Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Część dróg będzie zamknięta podczas biegu Chechło Run

14.09.2023 11:00 | 0 komentarzy | 3 985 odsłony | Michał Koryczan

Ponad 450 osób zgłosiło się do udziału w zaplanowanych na niedzielę, 17 września, zawodach biegowych Chechło Run. Podczas biegu na drogach szykują się utrudnienia.

0
Część dróg będzie zamknięta podczas biegu Chechło Run
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
W niedzielę, 17 września szykuje się kolejna edycja Chechło Run, czyli impreza biegowa organizowana przez Trzebińskie Centrum Kultury.

Rywalizacja odbędzie się na dystansach 5 km i 10 km. Trasa poprowadzi wokół zalewu Chechło. Start i meta przy wejściu do ośrodka rekreacyjnego. Początek biegu o godz. 12.

Do udziału w zawodach zgłosiły się ponad 450 osób. Czołowi biegacze w poszczególnych kategoriach mogą liczyć na nagrody pieniężne lub rzeczowe (w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn o wartości 600 zł - pierwsze miejsce, 400 zł - drugie miejsce i 300 zł - trzecie miejsce).

W związku z imprezą biegową kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się nastawić na utrudnienia. W godz. od 12 do 13.45 z ruchu drogowego wyłączone zostaną ulice: Głowackiego i Słowackiego w Trzebini, Chrzanowska i Trzebińska w Pile Kościeleckiej, Topolowa w Chrzanowie oraz droga dojazdowa do zalewu Chechło.

W powodu zawodów, w niedzielę wprowadzone będą zmiany w kursowaniu autobusów linii 42 ZKKM Chrzanów:

  • Kurs z Płoki Centrum o godz. 12:33 - będzie realizowany ulicą Szpitalną w Chrzanowie (z obsługą przystanku Chrzanów Szpital) oraz Krakowską w Pile Kościeleckiej.
  • Kurs z Bolęcin Stawki o godz. 13:30 będzie realizowany ulicami Krakowską w Pile Kościeleckiej oraz ul. Szpitalną w Chrzanowie (z obsługą przystanku Chrzanów Szpital).

W godzinach od 12:00 do 13:45 nie będą obsługiwane następujące przystanki: Chrzanów Chechło Kąpielisko, Piła Kościelecka Folwark, Piła Kościelecka Skrzyżowanie, Piła Kościelecka Ruda, Piła Kościelecka Jednostka Wojskowa.