Nie masz konta? Zarejestruj się

Artykuły sponsorowane

Rozwiń swoją firmę z programem #StartUP Małopolska

Za nami druga edycja programu Województwa Małopolskiego #StartUP Małopolska, w ramach którego młodzi przedsiębiorcy z całej Małopolski dowiedzieli się, jak z sukcesem rozkręcić swój biznes. Już teraz dowiedz się, co zrobić, aby wziąć udział w kolejnej odsłonie tego wyjątkowego programu - rusza ona zaraz po wakacjach!

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

15.06.2018 12:42 | #StartUP Małopolska

Praca w RETRANS

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

22 godziny temu | Retrans

Mini-przewodnik po stylu vintage

Słowo „vintage" w dosłownym tłumaczeniu oznacza „stary, klasyczny". Mianem tym określa się rzeczy, które odznaczają się ponadprzeciętną żywotnością, służąc swoim właścicielom przez długie lata i które wraz z upływem czasu zyskują intrygującą „patynę". Ich ogromna wartość wynika przede wszystkim z nostalgii za przeszłością,...

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

14.06.2018 11:28 | FAVI

Pan Władysław schudł 18 kg w Projekt Zdrowie!

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy warto wybrać się do dietetyka i zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeśli podejmowane dotychczas próby odchudzania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, koniecznie przeczytaj wywiad z Panem Władysławem, który z pomocą dietetyka Projekt Zdrowie zrzucił 18 kg!

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

08.05.2018 16:51 | Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Chwasty w ogrodzie – jak z nimi walczyć?

  Niestety, nie ma chyba ogrodu bez chwastów. Każdy ogrodnik jest zatem skazany na trudną walkę z tym trudnym przeciwnikiem. Mimo zadziwiającej odporności chwastów na trudne warunki glebowe i atmosferyczne, suszę, a nawet na niektóre środki chemiczne można ją wygrać.  

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

10.05.2018 15:03 | Sklep Nasiona

Monitoring szkodników w firmach - sprawdź jakie normy należy spełnić

Podejmując decyzję o założeniu biznesu, zajmującego się produkcją lub wprowadzeniem żywności do obiegu, należy wdrożyć system monitoringu szkodników. Regulowany jest on za pomocą ustawy, dwóch rozporządzeń i wielu wymogów - należą do nich m.in. HACCP, GMP/GHP, BRC, IFS.

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

07.05.2018 12:06 | STANDER

Państwowa Szkoła Muzyczna Ist. im. Janiny Garści w Chrzanowie zaprasza

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

02.05.2018 11:10 | PSM Chrzanów

Fotokonkurs ze smartfonami

Zrób zdjęcie i wygraj smartfon. Pokaż swoją Unię Europejską. Pokaż, na co w Twojej miejscowości wydaliśmy unijne pieniądze. Ścieżka rowerowa, odnowiony rynek, plac zabaw, a może coś zupełnie innego?

czytaj więcej

Promocja

27.04.2018 09:48 | red

Zostań mistrzem grillowania

  Wiosna, coraz cieplejsze dni i długie wieczory sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, spotkaniom towarzyskim i …grillowaniu. Popularność tej formy spędzania wolnego czasu rośnie – w sezonie letnim najchętniej grillujemy w weekendy, a na ruszcie lądują już nie tylko kiełbaski, steki czy warzywa. Pizza z grilla? Żaden...

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

25.04.2018 13:44 | Granpa

Pani Wioletta schudła 38 kg, zyskała nową sylwetkę i zdrowie

Pani Wioletta w ciągu 9 miesięcy przeszła niesamowitą metamorfozę zewnętrzną i wewnętrzną. Zgubiła ponad 70 cm w obwodach, a parametry cholesterolu i glukozy poprawiły się.

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

19.04.2018 11:19 | Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Zakładanie trawnika, krok po kroku

Idealną pora na zakładanie trawnika jest wiosna. Najlepiej zrobić to w kwietniu lub maju. Aby osiągnąć wspaniały efekt, należy odpowiednio się do tego przygotować i wszystkie kolejne etapy przeprowadzić z należytą starannością, a na już nie długo, będziemy mogli cieszyć się ze zwartej i pięknie wybarwionej trawy w naszym ogrodzie....

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

19.04.2018 11:38 | Hurtownia ogrodnicza

Co z tą dietą?

Dieta kojarzy się najczęściej z ciągłymi wyrzeczeniami, wiecznej głodówce, okazuje się, że to nieprawda, żeby schudnąć trzeba jeść. Wystarczy jedynie wypracować w swoim życiu odpowiednie nawyki i możemy zapomnieć o nadwadze. Takim sposobem Pan Krzysztof osiągnął swój sukces.

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

17.04.2018 14:08 | Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk

Niesamowita przemiana Pani Ilony która schudła 25 kg w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie!

- Chciałam po prostu być zdrowa - mówi Pani Ilona, która ważyła ponad 95 kg. Dzięki motywacji i determinacji udało się jej już schudnąć 25 kg. W końcu zrozumiała, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim systematyczność i zmiana sposobu odżywiania.

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

03.04.2018 11:16 | Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Rodzaje pomp hydraulicznych i ich zastosowania

Pompy hydrauliczne to kluczowy element każdego układu hydraulicznego. Służą one zamianie energii mechanicznej generowanej przez element roboczy na energię hydrostatyczną. Ciśnienie w układzie wytwarzane jest na skutek generowanego strumienia i przeciwstawiających się mu oporów w odbiorniku energii hydrostatycznej. Pompy wymagają zasilania...

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

27.03.2018 10:39 | fluiconnecto

Mieszkańcy południa Polski powinni uważać...

Po ponad 99 milionach lat pojawi się w małopolskim Zatorze. O kim mowa? Największy na świecie dinozaur liczący 35 metrów długości i 9 wysokości powstaje w Parku Rozrywki Zatorland!

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

22.03.2018 15:24 | Park Rozrywki Zatorland

Praca w największym Parku Rozrywki w Polsce!

ENERGYLANDIA - największy Park Rozrywki w Polsce mieszczący się w zachodniej Małopolsce, w Zatorze rozpoczął rekrutacje pracowników na sezon 2018!

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

12.03.2018 16:01 | ENERGYLANDIA

Setki zdjęć w telefonie czyli jak uwolnisz smartfona od zdjęć ciesząc się nimi

Dla wielu z nas telefon stał się podstawowym aparatem fotograficznym. Sam będąc zawodowym fotografem, mając pod ręką lustrzankę, często nie wyciągam jej, tylko fotografuję komórką.

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

01.03.2018 10:05 | Marek Kowalski

zobacz więcej newsów...