Nie masz konta? Zarejestruj się

Artykuły sponsorowane

„Projekt Zdrowie" - NOWA JAKOŚĆ ODCHUDZANIA W CHRZANOWIE

10.11.2017 14:20 | 0 komentarzy | 3 316 odsłony | POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE „PROJEKT ZDROWIE"

Artykuł sponsorowany

Dnia 7 września 2017 roku zostało otwarte nowe Centrum Dietetyczne „Projekt Zdrowie" w Chrzanowie. Placówka znajduje się przy ulicy Garncarskiej 8 (naprzeciwko Urzędu Skarbowego). Swoim klientom oferuje pomoc w nauce prawidłowych nawyków żywieniowych, redukcji masy ciała, a także utrzymaniu wypracowanych efektów. Nad wszystkim czuwa doświadczona Pani dietetyk mgr inż. Aleksandra Stańczyk, z pomocą której wielu osobom udało się zrzucić zbędne kilogramy.

0
„Projekt Zdrowie" - NOWA JAKOŚĆ ODCHUDZANIA W CHRZANOWIE
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Poniżej prezentujemy jedną z metamorfoz zadowolonego podopiecznego Pani Aleksandry:

Kacper 28,5 kg mniej
wiek: 17 lat
wzrost: 179 cm
waga przed kuracją: 115 kg
waga po 10 miesiącach kuracji: 86,5 kg

„Wiedziałem, że powinienem schudnąć, ale brakowało mi motywacji. Pewnego dnia stwierdziłem, że czas zawalczyć o siebie i czułem, że mi się uda."CHĘĆ ZMIANY NA LEPSZE
Poza drobnymi motywacjami ze strony rodziny, moją największą motywacją była chęć zrobienia kroku naprzód, poczucia się dobrze we własnym ciele - opowiada Kacper. - Czułem, że samemu ciężko będzie mi sobie z tym poradzić, dlatego za namową mamy umówiłem się do Pani dietetyk Aleksandry Stańczyk.
Kuracja Kacpra trwała około 10 miesięcy. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozowano u niego otyłość II stopnia. Problemem był nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także spora ilość zatrzymanej w organizmie wody metabolicznej. - Kacper odżywiał się bardzo niezdrowo, prawie wcale nie jadał warzyw i owoców - opowiada Aleksandra Stańczyk, dietetyk z Centrum Dietetycznego „Projekt Zdrowie".

Nasz bohater od samego początku stosował się do wszystkich zaleceń specjalisty. Mógł też liczyć na wsparcie ze strony rodziny - mama towarzyszyła mu na każdej wizycie u dietetyka oraz pomagała w przygotowaniu zdrowych dań. - Najtrudniejsze było wprowadzenie warzyw i owoców do diety oraz spożywanie regularnych posiłków - mówi Kacper. - Z perspektywy czasu wiem, że była to zmiana na lepsze - dodaje.

ZYSKAŁEM WIĘCEJ PEWNOŚCI SIEBIE
Teraz Kacpra jest o 28,5 kg mniej i uważa to za swój wielki sukces. - Po 10 miesiącach stosowania diety zmieniło się wiele rzeczy, ale najważniejszą z nich jest to, że o wiele lepiej się czuję, nie męczę się już tak szybko i jestem sprawniejszy. Udało mi się także zmienić (prawie całkowicie) garderobę. Moja nowa waga bardzo mi odpowiada, czuję się bardziej otwarty na ludzi i lepiej w ich towarzystwie - kończy z dumą Kacper.

Jeśli, tak samo jak Kacper, chcesz zawalczyć o szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie, zapraszamy na konsultację z naszym dietetykiem. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz stała opieka specjalisty już od 79 zł!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin: 790-618-333.

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE „PROJEKT ZDROWIE"
32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)
tel. 32 30 77 333
tel. kom. 790 618 333


www.projektzdrowie.info


mgr inż. Aleksandra Stańczyk

Artykuł sponsorowany