Nie masz konta? Zarejestruj się

Tenczynek

Zmiana trenera w klubie piłkarskim z chrzanowskiej A-klasy

26.10.2022 17:00 | 0 komentarzy | 3 621 odsłony | Michał Koryczan

Mieczysław Szczurek nie jest już szkoleniowcem grającej w chrzanowskiej A-klasie drużyny Tęczy Tenczynek. Kto go zastąpi na ławce trenerskiej?

0
Zmiana trenera w klubie piłkarskim z chrzanowskiej A-klasy
Trener Mieczysław Szczurek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak informuje Jerzy Wnęk, prezes klubu sportowego z Tenczynka, zespołu Tęczy nie będzie już prowadził trener Mieczysław Szczurek.

- Bardzo cenię jego warsztat trenerski. Jestem Mietkowi bardzo wdzięczny za reprezentowanie nas w chrzanowskim podokręgu piłkarskim. Po ostatnim udanym sezonie, w obecnych rozgrywkach coś się zacięło. Doszliśmy wspólnie do wniosku, żeby w tej sytuacji zakończyć współpracę - mówi Jerzy Wnęk.

Mieczysław Szczurek prowadził zespół Tęczy od lipca 2019 roku. Wcześniej pracował m.in. w takich klubach jak: Korona Lgota, Tempo Płaza, Pogorzanka Pogorzyce i Zryw Brodła. Jako piłkarz występował m.in. w Górniku Siersza.

Pod jego wodzą zespół z Tenczynka zajął w poprzednim sezonie piąte miejsce w chrzanowskiej A-klasie. W obecnych rozgrywkach Tęcza zdobyła w 10 meczach zaledwie 7 punktów, notując 1 wygraną, 4 remisy i 5 porażek. W poprzedniej kolejce ligowej Tenczynek przegrał na wyjeździe 0-5 z Zagórzanką Zagórze.

Jak mówi Jerzy Wnęk, w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej, w którym Tęcza podejmie na swoim boisku Wisłę Jankowice, drużynę poprowadzi Jacek Kuźnik, wiceprezes i zawodnik klubu z Tenczynka.

- Po okresie roztrenowania zdecydujemy, czy będzie on trenerem zespołu w rundzie wiosennej, czy też poszukamy nowego szkoleniowca - mówi Jerzy Wnęk.


Czytaj również

Oto najlepsi strzelcy chrzanowskiej A-klasy. Lider zdobył 10 bramek

Judoka z Luszowic bezkonkurencyjny w Krakowie

Niesamowite zdjęcie zaćmienia Słońca widzianego z Chrzanowa

Kiedy ma zostać otwarte nowe boisko piłkarskie w Trzebini? (WIDEO, ZDJĘCIA)

W gminie Babice ma powstać nowe przedszkole

Przejazd pod wiaduktem nad Krakowską zostanie zamknięty