Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Na razie nie będzie toalet w parku w Kościelcu

31.03.2023 11:00 | 3 komentarze | 1 843 odsłona | Łukasz Dulowski
A były w planach, o czym burmistrz Robert Maciaszek informował na łamach „Przełomu" niedługo po zakończeniu rewitalizacji parku w chrzanowskim Kościelcu.
3
Na razie nie będzie toalet w parku w Kościelcu
Park w chrzanowskim Kościelcu wieczorową porą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mieszkańcy pytali o ubikacje już podczas prowadzonych prac i pytają do dzisiaj. Obecnie park w Kościelcu jest bardzo ładnym miejscem do spacerów i wypoczynku, lecz w pobliżu nie ma się gdzie załatwić. Problem przyziemny, ale ludzki.

W grudniu 2021 r. publikowaliśmy na łamach „Przełomu" artykuł zatytułowany „Park wyróżniony, a ludzie pytają o ubikacje". Wówczas burmistrz Robert Maciaszek przesłał nam następującą informację:

„Mamy gotowe przyłącze mediów od strony ul. Nałkowskiej, aby móc już bez prac ziemnych zamontować toalety. Będziemy o tym jeszcze rozmawiać z konserwatorem."

Aktualna odpowiedź brzmi tak:

- Na razie nie mamy w planach budowania toalet w parku w Kościelcu - stwierdza krótko burmistrz Maciaszek. - Teraz jedynie dołożymy w parku w Kościelcu naturalny plac zabaw dla dzieci - dopowiada.

Przypomnijmy, że naturalny plac zabaw miał być gotowy już w 2022 r., ale z tego, co oficjalnie wiadomo, przedłużały się uzgodnienia z konserwatorem zabytków.

CZYTAJ TEŻ:
Kiedy będą czynne toalety nad Zalewem Chechło w Trzebini?