Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Budowlaniec z "Kuchennych Rewolucji" mieszka w Chrzanowie

27.11.2022 13:00 | 1 komentarz | 11 889 odsłon | Ewa Solak
Kiedy mamy wykonać remonty, w ramach "Kuchennych Rewolucji", pracujemy bez przerwy cały wieczór i całą noc - opowiada Paweł Synal z Chrzanowa. Opowiada o swoich przygodach w programie i współpracy z Magdą Gessler.
1
Budowlaniec z "Kuchennych Rewolucji" mieszka w Chrzanowie
Paweł Synal podczas remontu jednej z restauracji. FOT. archiwum Pawła Synala
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zaczęło się od chrzanowskiej restauracji "Utarte", gdzie Paweł Synal (wtedy jeszcze zagórzanin) pomagał w różnych pracach. Kiedy w 2017 r. gościła tam ekipa telewizyjna "Kuchennych Rewolucji" nawiązał z nią kontakt.

Pewnego dnia odebrał telefon z pytaniem, czy jest zainteresowany remontem restauracji w Raciborzu.

- To miał być tylko jeden odcinek na zastępstwo. Zmieniliśmy tam dosłownie wszystko. Malowanie, tapetowanie oraz wymiana lamp. Chyba tak im się spodobało, że teraz w zasadzie raz w miesiącu gdzieś jesteśmy - mówi Paweł Synal.

Oprócz bistro w Raciborzu, było ich sześć. Sosnowiec - Idziemy w Góry, Tarnów - Wino i Żarełko u Bujaka, Czechowice Dziedzice - Tavola Calda Siciliana, Bielsko-Biała - Bistro u Rodziny Gębalskich, Kępno - Bar Sztuka na wynos i Kraków- Voila Avignon Bistro.

O tym, kto decyduje, jak będzie wyglądać wnętrze lokalu, jak współpracuje się z Magdą Gessler i jaką prowadząca program jest osobą, oraz jakie plany ma na przyszłość Paweł Synal, możecie przeczytać w aktualnym wydaniu „Przełomu", w wersji elektronicznej dostępnym TUTAJ