Nie masz konta? Zarejestruj się

Praca, biznes, edukacja

CHRZANÓW. Początek budowy Kasztelanii jeszcze w tym roku?

10.04.2013 14:23 | 11 komentarzy | 16 359 odsłon | red
Patrząc na teren po starym szpitalu, trudno uwierzyć, że za kilkanaście miesięcy może stać tu najnowocześniejsza galeria handlowa w okolicy. Inwestor zapewnia, że mimo kryzysu, nie zamierza wycofać się z budowy. Prace mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.
11
CHRZANÓW. Początek budowy Kasztelanii jeszcze w tym roku?
Tak ma wyglądać Kasztelania City Centre PROJEKTANT: STUDIO ARCHITEKTONICZNE OZONE
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Patrząc na teren po starym szpitalu, trudno uwierzyć, że za kilkanaście miesięcy może stać tu najnowocześniejsza galeria handlowa w okolicy. Inwestor zapewnia, że mimo kryzysu, nie zamierza wycofać się z budowy. Prace mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Obecnie architekci projektują galerię handlową. Konsultują się przy tym w wielu kwestiach z przyszłymi najemcami.

- Pierwsze prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczną się w drugiej połowie roku 2013. Przewidujemy, że otwarcie obiektu nastąpi po dziewięciu miesiącach od daty rozpoczęcia budowy – zdradza Karol Cieciera z Adept Investment sp. z o.o., manager ds. komercjalizacji, rzecznik prasowy inwestycji.

Kasztelania City Centre będzie obiektem jednopoziomowym. Powstanie tu ponad 50 sklepów z przestronnym parkingiem naziemnym na około 320 miejsc postojowych. Wjechać będzie można zarówno z ul. Szpitalnej, jak i od strony ul. Topolowej.
Dzięki inwestycji przybędzie 400 nowych miejsc pracy.
(EJB)

Więcej w najnowszym, 15. numerze "Przełomu"