Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Maksymilian - wyjątkowy chłopiec - wyjątkowe 10 kg mniej!

27.03.2023 12:49 | 0 komentarzy | 1 616 odsłona | red

Materiał promocyjny

Coraz częściej na swojej drodze zawodowej spotykam się z dziećmi i młodzieżą. Cieszy mnie, że świadomość o zdrowym odżywianiu, albo zmianie dotychczasowych nawyków zaczyna się już tak wcześnie. Jednak Maksymiliana wspominam szczególnie, za jego dyscyplinę, staranie, skromność, uprzejmość i dojrzałość w swoich postanowieniach. Tak ja jak i on mieliśmy przed sobą duże wyzwanie, żeby zgrać się w smakach, zaleceniach i posiłkach. Dlatego dla Waszej przyjemności Maksymilian udzielił wywiadu o swoich odczuciach, emocjach i staraniach.
0
Maksymilian - wyjątkowy chłopiec - wyjątkowe 10 kg mniej!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Maksymilian dlaczego zdecydowałeś się podjąć kurację odchudzającą?
Zdecydowałem się podjąć kurację, ponieważ bardzo chciałem, ale zależało mi również na moim zdrowiu. Miałem do wyboru, albo operacja albo dieta. Na nodze zrobił mi się tłuszczak i lekarz powiedział, że to nadwaga jest przyczyną. I faktycznie po tym czasie bycia na diecie tłuszczak się zmniejszył.

Czego bałeś się najbardziej przed pierwszym spotkaniem z Panią Dietetyk?
Bałem się czy dogadam się z Panią Dietetyk, ale okazało się to wcale nie trudne. Bałem się też jeszcze, że pomimo starań nie schudnę i będzie mnie czekał zabieg.

Czy ta kuracja to Twój pierwszy kontakt z dietą?
Tak to mój pierwszy kontakt z dietą.

Czy jesteś zadowolony z osiągniętych efektów? Jak reaguje rodzina i znajomi na Twoją tak dużą zmianę?
Jestem bardzo zadowolony z efektów, a rodzina od razu zauważyła zmiany. Gdy mnie spotykali, albo oglądali moje zdjęcia mówili: "Maks, ale super wyglądasz... jak Ty schudłeś" itp. To bardzo miłe i ogromnie cieszy.

Jak oceniasz pracę z Panią Dietetyk? A jak oceniasz samą dietę?
Pani dietetyk zawsze miło ze mną porozmawiała i dopasowała przepisy do moich wymagań kulinarnych. Bez niej i jej fajnego podejścia nie dałbym rady. Samą dietę oceniam natomiast jako BARDZO SMACZĄ :D

Maks co chciałbyś powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?
Wszystkim, którym marzy się zmiana, powiem, żeby się nie bali, bo to nic strasznego, a widzieć efekty i słyszeć komplementy to sama przyjemność i wzmacnianie wiary w siebie :D

W ramach akcji gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Chrzanowie oferuje możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 790 618 333 lub za pomocą formularza kontaktowego chrzanow.projektzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Chrzanów lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Chrzanowie przy ul. Garncarskiej 8 i zapisz się.

 

 

 

 


Materiał promocyjny