Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Chrzanowski Bieg Uliczny. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

24.05.2023 09:00 | 0 komentarzy | 4 169 odsłony | Michał Koryczan

W niedzielę, 28 maja szykuje się V Chrzanowski Bieg Uliczny „Pociąg do biegania". Podczas imprezy sportowej będą utrudnienia w ruchu drogowym i zmienią się trasy przejazdu niektórych autobusów.

0
Chrzanowski Bieg Uliczny. Będą zmiany w kursowaniu autobusów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Tegoroczny, V Chrzanowski Bieg Uliczny „Pociąg do biegania" rozpocznie się w niedzielę, 28 maja o godz. 15:00.

Bieg odbędzie się na dwóch dystansach: 5 km i 10 km, w obrębie placu Tysiąclecia oraz osiedli Północ-Tysiąclecie i Niepodległości.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 271 osób. Szczegółowe informacje, w tym regulamin znajdziecie TUTAJ.

Jak informuje ZKKM Chrzanów, w związku organizacją biegu dla ruchu kołowego zamknięte zostaną ulice: Kusocińskiego (od skrzyżowania z ul. Broniewskiego), Zielona, północno-wschodnia obwodnica Chrzanowa w kierunku ul. Topolowej.

Z tego też względu od godz. 14:30 do godz. 17:00 zostają wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Linia 9
Kursy odjeżdżające z przystanku początkowego Trzebinia Elektrownia Siersza o godz. 13:47, 14:22 oraz 15:37 będą kończyły się na przystanku Chrzanów Trzebińska.
Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Czyżówka Pętla o godz. 15:01 będzie kończył się na przystanku Chrzanów Trzebińska.
Kursy odjeżdżające z przystanku początkowego Chrzanów Dworzec ZKKM o godz.14:50, 15:30 i 16:10 będą rozpoczynały się z przystanku Chrzanów Trzebińska.
Na powyższych kursach nie będzie obsługiwany przystanek Chrzanów Dworzec ZKKM.

Linia 10

 • Kursy odjeżdżające z przystanku początkowego Trzebinia PKP o godz. 13:13 i 14:53 będą kończyły się na przystanku Chrzanów Śródmieście.
 • Kursy odjeżdżające z przystanku początkowego Chrzanów Dworzec ZKKM w kierunku Luszowic o godz. 14:20 i 15:30 będą rozpoczynały się z przystanku Chrzanów Śródmieście o godz. 14:22 i 15:32.
 • Na powyższych kursach nie będzie obsługiwany przystanek Chrzanów Dworzec ZKKM.
 • Odjazdy w stronę Luszowic będą realizowane z przystanku Chrzanów Śródmieście z wyjazdem na ul. Śląską.

Linia 15

 • Kursy w kierunku Trzebini, odjeżdżające z przystanku początkowego Libiąż Cmentarz o godz. 14:15 i 15:10 będą realizowane przez Chrzanów Śródmieście (przystanek Chrzanów Dworzec ZKKM zostanie pominięty). Następnie pojadą ul. Skorupki i autostradą w kierunku Trzebini. Na kursach tych nie będzie obsługiwany przystanek Chrzanów Dworzec ZKKM oraz Chrzanów Valeo.
 • Kursy w kierunku Libiąża, odjeżdżające z przystanku początkowego Młoszowa o godz. 14:15, Młoszowa Wzgórze II o godz. 15:25 oraz Psary Centrum o godzinie 16:05 będą realizowane ulicą Trzebińską (przystanek Chrzanów Trzebińska obsługiwany jako przystanek na żądanie) do Dworca ZKKM, a następnie ulicą Krakowską z pominięciem przystanku Chrzanów Śródmieście.

Linia 29

 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Chrzanów Dworzec ZKKM w kierunku Balina o godz. 14:10 będzie kończył się na przystanku Chrzanów Śródmieście (godz. 14:30).
 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Chrzanów Dworzec ZKKM o godz. 15:00 będzie rozpoczynał się z przystanku Chrzanów Śródmieście o godz. 15:02.
 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Okradziejówka Pętla o godz. 15:21 będzie kończył się na przystanku Chrzanów Śródmieście (godz. 15:36).
 • Na powyższych kursach nie będzie obsługiwany przystanek Chrzanów Dworzec ZKKM.

Linia 31

 • Kursy odjeżdżające z przystanku początkowego Chrzanów Dworzec ZKKM o godz. 14:14; 15:39 i 16:29 od przystanku Chrzanów Szpital będą realizowane do Dworca ZKKM ulicą Szpitalną.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Do konkursu w Chrzanowie zgłosili się nawet ze Szwecji i Irlandii Północnej

Cumulus świętował w Chrzanowie swój jubileusz (WIDEO, ZDJĘCIA)

Trzebińska Liga Piłkarska ma nowego lidera

Jakie są wyniki wyborów sołtysów w gminie Babice?

Wandal w Libiążu, złodziej w Trzebini

Piłkarska niedziela. Trzebinia zdobyła Karpaty