Nie masz konta? Zarejestruj się

Artykuły sponsorowane

Przez żołądek do zdrowia - nowa jakość dietetyki w Chrzanowie

17.11.2017 15:37 | 0 komentarzy | 2 047 odsłony | Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Artykuł sponsorowany

Jesteś tym, co jesz - wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych - on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

0
Przez żołądek do zdrowia - nowa jakość dietetyki w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Według badań CBOS-u z 2014 roku: „O zachowaniach żywieniowych Polaków", zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.

Dieta-cud i inne bajki
Rynek dietetyczny rozwija się w Polsce już od kilkunastu lat, a w ostatnich kilku latach przechodzi prawdziwy rozkwit. Kolorowe magazyny i portale internetowe mają dla nas mnóstwo rad, jak szybko i łatwo schudnąć, co jakiś czas proponując kolejną dietę-cud, a przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restryjcyjną dietę, bycie niewyobrażalnie szczupłym, czy pozbawianie się przyjemności jedzenia rzeczy, które lubimy.
Tu chodzi o dobre samopoczucie, więcej energii i lepsze zdrowie.

Suplementy czy dieta?
Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy. Do tej pory mieliśmy do wyboru dwie opcje: dietetyk, który opracowuje dietę bez suplementacji, albo firma oferująca kurację suplementami. Na rynku brakowało miejsca, w którym te opcje byłyby połączone.

Na szczęście, na ratunek przychodzi Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Chrzanowie - pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.
Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem Projektu Zdrowie w Chrzanowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalikowanych dietetyków, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.

Nie tylko odchudzanie
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zmimimalizować wiele chorób i dolegliwości. Firma oferuje również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych , kobiet w ciąży, alergików, a także sportowców ,którzy maja problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Co? Gdzie? Kiedy?
Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie otwiera swoje punkty w listopadzie 2017 roku, aż w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. Placówka w Chrzanowie czynnie działa już od września 2017 roku! Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową masę ciała lub potrzebujesz specjalnej diety oraz profesjonalnej pomocy dietetycznej - odwiedź stronę internetową naszego Centrum: www.chrzanow.projektzdrowie.info lub umów się na konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 790-618-333

Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
32-500 Chrzanów
Ul. Garncarska 8 (naprzeciwko Urzędu Skarbowego)


mgr inż. Aleksandra Stańczyk

Artykuł sponsorowany