Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Mieli kłaść asfalt w nocy, kładli w dzień

28.07.2009 21:32 | 4 komentarze | 4 838 odsłony | red
TRZEBINIA. Drogowcy kładli asfalt na uszkodzonym fragmencie ulicy Kościuszki w środku dnia. Skutecznie blokowali ruch. Magdalena Chacaga, rzeczniczka zarządcy drogi krajowej, zapewniała wcześniej, że ekipy remontowe będą pracować w nocy.
4
Mieli kłaść asfalt w nocy, kładli w dzień
We wtorek, po godz. 15, na ul. Kościuszki w Trzebini ruch przyblokowali drogowcy, którzy w godzinach szczytu postanowili łatać drogę.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dziura przy nowo wybudowanym rondzie wyskoczyła już kilkanaście dni temu, bo intensywny deszcz wypłukał podbudowę drogi. Drogowcy początkowo zabezpieczyli ją workami z piaskiem. W miniony czwartek wzięli się za naprawę uszkodzonego odcinka. Zamknęli jeden pas ruchu, przez co na ul. Kościuszki tworzyły się długie korki.

Wykonali jednak jedynie część roboty. Asfalt kłaść mieli w godzinach nocnych, by nie utrudniać przejazdu kierowcom. Tak twierdziła rzeczniczka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, oddział Kraków Magdalena Chacaga. We wtorek nieoczekiwanie pojawili się na ul. Kościuszki i to w samym środku dnia. Znów zamknęli jeden pas ruchu i skutecznie zablokowali ruch na drodze, łączącej Trzebinię z Chrzanowem.
(AJ)