Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Zdarł z ofiary nawet bokserki

13.11.2008 14:40 | 1 komentarz | 4 019 odsłony | red
Oskarżyliśmy właśnie 30-letniego Wojciecha N. z Babic, który dotkliwie pobił swoją ofiarę i zerwał z niej całe ubranie - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej Zbigniew Uroda, chrzanowski prokurator rejonowy. Za dokonanie rozboju grozi do 12 lat więzienia.
1
Zdarł z ofiary nawet bokserki
Prokurator Zbigniew Uroda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oskarżyliśmy właśnie 30-letniego Wojciecha N. z Babic, który dotkliwie pobił swoją ofiarę i zerwał z niej całe ubranie - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej Zbigniew Uroda, chrzanowski prokurator rejonowy. Za dokonanie rozboju grozi do 12 lat więzienia.

Według prokuratury 22 czerwca Wojciech N. niespodziewanie zaatakował mężczyznę siedzącego z koleżanką i kolegą na polance, w rejonie tamtejszego cmentarza. Pokrzywdzony stwierdził, że bez powodu był bity i kopany. Napastnik zdarł z niego całe ubranie, łącznie z majtkami-bokserkami, oraz buty. Potem bandyta uciekł. Przypadkowo natknął się na policyjny patrol. Zaczął się podejrzanie zachowywać, więc policjanci zatrzymali go. Okazało się, że zdążył się już przebrać w skradzione ciuchy.

- Wojciech N. nie przyznał się do winy. Powiedział, że nie pobił mieszkańca Babic. Przechodząc obok polanki, zastał go leżącego, już pobitego i rozebranego. Nie daliśmy temu wiary, bo na ubraniu oskarżonego były ślady krwi ofiary - mówi prokurator Uroda.

Teraz sąd zadecyduje o dalszym losie babiczanina. Za dokonanie rozboju grozi mu do 12 lat więzienia.
Łukasz Dulowski