Nie masz konta? Zarejestruj się

Artykuły sponsorowane

Setki zdjęć w telefonie czyli jak uwolnisz smartfona od zdjęć ciesząc się nimi

01.03.2018 10:05 | 0 komentarzy | 4 308 odsłony | Marek Kowalski

Artykuł sponsorowany

Dla wielu z nas telefon stał się podstawowym aparatem fotograficznym. Sam będąc zawodowym fotografem, mając pod ręką lustrzankę, często nie wyciągam jej, tylko fotografuję komórką.

0
Setki  zdjęć w telefonie czyli jak uwolnisz smartfona od zdjęć ciesząc się nimi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klientom przychodzącym do naszej firmy z pytaniem: jaki aparat kupić? - doradzam zakup smartfona z dobrym aparatem, ponieważ najlepszy jest ten, który mamy przy sobie kiedy trzeba :)

Niestety słabym punktem jest szybkie zapełnianie się karty telefonu oraz możliwość awarii czy zagubienia - kto przeżył, ten wie, jak nieprzyjemne jest, gdy oprócz kontaktów, nie możemy odzyskać zdjęć, które mamy, a raczej mieliśmy na telefonie...

Rozmawiając z klientami przychodzącymi wywoływać do nas zdjęcia, często słyszałem - no dobrze, ale jak te zdjęcia ze smartfona wywołać?

Ten problem udało nam się w łatwy sposób rozwiązać. Możesz przyjść do naszego laboratorium w Chrzanowie przy ul. Krakowskiej 37 i podpiąć swój telefon do fotokiosku, gdzie zobaczysz, powiększysz i wybierzesz zdjęcia, które chcesz wywołać. Odbierzesz je w tym samym dniu, a przy odrobinie szczęścia, nawet za godzinę.

Dla tych, którzy chcą wywołać zdjęcia bez wychodzenia z domu, mamy łatwą i prostą w obsłudze aplikację na smartfony Smart Picture Creation.

Na telefony Samsung, LG, Asus i inne z systemem android
- dostępna jest w sklepie Google Play.

Na telefony Apple
w sklepie App Store.

Po pobraniu aplikacji jednorazowo trzeba się zarejestrować. Galeria pokazuje, jak w kilku prostych krokach, można wywoływać zdjęcia ze smartfona.

Dodatkowo do 17 marca, przy zamówieniu powyżej 100 zdjęć, cena jest niższa o 50% od cennika standardowego. Zdjęcia jak zawsze, wywołujemy tylko na profesjonalnym papierze błyszczącym lub jedwabistym Kodak Premium. W formatach od 9x13cm do 30x45cm oraz kwadratach od 10x10cm do 30x30 cm.

Wszystkie zamówienia realizowane są na miejscu, w tym samym dniu z najwyższą starannością i dyskrecją.

Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Marek Kowalski
Fotokowalski.pl
Artykuł sponsorowany