość rozwoju w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.

Chętni mogą zgłaszać się osobiście w biurze Parku (Zator, al. 3 Maja 2) bądź mailowo, pisząc na adres praca@energylandia.pl (w tytule należy wpisać preferowane stanowisko).

Aplikując należy złożyć swoje CV ze zdjęciem, podać dane teleadresowe oraz dopisać klauzulę

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to największy tego typu obiekt w naszym kraju, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści 70 atrakcji, w tym największe w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery, a także wodną strefę Water Park.

Artykuł sponsorowany