Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Zwyczajna dziewczyna

22.05.2009 18:47 | 2 komentarze | 18 327 odsłon | red
Szczęściu trzeba pomóc – mówi Klaudia Kulawik, finalistka programu TVN „Mam Talent”, która w najbliższą niedzielę zaśpiewa w Domu Kultury Sokół w Trzebini na koncercie z okazji Dnia Matki.
2
Zwyczajna dziewczyna
Klaudia Kulawik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szczęściu trzeba pomóc – mówi Klaudia Kulawik, finalistka programu TVN „Mam Talent”, która w najbliższą niedzielę zaśpiewa w Domu Kultury Sokół w Trzebini na koncercie z okazji Dnia Matki.

Anna Jarguz: Wystarczył jeden występ w popularnym programie TVN „Mam talent” i z nastolatki z Chechła stałaś się gwiazdą.
Klaudia Kulawik: - Raczej mało kto mnie rozpoznaje. Czasami tylko, jak idę na zakupy, ktoś się za mną obróci. Wciąż jestem tą samą osobą, co przed występem. Mam tych samych przyjaciół, co dawniej. Oni wszyscy traktują mnie zwyczajnie, jak koleżankę ze szkolnej ławki.

Masz jeszcze dla nich czas?
- Na co dzień uczę się w Szkole Podstawowej w Chechle, popołudniami natomiast ćwiczę naukę na flecie w Szkole Muzycznej w Olkuszu. To zajmuje mi najwięcej czasu, nie występy. Bo tak naprawę rzadko kiedy występuję przed publicznością.

Właśnie w telewizji pierwszy raz stanęłaś przed tak dużą widownią. To było duże przeżycie?
- Trochę się tym wszystkim denerwowałam. Ale teraz z każdym występem mam coraz mniejszą tremę.

A nie bałaś się jurorów?
- Bałam, szczególnie Kuby Wojewódzkiego.

Stając tam przed nimi, wykazałaś się jednak sporą odwagą.
- Stwierdziłam, że warto spróbować, bo szczęściu trzeba też pomóc. I radzę to wszystkim młodym osobom, które marzą o karierze. Zawsze warto próbować i nigdy nie wolno się poddawać.

Z takim pięknym, mocnym głosem pewnie marzysz o karierze piosenkarki?
- Mam dwanaście lat i jeszcze nie wiem, kim chciałabym być w przyszłości.
Rozmawiała Anna Jarguz

*****
W najbliższą niedzielę, 24 maja, w Domu Kultury Sokół w Trzebini, poza Klaudią Kulawiak, zobaczymy uczestniczką programu „You can dance – Po prosty Tańcz” Klaudię Śnios, pianistę Michała Kryworuczko oraz wiele innych młodych talentów. Impreza, organizowana przez Trzebiński Impresariat Artystyczny Sokół w ramach projektu współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski w Krakowie, rozpoczyna się o godz. 17. Wstęp wolny.