Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Twój "Przełomowy" horoskop

07.12.2022 18:00 | 0 komentarzy | 1 384 odsłona | red

Sprawdź, co prognozują gwiazdy na nadchodzące dni.

0
Twój "Przełomowy" horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Baran
Chętnie będziesz zmieniał otoczenie, miejsca i towarzystwo. W życiu niejednego mężczyzny pojawi się teraz ekscytująca kobieta, najczęściej poznana na uczelni lub siłowni. Zajęty zarabianiem pieniędzy nie przeocz prawdziwego uczucia. Jeśli nawet wydaje Ci się, że nie jesteś gotowy na związek, nie pal za sobą mostów. Jednocześnie ostrzegam przed osobami nieuczciwymi, które będą podsuwać Ci do podpisu niekorzystne umowy.

Byk
Jeśli czujesz, że pochłania Cię rutyna, to znaczy, że czujesz wpływ retrogradującego Urana. Zbliża się czas, by popracować nad czymś, co zostało kiedyś zaprzepaszczone i by samemu zadbać o to, co dla Ciebie ważne; nie czekać, aż los przyniesie Ci rozwiązanie. To czas rozwijania przedsiębiorczości i realizowania swoich ambicji, by żyć zgodnie z samym sobą. Początki będą trudne, jednak z biegiem czasu dotrzesz do swojego celu.

Bliźnięta
To może być płodny okres zarówno w pracy, jak i pod względem towarzyskim. Podejmiecie zawodowe decyzje, które zaważą na Waszej przyszłości. Mimo wahania śmiało zmieniajcie rzeczywistość wokół siebie. Planety wspierają Was we wszelkich zmianach, również jeśli chodzi o miłość. Za sprawą partnera, a zwłaszcza, jeśli ma on silny żywioł Ziemi, jesteście w stanie stworzyć zgrany tandem. Posłuchajcie jego rad.

Rak
Tydzień minie Ci w nastroju kontemplacyjnym, co nie znaczy, że czas będzie płynął leniwie. Pewnie włączysz piąty bieg, by pracować na najwyższych obrotach, a jednak... Myśli będą zwrócone ku bliskim. Single dobrze będą zdawać sobie sprawę, że brakuje im tej drugiej połówki. Chętnie odświeżysz dawną znajomość. Inni pogrążą się w marzeniach. Z czasem przekonasz się, że ich realizacja jest możliwa.

Lew
W Twoim życiu pojawi się nowa praca lub nowa miłość - i jedno, i drugie przyniesie Ci ogrom radości. Zobaczysz przysłowiowe „światełko w tunelu" i to doda Ci skrzydeł. Zaczniesz naprawiać to, co zepsułeś lub dopracowywać to, co już zacząłeś. Nie zniechęcaj się trudnościami. Planety wspierają Cię i dają możliwości rozwoju. W weekend zaaranżuj romantyczną kolację, nie obawiaj się okazywania swoich uczuć.

Panna
Wyjazd oraz przyjaciele lub współpracownicy odegrają dużą rolę w tym tygodniu. Niewykluczone, że poznasz kogoś interesującego w pracy lub Twój szef pokaże, że ceni Cię za dobrze wykonywaną robotę. Do handlowców, nauczycieli i wszystkich, którzy mają pracę związaną ze stałymi kontaktami z innymi ludźmi - uśmiechnie się szczęście. Będzie to czas pełen wewnętrznej satysfakcji. A i pieniędzy nie zabraknie.

Waga
Z Twoją umiejętnością do analizowania sytuacji i prowadzenia rozmowy w fascynujący sposób oraz z korzystnym wpływem Słońca, w tym tygodniu jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego zapragniesz, przekonać innych do swojego pomysłu, nawet jeśli jeszcze do niedawna byli po przeciwnej stronie barykady. Niektóre z Was ruszą z miejsca z czymś, co od dawna chodziło Ci po głowie. Ten tydzień należy do Ciebie!

Skorpion
Tydzień, w którym sprawy pracy będą najważniejsze. Niejeden z Was zmierzy się z nowym wyzwaniem, inni zastąpią kogoś nieobecnego w pracy. Spodziewaj się przypływu gotówki, ale dobrze przemyśl swoje wydatki, których będzie niemało. Czeka Cię spotkanie z kobietą, od której usłyszysz ciepłe słowa, jej rady będą bardzo cenne. Nie unikaj większego towarzystwa, samotność wbrew pozorom teraz Ci nie służy.

Strzelec
Słońce w Twoim znaku w dobrej relacji z Saturnem da Ci energię potrzebną do przeprowadzenia zmian, zmian ważnych, o długotrwałym działaniu, życiowych. Niektórzy z Was podpiszą teraz ważną umowę, nierzadko dotyczącą nowej pracy, inni rozpoczną żmudną drogę do awansu - wytrwałość i wysiłek się opłacą. Dobry czas na rozwój osobisty, kontakty z osobami z przeszłości i przełamywanie własnych ograniczeń i słabości.

Koziorożec
Za sprawą sekstylu Słońca do Saturna poprawi się Twoje zdrowie, przewlekłe dolegliwości nagle znikną, zwykle dzięki temu, że kiedyś zadbałeś o samego siebie. Będziecie pełni entuzjazmu, by rozpocząć nowy okres w życiu. Niektórym z trudem przyjdzie właściwy dobór słów w trudnych sytuacjach. Nie zmieniaj pracy, skorzystaj za to z okazji do dodatkowego zarobienia pieniędzy. W weekend umów się na randkę lub spraw bliskiej osobie miłą niespodziankę.

Wodnik
Lubisz ciekawe rozmowy, intelektualne potyczki? Planety pokazują, że takich okazji teraz będzie wiele. W związkach będzie interesująco, na przemian burzliwie i ckliwie. Znając Ryby, spodziewaj się z ich strony niespodzianek, pomocy szukaj u Bliźniąt, Wagi lub osoby związanej z nauką, mediami. Kobiety - zadbajcie o swój wygląd, osoby z Waszego otoczenia będą Wam się przyglądać. Dla niejednego z Was przyszedł czas na miłość.

Ryby
Postanowicie wziąć sprawy w swoje ręce i nie oglądając się na przeciwności losu, uparcie dążyć do celu. Wpadniecie na genialny pomysł, jak wyjść z kłopotów. Okaże się, że możecie liczyć na wsparcie innych. Harmonijne stosunki z bliskimi przyniosą Wam wiele radości. Jedynie Byk lub Koziorożec mogą się okazać trudne w pożyciu. Ale za to ich krytyczne i chłodne spojrzenie na Wasze sprawy pomogą Wam nabrać dystansu do nich.